Τρόποι αντιμετώπισης κομματόσκυλων

eyb0ss

Δραστήριο μέλος

Ο eyb0ss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 742 μηνύματα.
φιδάκι ή baygon.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Μα σοβαρά τόσο ενοχλητικοί είναι; :P
Δηλαδή δε παίζει να μη σε πλησιάσει κανένας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Equilibria

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Equilibria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 247 μηνύματα.
Μα σοβαρά τόσο ενοχλητικοί είναι;
Δηλαδή δε παίζει να μη σε πλησιάσει κανένας;
Οτι θα σε πλησιάσουν,θα σε πλησιάσουν.
Δείξε τους ευγενικά να καταλάβουν οτι δεν ενδιαφέρεσαι.
Θα το κάνεις 3-4 φορές και μετά οι σχέσεις θα γίνουν τυπικές.
Στο 2ο-3ο έτος δεν θα θυμούνται καν τον όνομα σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Άλλη σκέψη δεν είχαν, να δουν εσένα...:P Το Πανεπιστήμιο έχει πάρα πολύ κόσμο και δεν υπάρχει το "οικογενειακό" κλίμα του Λυκείου.

:P Για το μόνο που έχω περιέργεια είναι τα περιβόητα κομματόσκυλα που με έχουν πρήξει όλοι ότι θα συναντήσω :D
Γουστάρω φάση να με προσεγγίσουν και να τους βλέπω να τρέχουν τα σάλια τους για καμια ψήφο. Πλάκα θα χει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
:P Για το μόνο που έχω περιέργεια είναι τα περιβόητα κομματόσκυλα που με έχουν πρήξει όλοι ότι θα συναντήσω :D
Γουστάρω φάση να με προσεγγίσουν και να τους βλέπω να τρέχουν τα σάλια τους για καμια ψήφο. Πλάκα θα χει.

Αν πας με γονεις δυσκολο να σε πλησιασει καποιος,''χτυπανε'' αυτους που πανε μονοι πρωτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Αν πας με γονεις δυσκολο να σε πλησιασει καποιος,''χτυπανε'' αυτους που πανε μονοι πρωτα!

Ωωω κρίμα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Σκεφτειτε βεβαια οτι αρκετα πρωτοετακια γραφονται σε παραταξεις ακριβως και μονο για να κανουν κυκλο. Το ζητημα ειναι ομως οτι μπορεις να εχεις σχεσεις (κανονικα ατομα ειναι δεν βγαζουν αφρους ουτε τους τρεχουν τα σαλια) χωρις να γινεις ποτε ενεργο μελος. Κι εγω κανω παρεα με ατομα που ειναι γραμμενα σε παραταξεις, so what. Θα σε παρουν ενα τηλεφωνο μια στο τοσο να σου πρηξουν τα παπαρια για καποια συνελευση. Οκ και; Μπορειτε να κανετε κανονικα παρεα, να πατε για ποτο, για καφε ή οτιδηποτε απλα να κρατατε αποστασεις απο οτιδηποτε κομματικο. Και αν χρειαστειτε, τους αφηνετε να τρωνε το παραμυθι οτι θα τους στηριξετε στις εκλογες και θα κατσουν να τους πατησετε στο λαιμο (ειδικα οι ΔΑΠιτες). Εκμεταλλευτειτε τους και μην συμπεριφερεστε σαν απροσαρμοστα του στυλ δεν σου μιλαω γιατι εισαι εαακιτης ή δεν του λεω καλημερα γιατι ειναι δαπιτης. Με ολους να εχετε σχεσεις, εχω γνωρισει μια χαρα παιδια κι απο τα δυο στρατοπεδα. Και υπαρχουν κατηγοριες, υπαρχουν και οι υπεραιωνοβιοι απλυτοι με εμφανιση τυπου Τομ Χανκς στο Ναυαγο, υπαρχει και ο τυπος που το παιζει μοστρα με το Audi του μπαμπα, υπαρχουν κι αυτοι που βρισκονται στο ενδιαμεσο. Μην πεσετε ποτε στην παγιδα να ασχοληθειτε ενεργα με οτιδηποτε κομματικη εκδηλωση (φεστιβαλ ΣΥΡΙΖΑ, συνεδρια ΟΝΝΕΔ, Φεστιβαλ ΚΝΕ-οδηγητη-τσοπανη κλπ) τοτε θα χασετε το παιχνιδι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,789 μηνύματα.
ΔΝΤ, ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΚΡΙΣΗ, ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΔΙΑΦΘΟΡΑ ΚΑΙ ΟΙ ΑΙΤΙΕΣ ΤΟΥΣ
Γιατί πρέπει να το πάρουμε απόφαση ότι είμαστε αυτό που αξίζουμε;

