Τρόποι αντιμετώπισης κομματόσκυλων

giorgosmon1994

Νεοφερμένος

Ο giorgosmon1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
Ερώτηση: Οι ΕΑΑΚίτες ακολουθούν αυτήν την τακτική; δηλαδή να θέλουν να σου κάνουν την εγγραφή;
Ακόμα κι αν δεν "προσφέρονται" να σου κάνουν την εγγραφή, μέσα στην σχολή σε πρήζουν πολύ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Ερώτηση: Οι ΕΑΑΚίτες ακολουθούν αυτήν την τακτική; δηλαδή να θέλουν να σου κάνουν την εγγραφή;
Ακόμα κι αν δεν "προσφέρονται" να σου κάνουν την εγγραφή, μέσα στην σχολή σε πρήζουν πολύ;
Στη δικη μου οχι, και οχι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toure7

Νεοφερμένος

Ο toure7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Εγω πήγα με 38 πυρετό και έκανα την εγγραφή ή μάλλον μου την έκαναν. Σε 10 λεπτά ειχα ξεμπερδέψει. Απλά στεναχωριέμαι ,γιατι μάλλον τους κόλλησα virus :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγαθαρχιδης

Νεοφερμένος

Ο Αγαθαρχιδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
καλα τους εκανες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

penelope585

Νεοφερμένος

Η penelope585 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 41 μηνύματα.
ισχυει αν αυτοι ξερουν και καλα καλυτερα τι θα πεσει στην εξεταστικη σου η γενικοτερα τους καθηγητες που θα εχεις...η οχι??αν δεν ισχυει κατι τετοιο καλυτερα να μην τους δωσω το κινητο μου...η εστω καμια σημειωση παραπανω να μου εδιναν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
ισχυει αν αυτοι ξερουν και καλα καλυτερα τι θα πεσει στην εξεταστικη σου η γενικοτερα τους καθηγητες που θα εχεις...η οχι??αν δεν ισχυει κατι τετοιο καλυτερα να μην τους δωσω το κινητο μου...η εστω καμια σημειωση παραπανω να μου εδιναν!
Οι σημειωσεις τους ειναι αθλιες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex evangelou

Νεοφερμένος

Ο alex evangelou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
σημερα το απογευμα με πηρε μια κοπελα απο την σχολη που με βοηθησε στις εγγραφες και μου ειπε να παμε για καφε ,βρηκα μια απλη δικαιολογια για να αρνηθω ευγενικα ,αλλα μου ειπε οτι θα ξαναπαρει .τλκ αμα βγεις για καφε μαζι τους ειναι τοσο κακο ,δηλαδη σε πρυζουν να γραφτεις στην παραταξη τους?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
σημερα το απογευμα με πηρε μια κοπελα απο την σχολη που με βοηθησε στις εγγραφες και μου ειπε να παμε για καφε ,βρηκα μια απλη δικαιολογια για να αρνηθω ευγενικα ,αλλα μου ειπε οτι θα ξαναπαρει .τλκ αμα βγεις για καφε μαζι τους ειναι τοσο κακο ,δηλαδη σε πρυζουν να γραφτεις στην παραταξη τους?

Καλη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex evangelou

Νεοφερμένος

Ο alex evangelou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
ΚΟΛΑΣΗ:D:D:D
τι να κανω τλκ να παω και να το παιζω αδιαφορος? ή να μην παω κα8ολου?

Ξεχνα οτι ειναι κομματοσκυλο και πηγαινε :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex evangelou

Νεοφερμένος

Ο alex evangelou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Ξεχνα οτι ειναι κομματοσκυλο και πηγαινε :P:P:P

λες να μιλα ολη την ωρα για πολιτικη ???αμα ειναι θα βαλω ωτοασπιδες και 8α κουναω ευγενικα το κεφαλι μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
λες να μιλα ολη την ωρα για πολιτικη ???αμα ειναι θα βαλω ωτοασπιδες και 8α κουναω ευγενικα το κεφαλι μου

Μπααα, πηγαινε τη κουβεντα εσυ οπου σε βολευει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex evangelou

