Τρόπος βαθμολόγησης της Έκθεσης;

Σελήνη

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 266 μηνύματα.
Δε νομίζω ότι αλλάζει κάτι το ουσιαστικό με αυτή την κατανομή. Προσωπικά πιστεύω πως όποιος μπορεί να γράψει καλή έκθεση μπορεί να γράψει καλά και στα υπόλοιπα, άρα δεν αδικείται από τη μείωση των μονάδων της έκθεσης. 19 έγραψα.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Εγώ 16 έγραψα,αλλά δεν μπορώ να πω ότι με βόλεψε ιδιαίτερα το νέο σύστημα,γιατί πάντα έγραφα παραπάνω στην έκθεση απ'ότι στις ασκήσεις!!

Και εγώ πάντα παραπάνω στην έκθεση γράφω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antigrafakias

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antigrafakias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Με τη νέα κατανομή ο μόνος που κερδίζει είναι η παπαγαλία. Ούτε ο μαθητής ούτε κανένας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
+1.Κερδίζουν αυτό που λέμε οι "σταναρ" βαθμοί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Εμενα με τσακισε η νεα κατανομη, χειροτερα εγραψα τη 2η χρονια. :P Βασικα εχασα απο την περιληψη και την παραγραφο πολλα (νομιζω). Γιατι οκ, δεν εγραψα και την τελεια εκθεση, αλλα μου φανηκε δυσκολο να παω στο 15,8 μονο απο την εκθεση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

superman

Δραστήριο μέλος

Ο superman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Με τη νέα κατανομή ο μόνος που κερδίζει είναι η παπαγαλία. Ούτε ο μαθητής ούτε κανένας...
δηλαδη στις ασκησεις και την περιληψη μπορει κανεις να γραψει 60/60?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Απο περιληψη καπως δυσκολο να παρεις 25/25 (αλλα οχι αδυνατο). Αλλα μεχρι 23-24 βαζουν (ειχα καθηγητρια που ακομα και τελεια περιληψη να εγραφα, εβαζε 24 :P).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
εγώ τα άριστα που έγραφα στο πακέτο των ασκήσεων ήταν περίπου 57...αλλα στις πανελληνιες βιαστηκα και εκανα την περιληψη χαλια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Ναι η περίληψη είναι στα σίγουρα της έκθεσης όπως μας είπαν στην έκθεση για αυτό δίνουμε ιδιαίτερη έμφαση φέτος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stefanoskarras92

Νεοφερμένος

Ο Στέφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Εμένα για να λέω την αλήθεια με φοβιζουν πολυ οι ασκησεις με συνώνυμα και αντώνυμα...ενταξει δεν λεω πολλα ειναι ευκολα αλλα παντα υπαρχουν κανα δυο που μπορει και να μην τις ξερεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

superman

Δραστήριο μέλος

Ο superman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Εμένα για να λέω την αλήθεια με φοβιζουν πολυ οι ασκησεις με συνώνυμα και αντώνυμα...ενταξει δεν λεω πολλα ειναι ευκολα αλλα παντα υπαρχουν κανα δυο που μπορει και να μην τις ξερεις...
και μπορουν να αποβουν μοιραια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
και εγώ την πάτησα:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

superman

Δραστήριο μέλος

Ο superman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
ναι αλλα εσυ περασες οποτε...:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marilenaki!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαριλένα.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Εμένα για να λέω την αλήθεια με φοβιζουν πολυ οι ασκησεις με συνώνυμα και αντώνυμα...ενταξει δεν λεω πολλα ειναι ευκολα αλλα παντα υπαρχουν κανα δυο που μπορει και να μην τις ξερεις...



πάντα 1-2 λέξεις δεν τις ξέρω καν.. και τις έβαζα τζοκεριά.. τι να έκανα? 2 μοριάκια είναι άλλοστε, αν τα χάσεις τα έχασες δεν τα βάφεις μαύρα..;););););););););););););););)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
2 απο κει 2 απο εδω 4 απο παραπερα και στο τελος σου ρχεται ενα 14 στο κουτελο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

superman

Δραστήριο μέλος

Ο superman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
ακριβως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Το μόνο που άλλαξε ήταν ότι γύρισε λίγο η ζυγαριά προς την αντικειμενικότητα, όποια αντικειμενικότητα μπορεί να υπάρχει και να διακρίνει το συγκεκριμένο μάθημα, που είναι από τη φύση του υποκειμενικό... Σε αυτήν την περίπτωση, ωφελούνται πιστεύω όσοι μαθητες δεν περιορίζονται σε επιφανειακές δικαιολογήσεις ερωτήσεων, δηλαδή δεν εμβαθύνουν και απλώς απαντούν ξερα, χωρίς να δικαιολογούν... Εμένα, δεν ξέρω αν θα με ωφελήσει.. Πάντως τις περισσότερες φορές, παίρνω μεγαλύτερη βαθμολογία στην έκθεση παρά στις ασκήσεις... Θα δούμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
Η καθηγητρια μου σημερα με πηρε τηλ. και μου ειπε οτι πια η εκθεση θα πιανει το 50% των συνολικων μοναδων, πραγμα που μου ειπε οτι ισχυει, αφου το διαβασε στην εφημεριδα της κυβερνησης. Δειτε και εδω υπαρχει σχετικο αρθρο: https://www.fimes.gr/2012/05/panellinies-2012-panelladikes-ekthesi/.

Ελπιζω να μην ισχυει τελικα και να ειναι φημες... γιατι αλλιως την πατησαμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Κι εγώ το άκουσα. Δεν νομίζω να είναι φήμες, δυστυχώς. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi..!

Νεοφερμένος

Η evi..! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Όντως....στην έκθεση,αν και δίνω προφορικά δεν είμαι και πολύ καλή...δεν θα είναι ότι καλύτερο,ούτε και οτι πιο αντικειμενικό....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top