Οι μερικές απαντήσεις σε εικόνες:

Ό,τι πρέπει για τις ανάγκες της σύγχρονης Ελληνίδας φοιτήτριας που ψάχνει το νόημα της ύπαρξής της μετά τις σοβαρές πανελλήνιες:

(σημείωση για ξανθιές ή βαμμένες ξανθιές σε απόχρωση Μενεγάκης: το περιοδικό αυτό κυκλοφορεί μαζί με το Marie Claire στην τιμή του Ριζοσπάστη)



Εδώ είναι η Κνίτισσα του 22ου αιώνα, με πίστη στις αξίες (alpha bank, πίστεως και λαϊκή bank) της ιδεολογίας. Έχει προτιμήσεις στην άνετη καπιταλιστική ζωή αλλά ενδιαφέρεται να μιλάει μόνο για τους αστέγους. :whistle:



Eδώ είναι ο εργαζόμενος και αγωνιζόμενος Κνίτης φοιτητοπατέρας με βλέμμα προσηλωμένο στο δίκιο της καρέκλας του:



Eδώ είναι το μοντέλο του αναρχοάπλυτου μαλλιά που φαντασιώνονται όσοι ανήκουν στην ΟΝΝΕΔ (βοήθεια του κοινού: διαμέρισμα ΛΑ.ΟΣ., πουλάει και βιβλία με αρχαίο πνεύμα του Λιακόπουλου)



Η βοσκή των προβάτων (ελλήνων ψηφοφόρων) κάθε 4 χρόνια σε συγκεκριμένη μάρκα τριφύλλι. Η μεγάλη κατανάλωση οδήγησε σε κρούσματα προσωπολατρείας, νεποτισμού, πελατειακών σχέσεων,...κ.α. φαινομένων:



Εδώ είναι ένας εργαζόμενος δεξιός φοιτητοπατέρας για το μέλλον της καρέκλας του. Είναι αρκετά σοβαρός σε σημείο που φοβάσαι να τον βλέπεις. Και αυτός έχει σημασία να σημειώσετε ότι αγωνίζεται:



Εδώ είναι μετά την Ορκομωσία από κάποιο Πανεπιστήμιο της Ελλάδας με όραμα τον διορισμό στο Ελληνικό δημόσιο (άκουσα ότι οι μισθοί για τέτοιους ισόβιους επαγγελματίες-αποφοίτους αγγίζουν και τα 7.000 € το μήνα συν τα ψιλά γράμματα λόγω αυτόματης αλλαγής της γραμματοσειράς)



Μια επαγγελματίας-φοιτήτρια-αγωνίστρια για την καταπάτηση των δικαιωμάτων και της αξιοπρέπειας ηλίθιων ψηφοφόρων για 40 συναπτά έτη. Συμπλήρωσε τον πενιχρό βιοπορισμό της δουλεύοντας ως Ευρωπαία Επίτροπος για Θέματα Αλιείας.



