Τρόποι αντιμετώπισης κομματόσκυλων

Geork7

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Ωχ,όλη αυτή η κουβέντα μου έχει δώσει την εντύπωση οτι θα υπάρξει γερό σπάσιμο νεύρων απο τις παρατάξεις... Έτσι είναι(τουλάχιστον στο ΕΜΜΕ) ή ανησυχώ υπερβολικά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Στα ΕΜΜΕ έχει αρκετό μπίρι-μπίρι αλλά αν είσαι κάθετος ότι δεν θες, δεν θα έχεις θέμα, δεν είναι υπέρ του δέοντος φανατικοί...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Geork7

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Στα ΕΜΜΕ έχει αρκετό μπίρι-μπίρι αλλά αν είσαι κάθετος ότι δεν θες, δεν θα έχεις θέμα, δεν είναι υπέρ του δέοντος φανατικοί...

Καλό αυτό. Εκεί που έχω ακούσει απο γνωστούς οτι είναι πιο κολλημένοι είναι στις νομικές σχολές,κυρίως στης Αθήνας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Καλό αυτό. Εκεί που έχω ακούσει απο γνωστούς οτι είναι πιο κολλημένοι είναι στις νομικές σχολές,κυρίως στης Αθήνας.
Kαλως να τα δεχτουμε.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aglaia111

Νεοφερμένος

Η aglaia111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
αν σε εχουν βοηθησει με τα χαρτια συμπληρωσησ στην εγγραφη ατομα απο κομματα και γνωριζουν τα στοιχεια σ μπορουν να τα χρησιμοποιησουν χωρισ την θεληση σ για το κομμα? σε καποιο ψηφοδελτιο ή κατι τετοιο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
ΑΣΟΕΕ : Κάστρο των παρατάξεων και πιο συγκεκριμένα της ΠΑΣΠ. Δεν πιστεύω να είναι πουθενά αλλού ΤΟΣΟ ΧΑΛΙΑ.

Τρόπος αντιμετώπισης : ΟΥΔΕΝ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanelliniesSuck

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 364 μηνύματα.
Σημείωση: Πριν ήθελα να πω ΔΑΠ, όχι ΠΑΣΠ. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
αν σε εχουν βοηθησει με τα χαρτια συμπληρωσησ στην εγγραφη ατομα απο κομματα και γνωριζουν τα στοιχεια σ μπορουν να τα χρησιμοποιησουν χωρισ την θεληση σ για το κομμα? σε καποιο ψηφοδελτιο ή κατι τετοιο?
όχι εντάξει αυτό είναι αρκετά ακραίο σενάριο νομίζω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,419 μηνύματα.
Στη Σάμο που ξέρω απο γνωστούς, 1-2 άτομα να έχει απο παρατάξεις. Δε σε ενοχλούν καθόλου :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aglaia111

Νεοφερμένος

Η aglaia111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
πρεπει να τα σκεφτομαι ολα! δεν ξερω τι να κανω πηγα στν σχολη πρωτη μερα και τα επαιξα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
πρεπει να τα σκεφτομαι ολα! δεν ξερω τι να κανω πηγα στν σχολη πρωτη μερα και τα επαιξα
σε πια σχολη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
πρεπει να τα σκεφτομαι ολα! δεν ξερω τι να κανω πηγα στν σχολη πρωτη μερα και τα επαιξα
απλά τους αποφεύγεις και δεν χρειάζεται να αγχώνεσαι, αν δώσεις τηλέφωνο τότε να αρχίσεις:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aglaia111

Νεοφερμένος

Η aglaia111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
γιατι? σε πρηζουν στα τηλεφωνα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

StratosRIP

Δραστήριο μέλος

Ο StratosRIP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 467 μηνύματα.
Χαχαχα τρολλαροντας το απθ με τον χαουζ κ τον τεολ! 8 η ωρα το πρωι με το που κατεβηκαμε απ τη σταση μας περιμενε η πρωτη γκομενα της ΔΑΠ 0αχ0χα0α0αχχ0α
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
Σημείωση: Πριν ήθελα να πω ΔΑΠ, όχι ΠΑΣΠ. :P
το ίδιο είναι!:hehe:
Στη Σάμο που ξέρω απο γνωστούς, 1-2 άτομα να έχει απο παρατάξεις. Δε σε ενοχλούν καθόλου :)
Γενικά στο Πανεπιστήμιο Αιγαίου σε Σάμο και Σύρο έχει εντελώς ακομμάτιστο φοιτητικό σύλλογο!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Γενικα,οι φοιτητικοι συλλογοι ειθισται να προσκεινται καπου κομματικα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
Γενικα,οι φοιτητικοι συλλογοι ειθισται να προσκεινται καπου κομματικα?

Ε ναι ρε!

Άμα υπάρχει μόνο μια παράταξη στο σύλλογο! (καθόλου σπάνιο ειδικά σε περιφερειακές σχολές)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Δηλαδη,εγω που γραφτηκα στο συλλογο της σχολης μου σημαινει οτι προσκειμαι καπου πολιτικα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
Δηλαδη,εγω που γραφτηκα στο συλλογο της σχολης μου σημαινει οτι προσκειμαι καπου πολιτικα?

ο συλλογος ειναι οργανο αποφασεων. με το που γραφεσαι στην σχολη εισαι αυτοματα μελος του ειτε εισαι καπου πολιτικα ειτε οχι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
Δηλαδη,εγω που γραφτηκα στο συλλογο της σχολης μου σημαινει οτι προσκειμαι καπου πολιτικα?

Σημαίνει πως σε πιάσανε κορόιδο...

Στο σύλλογο δεν γράφεσαι:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top