Τρόποι αντιμετώπισης κομματόσκυλων

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,801 μηνύματα.
Χτες μιλούσα με ένα 3ετή φοιτητή και μου είπε πως ακόμη και τώρα τον πρίζουν! (ίσως λιγότερο από όταν ήταν 1ετής). Καλά από ένα σημείο και μετά, δεν βαριούνται και αυτοί οι κομματικοί; Αφού βλέπουν ότι δεν, τι συνεχίζουν;

Όπως (θα) κάνεις μια δουλειά, έτσι και αυτοί κάνουν αυτή τη δουλειά. Γι' αυτούς είναι το επάγγελμα του μέλλοντός τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pinkheart

Νεοφερμένος

Η pinkheart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 107 μηνύματα.
Μα πραγματικά και αυτοί δεν βλέπουν ότι όταν δείχνουμε ενδιαφέρον είναι γιατί είτε κάνουμε την πλάκα μας, είτε θέλουμε σημειώσεις κτλ; Μου φαίνεται περίεργο να επιμένουν τόσο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,801 μηνύματα.
Μα πραγματικά και αυτοί δεν βλέπουν ότι όταν δείχνουμε ενδιαφέρον είναι γιατί είτε κάνουμε την πλάκα μας, είτε θέλουμε σημειώσεις κτλ; Μου φαίνεται περίεργο να επιμένουν τόσο.

Mα έχουν "εντολή" από την παράταξη, κόμμα... να «ψαρέψουν» νέους φοιτητές και να τους κάνουν ιεραποστολική πλύση εγκεφάλου, για μελλοντικούς ψηφοφόρους. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pinkheart

Νεοφερμένος

Η pinkheart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 107 μηνύματα.
Άμα πάει έτσι, ωραία θα περάσουμε.. Δεν νομίζω να είμαι κακιά αν τους εκμεταλλευτώ λιγάκι! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,801 μηνύματα.
Άμα πάει έτσι, ωραία θα περάσουμε.. Δεν νομίζω να είμαι κακιά αν τους εκμεταλλευτώ λιγάκι! :P

χαχαχ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex evangelou

Νεοφερμένος

Ο alex evangelou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
εχει βγαλει ανακοινωση η σχολη σας για την εγγραφη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

starry_eyed

Δραστήριο μέλος

Η starry_eyed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 416 μηνύματα.
https://2.bp.blogspot.com/-oaDqs4vZPLo/UjRUUq2BQVI/AAAAAAAAAj0/nrJ6Fqw--eo/s1600/PASP-DAP123.jpg
Να δηλωσω απολυτα οτι σε καμια περιπτωση δεν υποστηριζω την υπογραφη του κομματος που το ανεβασε, παντα αδιαφορουσα στυγνα για τα οποια κομματοσκυλα με περιτριγυριζουν/περιτριγυριζαν κατα καιρους, καθως δεν πιστευω οτι εχουν θεση μεσα στο πανεπιστημιο. αλλα το θεμα προφανως δεν ειναι η γνωμη μου. αυτο το βρηκα στην ιστοσελιδα του f/b της φιλοσοφικης αθηνων -και οχι σε καποια κομματικη ιστοσελιδα- και οι περιγραφες τους ειναι ΑΚΡΩΣ αληθινες, ετσι για να παρουν μια γευση οι νεοι πρωτοετεις, οχι για να λογομαχησουν οι πολιτικα τοποθετημενοι για το ποιος ειναι ο 'καλυτερος'.

υγ: σε σχολες οπως η δικη μου οπου οι εγγραφες γινονται σε μια μερα μονο, δεν υπαρχει μεγαλος αριθμος κομματοσκυλων που σε πλησιαζουν γιατι πολυ απλα τις οδηγιες σου τις δινει καποιος ανθρωπος απο τη γραμματεια, με μικροφωνο μπροστα σε ολο το αμφιθεατρο. Στις περιπτωσεις ομως που πας μονος σου, εκει ειναι 99% σιγουρο οτι θα σε προσεγγισουν οι....καλοι και αγιοι ανθρωποι που δεν εχουν αλλα πραγματα να κανουν απο το να σε υποδεχθουν με ανοιχτες αγκαλες και πολλη χαρα λες και σε ξερουν...απο το νηπιαγωγειο! καλη εγγραφη λοιπον!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickydask

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η vickydask αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 359 μηνύματα.
Δεν δίνεις τηλέφωνο.Τους εκμεταλλεύσαι στυγνα.Δεν τους ψηφίζεις.
Το τρίπτυχο της επιτυχίας.