Ουδέν σχόλια...Ζητώ συγγνώμη από τους πιστούς της σοκολάτας:



Oι διεθνείς εξ' αποστάσεως μόνο φιλίες και σχέσεις της Πανεπιστημιακής "Αριστεράς" με άλλους λαούς:



Eπειδή σέβομαι το ήθος και το έθιμο του φόρουμ, υπάρχει και μια γυμνή φωτογραφία κοπέλας που κρατάει ένα σφυρί και ένα δρεπάνι στο έκαστο χέρι. Θεωρώ ότι είναι αρκετά σοβιετική (σκεφτείτε τι εννοώ) με δείγματα Ανατολικής Γερμανίας και λιγάκι "αριστερά" μινιμαλιστική για την εγχώρια ιδεολογική τρέλα που κουβαλάμε όλοι μας. Ακατάλληλη για πρωτοετείς φοιτητές, επιθυμητή η κομματική συναίνεση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Να ρωτήσω και κάτι άλλο; Αυτοί που είναι στα ίδια κόμματα αλλά σε άλλες σχολές γνωρίζονται μεταξύ τους;
Εγώ σκέφτομαι να πάω να εγγραφώ με μια ξαδέρφη μου που σπουδάζει παμακ και είναι στη ΔΑΠ. Λέτε έχω θέμα με τους ΔΑΠίτες; Δεν έχω καθόλου διάθεση να μπλέξω με κόμματα.
Από την άλλη σκέφτομαι να πάω μόνη μου αν δεν τύχει να βρω άλλη παρέα.Θα δυσκολευτώ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
Να ρωτήσω και κάτι άλλο; Αυτοί που είναι στα ίδια κόμματα αλλά σε άλλες σχολές γνωρίζονται μεταξύ τους;
Εγώ σκέφτομαι να πάω να εγγραφώ με μια ξαδέρφη μου που σπουδάζει παμακ και είναι στη ΔΑΠ. Λέτε έχω θέμα με τους ΔΑΠίτες; Δεν έχω καθόλου διάθεση να μπλέξω με κόμματα.
Από την άλλη σκέφτομαι να πάω μόνη μου αν δεν τύχει να βρω άλλη παρέα.Θα δυσκολευτώ;
Απ'οσο γνωρίζω,αυτοί είναι δικτυωμένοι φουλ,οπότε θα γνωρίζονται.Θα ξέρει ο Αρισταρχος απο το διπλανό θρεντ.
Οχι,μην πας με την ξαδέλφη σου,να πας με τον Αρίσταρχο επίσης.Δε θα φαντάζεις ελαφάκι στα κομματόσκυλα.
Οκ,φτάνει με το αστείο.

Το χειρότερο που μπορει να γινει (θα ειναι προσωρινο) αν πας με την ξαδελφη σου ειναι να σε γνωρισει με την παρεα της δαπ απο το τμημα σου,το κλιμα θα ειναι απιστευτα φιλικο,ολοι θα ειναι πανεμορφοι και πανεξυπνοι αλλα μην ενδωσεις τοσο ευκολα.
Απο την αλλη μην εχεις στυλ τσαμπουκα,θα αποτυχει.
Κατι πιο ουδετερο,αλλωστε μπορεις να κανεις παρεα με τετοια παιδια,απλα να μη γινεις η ιδια κομματοσκυλο.
Αν πας μονη σου,θα συναντησεις πολλα αλλα ψαρωμενα πρωτοετα,και ισως γνωριστεις καλυτερα μαζι τους αργοτερα.
Συνηθως εκεινοι που πεθαινουν να σε βοηθησουν στην εγγραφη,ειναι τα κομματοσκυλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jolene

Νεοφερμένος

Η Jolene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ελληνικό (Αττική). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
Να ρωτήσω και κάτι άλλο; Αυτοί που είναι στα ίδια κόμματα αλλά σε άλλες σχολές γνωρίζονται μεταξύ τους;
Εγώ σκέφτομαι να πάω να εγγραφώ με μια ξαδέρφη μου που σπουδάζει παμακ και είναι στη ΔΑΠ. Λέτε έχω θέμα με τους ΔΑΠίτες; Δεν έχω καθόλου διάθεση να μπλέξω με κόμματα.
Από την άλλη σκέφτομαι να πάω μόνη μου αν δεν τύχει να βρω άλλη παρέα.Θα δυσκολευτώ;