Νεοφερμένος

Ο alex evangelou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
για την ακριβεια μου ειπε να παμε για καφε ,και να παμε στην σχολη για να μου δειξει που ειναι τα αμφιθεατρα ,οι βιβλιοθηκες κ.α οποτε 8α της μιλαω μονο για τη σχολη . α αμα παρω κανα φιλο μου μαζι λετε να πειραξει τα υπολοιπα κομματοσκυλα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alan

Δραστήριο μέλος

Ο Alan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 696 μηνύματα.
σημερα το απογευμα με πηρε μια κοπελα απο την σχολη που με βοηθησε στις εγγραφες και μου ειπε να παμε για καφε ,βρηκα μια απλη δικαιολογια για να αρνηθω ευγενικα ,αλλα μου ειπε οτι θα ξαναπαρει .τλκ αμα βγεις για καφε μαζι τους ειναι τοσο κακο ,δηλαδη σε πρυζουν να γραφτεις στην παραταξη τους?

Η φάση θα είναι να θέλει να σε γνωρίσει καλύτερα και όχι να σε πρήξει περί παρατάξεων :Ρ .ΑΝ και πιο πιθανό ακούγεται το να σε πρήξει περί παρατάξεων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Δεν πρηζουν απ την αρχη για παραταξεις, θελουν να το παιξουν κουλ σε φαση πως πρωτη τους εγνοια ειναι ο φοιτητης και λοιπες μαλακιες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PolySol

Δραστήριο μέλος

Η PolySol αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 493 μηνύματα.
Δεν πρηζουν απ την αρχη για παραταξεις, θελουν να το παιξουν κουλ σε φαση πως πρωτη τους εγνοια ειναι ο φοιτητης και λοιπες μαλακιες.
Ισχύει,το πηγαίνουν λάου-λάου...εδώ μια φίλη μου είχε πάει σε μια συνέλευση και την πλησίασε μια παραταξιακή...η φίλη μου ζωγράφιζε,κάθισε η κομματού δίπλα της και της πρότεινε να πάει σπίτι της για να της μάθει να σκιάζει!Στη ζωγραφική βέβαια,αλλά το μόνο που κατάφερε είναι όταν τη βλέπουμε να μας σκιάζει σκέτο!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meloveyoudo

Δραστήριο μέλος

Η meloveyoudo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 574 μηνύματα.
εμας τους ειχε βαλει η ιδια η γραμματεια μεσα σε μια αιθουσα για να μας "βοηθανε" να συμπληρωνουμε τα χαρτια -.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CollegeLife

Νεοφερμένος

Η CollegeLife αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 84 μηνύματα.
εμας τους ειχε βαλει η ιδια η γραμματεια μεσα σε μια αιθουσα για να μας "βοηθανε" να συμπληρωνουμε τα χαρτια -.-

Τουλάχιστον έτσι βοηθάνε τους υπαλλήλους που απεργούν, σωστά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meloveyoudo

Δραστήριο μέλος

Η meloveyoudo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 574 μηνύματα.
Τουλάχιστον έτσι βοηθάνε τους υπαλλήλους που απεργούν, σωστά?

δεν νομίζω πως απεργούσε κάποιος απλά δεν ξερω τι με τη γραμματεια. το κακο ειναι οτι ο καθενας ειχε πιασει 1-2 φοιτητες και τους ελεγε τι να γραψουν και που και ηταν απο πανω σου και εβλεπε ολα τα στοιχεια σου :mad:. εγω τα περισσοτερα τα εγραψα μονη μου αλλα οταν με εβλεπε και διαβαζα τι ελεγε μ ελεγε πχ αυτο δν χρειαζεται αυτο πηγαινε στην επομενη σελιδα και τετοια. στον διπλανο ακουσα που ανταλλαξανε τηλεφωνα και του ελεγε κ ολας σου κανω αναπαντητη :P εμενα ειτε επειδη με ειδε με τον μπαμπα ειτε επειδη δεν του μιλαγα καθολου και τα εγγραφα ολη μονη μου δεν μου ειπε κατι. μονο συγχαρητηρια εδωσε στον μπαμπα ><
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolaos p.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nikolaos p. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 203 μηνύματα.
Καλύτερος τρόπος αντιμετώπισης των κομματόσκυλων είναι να προσπαθείς να τους αποφεύγεις ευγενικά και χωρίς καυγάδες! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top