Υπολογιστές στους Αριστούχους

kambana

Δραστήριο μέλος

Η kambana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 505 μηνύματα.
Φέτος πήραν laptop οι μαθητες που βγήκαν πρώτη στο σχολειο τους στην 1η γυμνασιου τις σχολικες χρονιες 2005-2006 και 2006-2007 .:):)

Μήπως ξέρει κανείς αν παίρνουν και οι αριστούχοι της χρονιά 2007-2008;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kambana

Δραστήριο μέλος

Η kambana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 505 μηνύματα.
https://www.meafora.gr/?p=1794

Βρήκα αυτό και λέω αύριο να πάρω στο τηλέφωνο που δίνει και να ρωτήσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
μια φιλη μου(παμε μαζι Β λυκειου)ειχε βγει πρωτη μαθητρια στο γυμνασιο(α γυμνασιου νομιζω) και της εδωσαν φετος λαπτοπ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

diana222

Νεοφερμένος

Η diana222 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 72 μηνύματα.
ουυυ βέβαια
αριστούχος είμαι όμως δεν μένω αθήνα...
στους αριστούχους της αττικής πάντως είχα ακούσει ότι θα έδιναν...
αλλά εμείς στο περιθώριο όπως πάντα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kambana

Δραστήριο μέλος

Η kambana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 505 μηνύματα.
ουυυ βέβαια
αριστούχος είμαι όμως δεν μένω αθήνα...
στους αριστούχους της αττικής πάντως είχα ακούσει ότι θα έδιναν...
αλλά εμείς στο περιθώριο όπως πάντα....


Κι εγώ δε μένω Αθήνα...Άκουσα, δηλ. διάβασα ότι οι αριστούχοι της χρονιάς 2007-2008 στην Αθήνα πήραν.Εμείς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σοφιστής

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 779 μηνύματα.
το πήρα!:D πολύ ωραίο λάπτοπ( αλήθεια 1000 ευρώ κάνει. Hewlet Packard). λοιπόν για να τα ξεκαθαρίσουμε' λάπτοπ δικαιούνται όσοι πρώτευσαν ( όχι μόνο στο τμήμα σε όλη την τάξη) την σχολική χρονιά 2005-2006 και πήγαιναν Α γυμνασίου!!!! κανείς μα κανείς άλλος!!! δεν μπα να βγάλατε 20 β και γ γυμνασίου?? μόνο την συγκεκριμένη περίοδο ισχύει αυτή η επιβράβευση που έγινε στο Μέγαρο Μουσικής Αθηνών τον Ιούνιο 2009!

ok???:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kambana

Δραστήριο μέλος

Η kambana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 505 μηνύματα.
το πήρα!:D πολύ ωραίο λάπτοπ( αλήθεια 1000 ευρώ κάνει. Hewlet Packard). λοιπόν για να τα ξεκαθαρίσουμε' λάπτοπ δικαιούνται όσοι πρώτευσαν ( όχι μόνο στο τμήμα σε όλη την τάξη) την σχολική χρονιά 2005-2006 και πήγαιναν Α γυμνασίου!!!! κανείς μα κανείς άλλος!!! δεν μπα να βγάλατε 20 β και γ γυμνασίου?? μόνο την συγκεκριμένη περίοδο ισχύει αυτή η επιβράβευση που έγινε στο Μέγαρο Μουσικής Αθηνών τον Ιούνιο 2009!

ok???:iagree:


Αφού πήρε κι ένας μαθητής από το σχολείο μου της χρονιάς 2006-2007...Πώς γίνεται αυτό;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kambana

Δραστήριο μέλος

Η kambana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 505 μηνύματα.
Αφού πήρε κι ένας μαθητής από το σχολείο μου της χρονιάς 2006-2007...Πώς γίνεται αυτό;;;


Πήρα τηλέφωνο στο ΟΣΚ (Οργανισμός Σχολικών κτιρίων) και μου είπαν πως και οι αριστούχοι (Α' Γυμνασίου)μαθητές δικαιούνται υπολογιστές...
-----------------------------------------
Να κάνω και μια ερώτηση για μια φίλη μου...Όταν λένε αριστούχοι τί εννοούνε;;;Του τμήματος ή της τάξης όλης;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
το πήρα!:D πολύ ωραίο λάπτοπ( αλήθεια 1000 ευρώ κάνει. Hewlet Packard). λοιπόν για να τα ξεκαθαρίσουμε' λάπτοπ δικαιούνται όσοι πρώτευσαν ( όχι μόνο στο τμήμα σε όλη την τάξη) την σχολική χρονιά 2005-2006 και πήγαιναν Α γυμνασίου!!!! κανείς μα κανείς άλλος!!! δεν μπα να βγάλατε 20 β και γ γυμνασίου?? μόνο την συγκεκριμένη περίοδο ισχύει αυτή η επιβράβευση που έγινε στο Μέγαρο Μουσικής Αθηνών τον Ιούνιο 2009!

ok???:iagree:

:'(

Σοβαρά, μην μας κατσαδιάσεις κιόλας για κάτι που έγινε τρία με τέσσερα χρονάκια πριν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

diavasma!!!

Νεοφερμένος

Ο diavasma!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Να ρωτήσω και εγώ...

