Τρόποι αντιμετώπισης κομματόσκυλων

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
Όσες και όσοι θέλετε να γνωρίσετε τον έρωτα της ζωής σας στη Θεσσαλονίκη να διαβάζετε στην κεντρική βιβλιοθήκη του ΑΠΘ.

γιατι αυτο κυκλοφορεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex evangelou

Νεοφερμένος

Ο alex evangelou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
περίπου 11 το πρωί

ναι ε? ,πριν η μετα τα παιδικα στην τηλεοραση χαχαχαχα ,οχι εννοω παιρνουν μετα απο μερες ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Raiseonce

Δραστήριο μέλος

Ο Raiseonce αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πανόραμα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
γιατι αυτο κυκλοφορεις;

Οι ταξιτζήδες μόνο που το βλέπουν απ έξω(το κυλικείο και το δρόμο) το λένε νυφοπάζαρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Οι δαπιτησες κατε εμε ειναι και ψιλομυτες

:D πόσο το λάτρεψα πέρσι που ειχα πιάσει μια τέτοια στο δούλεμα πέρσι :P

ήθελε να κάνει τη φιλική, αλλά φαινόταν τι τύπος ήταν ;)

Με κοιτάει από την κορυφή μέχρι τα νύχια:
"Ωραίο παντελόνι!" λέει με ένα προσποιητό χαμόγελο.
Την κοιτώ από την κορυφή μέχρι τα νύχια:
"Ευχαριστώ." λέω με ένα ύφος σνομπ-ξινής. :P

Της έσπασα τα νεύρα και με παράτησε. Τελικά μου έστειλε όχι έναν, αλλά ΔΥΟ δαπίτες.

Και τους την πέφτουν κάτι κοντοί από τη ΔΑΠ.
χαχαχα αν ήταν ψηλοί από τη ΔΑΠ; :P

Ψηλοί ήταν. :P Πάνω από το κεφάλι μου μέχρι να συμπληρώσω τις αιτήσεις. Μου τα λέγανε και λάθος, οι άχρηστοι. Έπαιζα όμως κι εγώ τη χαζογκόμενα. Τους ρώτησα για ποιο λόγο είχαν έρθει στη σχολή εκείνη την ημέρα. Χρωστούσαν μάθημα, μου είχαν πει. Ήθελα να τους πω ότι ναι, μάλλον θα έχουν τόσο καλές σημειώσεις όσο υπόσχονται αλλά δυστυχώς κρατήθηκα.

Στο τέλος πήρε ο ένας από τους 2 flirty ύφος και μου ζήτησε τηλέφωνο. Έκανα τη δύσκολη-αδιάφορη, αλλά παρ' όλα αυτά, πήρα το τηλέφωνό του. ;) (Tip: πάρετε εσείς τα τηλέφωνά τους για να μη σας πρήζουν) Όπως είναι λογικό, δεν ξαναείδα κανέναν τους έκτοτε. Αν και η αλήθεια είναι πως δεν τους θυμάμαι καλά-καλά. :confused:

Είχε φάση πάντως η όλη κατάσταση. Το μόνο που μου την έσπασε είναι ότι δε γνωρίστηκα σχεδόν με κανένα συμφοιτητή εξαιτίας τους, δε μας άφηναν να μιλήσουμε μεταξύ μας! :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex evangelou

Νεοφερμένος

Ο alex evangelou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
το ιδιο και εγω, αλλα για αλλο λογο . ειχαν ερ8ει ολοι με τους γονεις τους:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
ρε παιδια ,εδωσα το κινητο μου σε οσους μου το ζητησαν απο παραταξεις ,αλλα δεν εχει παρει κανεις τους .λετε να παρουν?
Όχι, λογικά θα ντραπούν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Socrates ... 99

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σωκράτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
αρχικά πες μας γιατί έδωσες το τηλέφωνο σου:P

Φίλε είναι περίεργο σκηνίκο και την ιστορία μπορείς να την διαβάσεις σε προηγούμενο μήνυμα που έγραψα.
Όμως η ειρωνία είναι ότι ενώ τόσο καιρό διάβαζα το συγκεκριμένο θέμα προκειμένου να τους αποφύγω την στιγμή της εγγραφής, όταν μου άφησε ο ΔΑΠίτης το κινητό του μπροστά μου κόλλησα και δεν μπορούσα να σκεφτώ καμιά δικαιολογία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CollegeLife

Νεοφερμένος

Η CollegeLife αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 84 μηνύματα.
Φίλε είναι περίεργο σκηνίκο και την ιστορία μπορείς να την διαβάσεις σε προηγούμενο μήνυμα που έγραψα.
Όμως η ειρωνία είναι ότι ενώ τόσο καιρό διάβαζα το συγκεκριμένο θέμα προκειμένου να τους αποφύγω την στιγμή της εγγραφής, όταν μου άφησε ο ΔΑΠίτης το κινητό του μπροστά μου κόλλησα και δεν μπορούσα να σκεφτώ καμιά δικαιολογία.