Καλυτερα να πας με κάποιον που δε συμμετέχει σε παρατάξεις γιατι ενα ψιλοπρηξιμο θα το φας σίγουρα...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Oι διεθνείς εξ' αποστάσεως μόνο φιλίες και σχέσεις της Πανεπιστημιακής "Αριστεράς" με άλλους λαούς:



Eπειδή σέβομαι το ήθος και το έθιμο του φόρουμ, υπάρχει και μια γυμνή φωτογραφία κοπέλας που κρατάει ένα σφυρί και ένα δρεπάνι στο έκαστο χέρι. Θεωρώ ότι είναι αρκετά σοβιετική (σκεφτείτε τι εννοώ) με δείγματα Ανατολικής Γερμανίας και λιγάκι "αριστερά" μινιμαλιστική για την εγχώρια ιδεολογική τρέλα που κουβαλάμε όλοι μας. Ακατάλληλη για πρωτοετείς φοιτητές, επιθυμητή η κομματική συναίνεση.

Long live the Democratic People’s Republic of Korea and our President Kim Jong Un...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Να ρωτήσω και κάτι άλλο; Αυτοί που είναι στα ίδια κόμματα αλλά σε άλλες σχολές γνωρίζονται μεταξύ τους;
Εγώ σκέφτομαι να πάω να εγγραφώ με μια ξαδέρφη μου που σπουδάζει παμακ και είναι στη ΔΑΠ. Λέτε έχω θέμα με τους ΔΑΠίτες; Δεν έχω καθόλου διάθεση να μπλέξω με κόμματα.
Από την άλλη σκέφτομαι να πάω μόνη μου αν δεν τύχει να βρω άλλη παρέα.Θα δυσκολευτώ;

Αναλογα τις σχολες. Για παραδειγμα οι δικοι μας δαπιτες εχουν σχεσεις με τη δαπ καποιων σχολων της φιλοσοφικης. Δεν θα εχεις θεμα, θα στα κανουν λιγο τσουρεκια στην αρχη αλλα ειναι στο χερι σου πως θα τους χειριστεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,789 μηνύματα.
Long live the Democratic People’s Republic of Korea and our President Kim Jong Un...

Αγαπητέ συναγωγιστέ:

Όλοι μαζί στο συλλαλητήριο για την αποτριχωμένη γάμπα του ελέφαντα. Θα παρευρεθούν και ιστορικά μέλη του κόμματος, θα γίνει η καθιερωμένη αφισοκόλληση με κουβά και σφουγγαρόξυλο και μετά θα ακολουθησει πεζή διαμαρτυρια στο μνημείο του άγνωστου Λένιν. Υπάρχει ενδεχόμενο να πέσει ξύλο με τα μέλη της Χ.Α. Για την δική σας σωματική ασφάλεια, λόγω Τροϊκανών περικοπών στα κρατικά φιλέτα-μονοπώλια, φορέστε προφυλακτικά durex (να έχουν ημερομηνία μετά την πτώση του τείχους του Βερολίνου).

Για τιμές εισιτηρίων στα τραπεζάκια του ΚΝΕ Οδηγητή έξω από τα Αμφιθέατρα των Πανεπιστημιακών Σχολών...Η Παπαρήγα βοήθειά σας μετά τη ρίψη του οβολού σας.