και της υποκρισιας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.

vickydask

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η vickydask αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 359 μηνύματα.
Ενω αυτοι διακατεχονται απο ειλικρινη αισθηματα...

ναι και γι αυτο θα πεσω στο επιπεδο τους. τι συζηταμε τωρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Νομίζω πως ένα τέτοιο θα βοηθούσε αρκετά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shadowstep00

Νεοφερμένος

Ο shadowstep00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
Παιδιά στο Πανεπιστήμιο Μακεδονίας εδώ στην Θεσσαλονίκης τι παίζει? Θα με πρήξουν πολύ?

Νομίζω ότι έχει περισσότερο ΔΑΠιτες... αν είναι έτσι, τότε να τους αφιερώσω αυτό το τραγουδάκι... :P

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Spyrot

Νεοφερμένος

Ο Spyrot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
shadowstep00 γραφτηκες κανονικα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shadowstep00

Νεοφερμένος

Ο shadowstep00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
όχι, δεν έχω πάει ακόμα γιαυτό ρωτάω ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Raiseonce

Δραστήριο μέλος

Ο Raiseonce αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πανόραμα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hardwell

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
https://2.bp.blogspot.com/-oaDqs4vZPLo/UjRUUq2BQVI/AAAAAAAAAj0/nrJ6Fqw--eo/s1600/PASP-DAP123.jpg
Να δηλωσω απολυτα οτι σε καμια περιπτωση δεν υποστηριζω την υπογραφη του κομματος που το ανεβασε, παντα αδιαφορουσα στυγνα για τα οποια κομματοσκυλα με περιτριγυριζουν/περιτριγυριζαν κατα καιρους, καθως δεν πιστευω οτι εχουν θεση μεσα στο πανεπιστημιο. αλλα το θεμα προφανως δεν ειναι η γνωμη μου. αυτο το βρηκα στην ιστοσελιδα του f/b της φιλοσοφικης αθηνων -και οχι σε καποια κομματικη ιστοσελιδα- και οι περιγραφες τους ειναι ΑΚΡΩΣ αληθινες, ετσι για να παρουν μια γευση οι νεοι πρωτοετεις, οχι για να λογομαχησουν οι πολιτικα τοποθετημενοι για το ποιος ειναι ο 'καλυτερος'.

υγ: σε σχολες οπως η δικη μου οπου οι εγγραφες γινονται σε μια μερα μονο, δεν υπαρχει μεγαλος αριθμος κομματοσκυλων που σε πλησιαζουν γιατι πολυ απλα τις οδηγιες σου τις δινει καποιος ανθρωπος απο τη γραμματεια, με μικροφωνο μπροστα σε ολο το αμφιθεατρο. Στις περιπτωσεις ομως που πας μονος σου, εκει ειναι 99% σιγουρο οτι θα σε προσεγγισουν οι....καλοι και αγιοι ανθρωποι που δεν εχουν αλλα πραγματα να κανουν απο το να σε υποδεχθουν με ανοιχτες αγκαλες και πολλη χαρα λες και σε ξερουν...απο το νηπιαγωγειο! καλη εγγραφη λοιπον!
https://gmargari.wordpress.com/2007/01/15/dap-seminaria/
Υπάρχουν πολλά τέτοια έγγραφα-ντιρεκτίβες στο ιντερνετ. Για εγκυκλοπαιδικούς σκοπούς μόνο πρέπει να τους ρίξουμε μια ματιά, ούτως ωστε να μην πιαστούμε στα πράσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Socrates ... 99

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σωκράτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
Τι να απαντήσω στον ΔΑΠίτη για να μην με πρίζει συνέχεια με τηλέφωνα ;;
(Το να μην σηκώνω το τηλέφωνο είναι καλή λύση ;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
Τι να απαντήσω στον ΔΑΠίτη για να μην με πρίζει συνέχεια με τηλέφωνα ;;
(Το να μην σηκώνω το τηλέφωνο είναι καλή λύση ;;)

Αν τον αποφυγης μια δυο φορες που θα σε πει να βγητε κτλ θα βαρεθουν και δεν θα σε ζαληουν εως περιπου της εκλογες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Μη το σηκώνεις και να έχεις απλά ένα τυπικό γεια.
Εύκολα, απλά και οικονομικά! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gareth

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 509 μηνύματα.
Τι παίζει με τις παρατάξεις στην Αρχιτεκτονική ΕΜΠ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top