Μην φοβάσαι, και εμένα όταν με πήρε ο ΠΑΣΠαρχιδης σκεφτόμουν "Ο ΕΧΘΡΟΣ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ! ΣΤΑ ΤΑΝΚΣ!", αλλά όταν το σήκωσα και είπα οτι δεν ενδιαφερομαι, με αφησε ησυχη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ασυμβιβαστος119

Νεοφερμένος

Ο Ασυμβιβαστος119 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 91 μηνύματα.
ρε παιδια χαλαρώστε με αυτό το θέμα...δεν παίρνουν κεφαλιά τα παιδια απο τις παραταξεις..απλα ρωτάτε ο,τι θέλετε για βοήθεια και μετα "αντε γεια" διακριτικάτο key ειναι να αντιμετωπίσεις την ολη φαση χαλαρά και οχι φοβισμένα/ψαρωμενα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johny4Life

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Johny4Life αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Εγω τι να πω που πηγα στην σχολη μου 3 φορες και ΚΑΜΙΑ απο αυτες δεν με σταματησαν ΔΑΠιτες? Μιλαμε το εχω παρει προσωπικα το ολο θεμα :P. Με κοιτουσαν να περναω και δεν με σταματουσαν!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BILL4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BILL4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 309 μηνύματα.
Εγω τι να πω που πηγα στην σχολη μου 3 φορες και ΚΑΜΙΑ απο αυτες δεν με σταματησαν ΔΑΠιτες? Μιλαμε το εχω παρει προσωπικα το ολο θεμα :P. Με κοιτουσαν να περναω και δεν με σταματουσαν!!
Εμενα με βοηθησαν και στην εγγραφη και χθες που πηγα για τη βιολογια, δε ξερω καν αν ηταν δαπιτες και ουτε μου ειπε κανεις κατι σχετικο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johny4Life

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Johny4Life αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Για την βιολογια με βοηθησαν η δαπιτες της ιατρικης. Στην οδοντιατρικη παλι τιποτα απολυτως,
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CollegeLife

Νεοφερμένος

Η CollegeLife αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 84 μηνύματα.
Εγω τι να πω που πηγα στην σχολη μου 3 φορες και ΚΑΜΙΑ απο αυτες δεν με σταματησαν ΔΑΠιτες? Μιλαμε το εχω παρει προσωπικα το ολο θεμα :P. Με κοιτουσαν να περναω και δεν με σταματουσαν!!

Μηπως καποιος σου κρέμασε ένα χαρτι στην πλατη που έγραφε "ΞΑΔΕΡΦΟΣ ΤΟΥ ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ ΠΕΡΝΑΕΙ"?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johny4Life

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Johny4Life αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 295 μηνύματα.
αχαχαχχαα... οχι ,απλως δεν με περασαν για 1οετη :P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,404 μηνύματα.
Εχω μια ερώτηση για 'σας που κλαίγεστε οτι φοβάστε μη σας πάρουν. Γιατί δίνετε το κινητό σας; Σας αναγκάζει κανείς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Δινουν το τηλεφωνο τους και μετα και καλα το παιζουν δυσκολες, ''αχ να μην με παρει αυτος ο δαπιτης που ηταν δυο μετρα και με βοηθησε στην εγγραφη'' ενω ενδομυχα λιωνουν πανω απο το τηλεφωνο περιμενοντας κληση του.

Το ιδιο ισχυει και για τους αρρενες αλλα οπου δαπιτης δυο μετρα βαλτε δαπιτισσα ξανθια γαλανοματα, 1,80 υψος κλπ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CollegeLife

Νεοφερμένος

Η CollegeLife αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 84 μηνύματα.
Εχω μια ερώτηση για 'σας που κλαίγεστε οτι φοβάστε μη σας πάρουν. Γιατί δίνετε το κινητό σας; Σας αναγκάζει κανείς;

Το εδωσα επειδή έσφιζα απο καλοσύνη και δεν μπορεσα να πω οχι(Και δεν ειχα διαβασει τον οδηγο για τους πρωτοετεις.). Αλλα γενικα πολύς χαμος για το τιποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Το εδωσα επειδή έσφιζα απο καλοσύνη και δεν μπορεσα να πω οχι(Και δεν ειχα διαβασει τον οδηγο για τους πρωτοετεις.). Αλλα γενικα πολύς χαμος για το τιποτα.
Αν ένας άγνωστος στο δρόμο σας ρωτούσε που βρίσκεται ο φούρνος της γειτονιάς και σας ζητούσε το τηλέφωνο, θα το δίνατε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Raiseonce

Δραστήριο μέλος

Ο Raiseonce αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πανόραμα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
Πέρασα το πρωι έξω απο το Παμακ.
Στην είσοδο στοιχισμενες στη σειρα Δαπιτισες και Πασπιτισες.Μόνο κόκκινο χαλί δεν είχαν στρώσει.
Μόλις έμπαινε κανένας πιτσιρικάς ορμουσαν κατευθείαν να του πιάσουν κουβέντα.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,404 μηνύματα.
Αν ένας άγνωστος στο δρόμο σας ρωτούσε που βρίσκεται ο φούρνος της γειτονιάς και σας ζητούσε το τηλέφωνο, θα το δίνατε;

Ναι ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top