Απόσπασμα από το φωτογραφικό ντοκουμέντο του Γκαμπριέλ Γκαρσία Μάρκες, «Ο Αγώνας στα χρόνια του Πασοκ».
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

ZETAXA

Δραστήριο μέλος

Η ZETAXA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
Σκεφτειτε βεβαια οτι αρκετα πρωτοετακια γραφονται σε παραταξεις ακριβως και μονο για να κανουν κυκλο. Το ζητημα ειναι ομως οτι μπορεις να εχεις σχεσεις (κανονικα ατομα ειναι δεν βγαζουν αφρους ουτε τους τρεχουν τα σαλια) χωρις να γινεις ποτε ενεργο μελος. Κι εγω κανω παρεα με ατομα που ειναι γραμμενα σε παραταξεις, so what. Θα σε παρουν ενα τηλεφωνο μια στο τοσο να σου πρηξουν τα παπαρια για καποια συνελευση. Οκ και; Μπορειτε να κανετε κανονικα παρεα, να πατε για ποτο, για καφε ή οτιδηποτε απλα να κρατατε αποστασεις απο οτιδηποτε κομματικο. Και αν χρειαστειτε, τους αφηνετε να τρωνε το παραμυθι οτι θα τους στηριξετε στις εκλογες και θα κατσουν να τους πατησετε στο λαιμο (ειδικα οι ΔΑΠιτες). Εκμεταλλευτειτε τους και μην συμπεριφερεστε σαν απροσαρμοστα του στυλ δεν σου μιλαω γιατι εισαι εαακιτης ή δεν του λεω καλημερα γιατι ειναι δαπιτης. Με ολους να εχετε σχεσεις, εχω γνωρισει μια χαρα παιδια κι απο τα δυο στρατοπεδα. Και υπαρχουν κατηγοριες, υπαρχουν και οι υπεραιωνοβιοι απλυτοι με εμφανιση τυπου Τομ Χανκς στο Ναυαγο, υπαρχει και ο τυπος που το παιζει μοστρα με το Audi του μπαμπα, υπαρχουν κι αυτοι που βρισκονται στο ενδιαμεσο. Μην πεσετε ποτε στην παγιδα να ασχοληθειτε ενεργα με οτιδηποτε κομματικη εκδηλωση (φεστιβαλ ΣΥΡΙΖΑ, συνεδρια ΟΝΝΕΔ, Φεστιβαλ ΚΝΕ-οδηγητη-τσοπανη κλπ) τοτε θα χασετε το παιχνιδι.





Μια φιλη μου που ηθελε πολυ να οργανωθει σε παραταξη δεν την πηρανε! Στην αρχη δε την πιστεψα γιατι ειπα αυτος ειναι ο λογος που τρεχουν αλλα τελικα οσο απιστευτο κι αν ακουγεται ειναι αληθεια. Αρα μονο την ψηφο κυνηγανε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
Μια φιλη μου που ηθελε πολυ να οργανωθει σε παραταξη δεν την πηρανε!

Mάλλον επειδή πλενόταν καθημερινά,γι'αυτό. :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZETAXA

Δραστήριο μέλος

Η ZETAXA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
:clapup:χαχαχαχχαχαχχαχχαχαχααχχα! Παντως μονο για το συμφερον τους την ηθελαν ψηφο στις εκλογες, συνελευσεις και μετα τιποτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βούλα-rf-5

Νεοφερμένος

Η Βούλα-rf-5 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
Βρε παιδιά...με τοσα που έχω διαβάσει εδω...έχω μια απορία :/
Αν προσπαθήσω να πιασω κουβεντα σε κανεναν συμφοιτητή/-τρια μου...για να γνωριστούμε...θα με περασει για κομματοσκυλο;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Βρε παιδιά...με τοσα που έχω διαβάσει εδω...έχω μια απορία :/
Αν προσπαθήσω να πιασω κουβεντα σε κανεναν συμφοιτητή/-τρια μου...για να γνωριστούμε...θα με περασει για κομματοσκυλο;;;;;
Χαχα.Μπα. Αφού πρωτοετής θα 'σαι και συ.Ψαρωμένα θα πάμε. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βούλα-rf-5

Νεοφερμένος

Η Βούλα-rf-5 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
Χαχα.Μπα. Αφού πρωτοετής θα 'σαι και συ.Ψαρωμένα θα πάμε. :P

Ισχυει!...τα κομματοσκυλα δηλαδή δεν είναι πρωτοετείς;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top