Υποτροφίες λόγω καλής βαθμολογίας/θέσης εισαγωγής

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Δε ξερω που.. αλλα εχω σε φωτοτυπιες (τα βρηκε ο πατερας μου)
Στειλε μου ΠΜ για ποια σχολη θες να σου πω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

exc

Διάσημο μέλος

Ο exc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,812 μηνύματα.
Έχει τις μεγαλύτερες βαθμολογίες από ημερήσια γενικά λύκεια με το 90%.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • aei-h-90.txt
    47.7 KB · Εμφανίσεις: 182

dal_kos

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Για την βαθμολογία του πρώτου κάθε τμήματος, δες εδώ: https://www.in.gr/Reviews/Review2464/assets/AEI-H-90_07_TXT.htm

Και για λοιπές βαθμολογίες πιστεύω πως αυτή η σελίδα είναι χρήσιμη https://www.in.gr/Reviews/placeholder.asp?lngReviewID=2464&lngChapterID=-1&lngItemID=53692
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Α να, αυτο εχω κι εγω :P
χρησιμο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

peace

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Παιδια!! Ειμαι πολυ χαρουμενη..τελικα θα μου τα δωσουνε εμενα!...:)

Στο τσακ βγαζω αριστα(18.1) κ η φιλη μου 18.. τι να πω χαιρομαι.. μεσα σ'ολα να και κατι καλο...

P.S. :Ευχαριστω kanu !:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kanu

Νεοφερμένος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
ευχαριστώ πολύ!! πολύ χρήσιμο νομίζω!! :):no1:

P.S. : :xixi:Παρακαλώ Ειρηνάκι!! :bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fotini22589

Νεοφερμένος

Η fotini22589 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 85 μηνύματα.
εντελώς πληροφοριακά, χρήματα παίρνουν και αυτοί που θα εισαχθούν πρώτοι στις σχολές επιλογή τους από το ΙΚΥ...

το ποσό είναι γύρω στα 1800 euro αλλά αργούν πολύ να τα δώσουν (περίπου 2 χρόνια από προσωπική εμπειρία...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sulfur

Νεοφερμένος

Η Sulfur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Παιδια εμενα ο αδερφος μου εβγαλε τον μεγαλυτερο βαθμο προσβασης στο λυκειο του και πηρε 1000 ευρω απο την Eurobank:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

guess

Δραστήριο μέλος

Η guess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 478 μηνύματα.
Παιδια εμενα ο αδερφος μου εβγαλε τον μεγαλυτερο βαθμο προσβασης στο λυκειο του και πηρε 1000 ευρω απο την Eurobank:)


και εμενα το ιδιο η αδερφη μου!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drughi

Νεοφερμένος

Ο Drughi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Πότε τα δίνουν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Το δεκεμβριο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geo18

Νεοφερμένος

Ο geo18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Ρε παιδια δεν αρκει μονο ο μεγαλυτερος βαθμος προσβασης χρειαζεται και αριστο απολυτηριο για να τα παρεις! Μ το ειπαν στο σχολειο αλλα το λεει και ξεκαθαρα σε ενα εντυπο της γιουρομπανκ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick29

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 135 μηνύματα.
Μου ζήτησαν τα στοιχεία μου στο σχολείο για αυτό το λόγο... χιχι, Give me the money! :jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drughi

Νεοφερμένος

Ο Drughi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Που υπάρχουν αυτοί οι όροι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

haroulistasos

Νεοφερμένος

Ο Tasos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
μπες και ψαξε στο σαιτ της γιουρομπανκ. Παιδια εχω βγαλει τα περισσοτερα μορια στο σχολειο μου απο πανελλαδικες...αλλα πιστευω οτι υπαρχει τουλαχιστον ενα ατομο με μεγαλυτερο ΓΒΠ και σαφως κλυτερο απολυτηριο...δεν κανουμε τπτ ε??? ¨(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kristal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αποστόλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 381 μηνύματα.
Παιδιά είναι απο το σχολείο ή απο τον νομό???Αν βγείς πρώτος στο νομό σου έχει τίποτα επιπλέον??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Ειναι απο το σχολειο και μονο.Σαν τι επιπλεον να εχει απο το νομο?Τα παιρνει αυτος με το μεγαλυτερο βαθμο προσβασης και οχι με βαση το απολυτηριο.Για το υπουργειο και αρα τη eurobank αν εχεις πανω απο 18 θεωρεισαι αριστουχος ανεξαρτητα απολυτηριου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kristal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αποστόλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 381 μηνύματα.
Ρε παιδί μου μπορεί να γίνεται βράβευση των πρώτων των νομών,μπορεί να παίρνουν επιπλέον χρήματα ξέρω εγώ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Οι πρωτοι των πρωτων απο ολη την Ελλαδα ειναι που βραβευονται παρουσια του προεδρου της Δημοκρατιας στην Αθηνα τον Ιανουαριο.Εκει για να πας,πρεπει να εχεις πανω απο 19,60 τουλαχιστον(και παλι δεν ειναι σιγουρο οτι θα πας).Επισης το σχολειο του 1ου στην Ελλαδα παιρνει εξοπλισμο δωρο απο τη Eurobank
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Χμ.... Στο σχολείο μου υπάρχει ένα άτομο που με περνάει πάντα. Ελπίζω στις πανελλήνιες να την περάσω εγώ! :P Εντωμεταξύ, με τη συγκεκριμένη έχω ένα μικρό κόλλημα από την έκτη δημοτικού! :inlove:

Αν τα πάρω, θα της πω να πάμε ένα ταξιδάκι, οι δυο μας..... :inlove:

Υ.Γ. Η συνείδηση μου: "Εύρη... έλεος. Ξύπνα λίγο! Earth calling ***!"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top