Τρόπος βαθμολόγησης της Έκθεσης;

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.

carpe_nochtem

Πολύ δραστήριο μέλος

Η carpe_nochtem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 943 μηνύματα.
Τότε γιατί δεν υπάρχει κάτι στην σελίδα του υπουργείου; :hmm:

Πάντως έτσι και το κάνουν 50-50,θα κόψω φλέβα στην πλατεία Συντάγματος,ίσως και Αριστοτέλους,μου πέφτει πιο κοντά. :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athr

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Athr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 238 μηνύματα.
παντως εμενα και να γινει δεν θα με χαλασει.. οχι οτι γραφω καμια εκθεσαρα αλλα μου τι δινει το γεγονος οτι ξερω γω καποιοι εχουν κανει 0 προσπαθεια μεσα στη χρονια στην εκθεση, διαβαζουν μονο τις ασκησεις που δεν ειναι και τιποτα το σπουδαιο και γραφουν 13-14 με εκθεσεις του 20 και εσυ με 30 εκθεση γραφεις 15-16 (και αν)..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Theoritikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Theoritikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
προβλέπω σφαγή στην έκθεση και φοβάμαι μην σφαχτώ και γω οι εκθέσεις που γράφω είναι 30-32
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Το προεδρικο διαταγμα λεει για 11-12 γιατι αφορα κυριως την Α λυκειου οπου υπηρχε εκρεμμοτητα. Μπορει να στειλουν διευκρινιστικη εγκυκλιο οπως διαβασατε και στο blog που παρέθεσε ο να φας σκατά. Στο σχολείο μου δεν έχουν ιδέα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanosmylo

Δραστήριο μέλος

Ο Θάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Διοίκησης Επιχειρήσεων Δυτικής Αττικής (Αιγάλεω) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 571 μηνύματα.
Ισχύει: Η Έκθεση φέτος θα είναι 50 - 50 !Τους το είπαν στο φροντιστήριο της αδερφής μου. Και για μένα καλά κάνανε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Εμ, ναι, κάποιος που να πήρε τηλ. στο Υπουργείο δεν υπάρχει, μπας και το σιγουρέψουμε?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
γαμωτο!! πιανω και ενα 24-25 στην περιληψη... χαλαστικα τωρα :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
H περίληψη πάντα 25 έπαιρνε.Από αλλού θα το μειώσουν(βλ ανάπτυξη παραγράφου).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostakis2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kostakis2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ελευθέριο (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 268 μηνύματα.
Αυτό που με τρελαίνει εμένα είναι ότι φέτος τα αποφασίζουν όλα τόσο έγκαιρα για να τα ξέρουμε και εμείς :mad:!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zelatina

Νεοφερμένος

Η Zelatina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Δάφνη (Αττική). Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Μα ποτέ δεν αποφάσιζαν έγκαιρα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostakis2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kostakis2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ελευθέριο (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 268 μηνύματα.
Αυτό να μου πεις :P Αλλά φέτος νομίζω το παρα' καναν! 1-2 εβδομάδες πριν θυμήθηκαν να αλλάξουν τις μονάδες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

άντζυ

Δραστήριο μέλος

Η άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 651 μηνύματα.
Η βλακεία είναι ότι όλοι μας (ή τουλάχιστον οι περισσότεροι) στηριζόμασταν στο 60% των ασκήσεων....:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zelatina

Νεοφερμένος

Η Zelatina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Δάφνη (Αττική). Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Εγώ, προσωπικά, δε στηριζόμουν ακριβώς, αλλά υπολόγιζα σε μεγάλο βαθμό..Ας ελπίσουμε πως επειδή θα πιάνουν λιγότερο, δε θα αυξηθεί ο βαθμός δυσκολίας τους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

βασιλική22

Νεοφερμένος

Η βασιλική22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 118 μηνύματα.
δηλαδη ειναι σιγουρο...??????ποσο νευριαζω που ειναι ολα τοσο οργανωμενα σ αυτη τη χωρα!!!!! :mad: :mpinelik:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Η βλακεία είναι ότι όλοι μας (ή τουλάχιστον οι περισσότεροι) στηριζόμασταν στο 60% των ασκήσεων....:'(

Ποιοί όλοι μας;
Εγώ περισσότερο στηρίζομαι σε έκθεση και περίληψη παρά στα υπόλοιπα.
Βέβαια τα θεωρώ πολύ εύκολα αλλά αν κολλήσει το μυαλό μπορεί να χάσεις κάτι απ τα λεξιλογικά, ενώ στην Έκθεση είναι πιο δύσκολο να χαθείς...
Αν και προσωπικά πιστεύω πως όλα αυτά για την αλλαγή είναι μούφα και θα δώσουμε κανονικά με το ισχύον σύστημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Έχω βαρεθεί εδώ μέσα όλες οι αυθεντίες να λέτε το ένα και το άλλο.
Η Έκθεση ΔΕΝ αλλάζει! Το ΦΕΚ δεν αφορούσε τη Γ λυκείου!
https://didefth.gr/mathimata/?p=2429

Πάρτε και τη νέα ανακοίνωση για να σταματήσει η παραφιλολογία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
Έχω βαρεθεί εδώ μέσα όλες οι αυθεντίες να λέτε το ένα και το άλλο.
Η Έκθεση ΔΕΝ αλλάζει! Το ΦΕΚ δεν αφορούσε τη Γ λυκείου!
https://didefth.gr/mathimata/?p=2429

Πάρτε και τη νέα ανακοίνωση για να σταματήσει η παραφιλολογία.
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ η επισημη διαψευση ... να' σαι καλα που το βρηκες :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nicool

Νεοφερμένος

Η nicool αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 25 μηνύματα.
ελεος ρεε...πειραματα κανουν...ερχεται το πρωτο φαξ και μας λενε οτι αλλαξε και ερχεται και το δευτερο του στυλ <<καναμε λαθος>> ... οι καθηγητες μονο που δεν ξεκαρδιστηκαν στα γελια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pontiki22

Νεοφερμένος

Η pontiki22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Καλημέρα παιδιά.Αληθεύει ότι στην έκθεση η παραγωγή λόγου πήγε 50 μονάδες απο 40?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top