Δηλαδή εγώ που βγήκα πρώτος πέρυσι (που πήγαινα α' γυμνασιου) απ' όλα τα τμήματα πότε θα πάρω το λάπτοπ;
Σε περίπτωση όμως που δύο μαθητές είχαν βγάλει τον ίδιο μεγαλύτερο βαθμό απο όλους τους άλλους , θα πάρουν λάπτοπ;

:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Δεν τρέχει κανένα τέτοιο πρόγραμμα προς το παρόν. Οι μόνοι που σίγουρα θα πάρουν και του χρόνου θα είναι οι αριστούχοι πρωτοετείς φοιτητές και κάτι λέγεται ότι θα γινει κι ένα παρόμοιο πρόγραμμα όπως η ψηφιακή τάξη...μην περιμενετε βεβαια να πάρετε όσοι πήρατε φετος, δηλαδη αυτοί που θα πηγαινουν δευτερα του χρονου δεν θα πάρουν, αυτο ειναι βεβαιο. Κατα τ'αλλα δεν τρεχει καποιο προγραμμα σχετικο με βραβευση αριστούχων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dk13

Δραστήριο μέλος

Ο dk13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 508 μηνύματα.
καλα καντε ονειρα φιλοι μου:lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

indiespyllak

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σπύλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 148 μηνύματα.
Mέχρι το 2007 νομίζω,ίσχυε αυτό με τους υπολογιστές. Όταν εγώ πήγαινα Α'Γυμνασίου (2005-2006) επειδή είχα το μεγαλύτερο βαθμό στη τάξη, κέρδισα ένα laptop. Αυτή η επιβράβευση ήταν μόνο για τα παιδιά της Α' Γυμνασίου απ' ό,τι ξέρω. Οι ανακοινώσεις για τους μαθητές που κέρδισαν τους υπολογιστές βγήκαν το Σεπτέμβριο του 2006 και από τότε περιμέέέέέέναμε....Τα laptop μοιράστηκαν και στους βραβευμένους του 2005-2006 και στους βραβευμένους του 2006-2007 τον Σεπτέμβριο που μας πέρασε! :D

Τουλάχιστον κάποια στιγμή,δόθηκαν.
Πάντως, μην το λέτε ότι δεν είναι καλοί.Τουλάχιστον αυτοί που μοίρασαν σε μας είναι αρκετά καλοί. (φτου φτου φτου!!!:P) Είναι hp pavilion dv7 και μας έδωσαν και δωράκι τη τσαντούλα του.:DNαι...ξέρω...καταξοδεύτηκαν..αλλά δεν βαριέσαι μωρέ!Μια χαρά ήταν και αυτό! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Εγώ πάλι νομίζω ότι αυτό ίσχυε μέχρι το 2006 μη σας πω και πιο νορίς. Γιατί εγώ πρώτη γυμνασίου πήγα το 2006 και έβγαλα το μεγαλύτερο μο και στις τρεις τάξεις και ποτέ δεν πήρα ούτε υπολογιστή κανονικό αλλά ούτε και λάπτοπ. Τουλάχιστον από το κράτος, τώρα δεν ξέρω αν τα άλλα σχολεία δίνουν μεμονωμένα στους αριστούχους.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skatetensor

Νεοφερμένος

Ο skatetensor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
φετος εβγαλα τον μεγαλυτερι βαθμο (γ γυμνασιου) και μου εδωσαν 30 ευρω πιστωση σε ενα βιβλιοπωλιο:wake::lol2::focus:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

4kR!bn:)

Νεοφερμένος

Η Ακριβή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Μοσχάτο (Αττική). Έχει γράψει 77 μηνύματα.
το πήρα!:D πολύ ωραίο λάπτοπ( αλήθεια 1000 ευρώ κάνει. Hewlet Packard). λοιπόν για να τα ξεκαθαρίσουμε' λάπτοπ δικαιούνται όσοι πρώτευσαν ( όχι μόνο στο τμήμα σε όλη την τάξη) την σχολική χρονιά 2005-2006 και πήγαιναν Α γυμνασίου!!!! κανείς μα κανείς άλλος!!! δεν μπα να βγάλατε 20 β και γ γυμνασίου?? μόνο την συγκεκριμένη περίοδο ισχύει αυτή η επιβράβευση που έγινε στο Μέγαρο Μουσικής Αθηνών τον Ιούνιο 2009!

ok???:iagree:

Και όσοι πήγαιναν Α γυμνασίου τη χρονιά 2006-2007 πήραν(τουλάχιστον εγώ πήρα-μετά από 3 χρόνια αλλά οκ:D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hantzos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 174 μηνύματα.
και εμενα μου χρωστανε εναν υπολογιστη. Ακομα περιμενω. Αλλαξε και κυβερνηση ομως αστα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kambana

Δραστήριο μέλος

Η kambana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 505 μηνύματα.
Τί θα γίνει τελικά με μας;;;;(2007-2008)Πότε θα τους πάρουμε;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bloody Μaria^^

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mαρία ρε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 280 μηνύματα.
Οχι τωρα που πηρα το λαπτοπ το θυμηθηκαν?????
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
Στο σχολειο μου φετος ,δωσαν netbook σε οσους ηταν φετος 1η λυκειου (και ειχαν βεβαια φοιτησει στο γυμνασιο μου)και στην 1η γυμνασιου ειχαν βγαλει 20.Μαλιστα μασ ειπαν οτι του χρονου θα ξανακαναν το ιδιο,αλλα μετα μας τα μασαγαν και ελεγαν αν περισσεψουν και κατι τετοια.Αμαν να πουμε,δεν ειναι δικαιο.Και αυτο δεν πρεπει να το εφαρμοζουν οποτε και οπου θυμονται.Μετα δεν ειναι δικαιο για τουσ αλλουσ που πηραν εικοσι σε αλλα σχολεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top