Τρόποι αντιμετώπισης κομματόσκυλων

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Δηλαδη,εγω που γραφτηκα στο συλλογο της σχολης μου σημαινει οτι προσκειμαι καπου πολιτικα?
γράφτηκες στον σύλλογο? μάλλον κάπου αλλού γράφτηκες:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Σημαίνει πως σε πιάσανε κορόιδο...

Στο σύλλογο δεν γράφεσαι:hehe:
Τι λες ρε?
Μου ειπαν οτι ειναι κομματικα ανεξαρτητοι,εδωσα ονομα κ πληρωσα 1 ευρω για τα εξοδα του συλλογου(πηρα κ αποδειξη):P
Σιγουρα ξερεις τι λες?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
γράφτηκες στον σύλλογο? μάλλον κάπου αλλού γράφτηκες:hmm:

Σημαίνει πως σε πιάσανε κορόιδο...

Στο σύλλογο δεν γράφεσαι:hehe:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
γράφτηκες στον σύλλογο? μάλλον κάπου αλλού γράφτηκες:hmm:
Ναι,στο Συλλογο φοιτητων ιατρικης αθηνας!Ετσι εγραφε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑ!

στον συλλογο βεβαια δεν γραφεσαι ακριβως αλλα οι πρωτοετεις συνηθως δινουν 1 ευρω οταν γινουμε μελη! αλλα συνηθως το κανουν στις εκλογες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
Ναι,στο Συλλογο φοιτητων ιατρικης αθηνας!Ετσι εγραφε!

:rofl:

Για googlαρε το....:whistle:

Συγχαρητήρια
Μόλις Γράφτηκες στην ΠΑΣΠ!
:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
:rofl:

Για googlαρε το....:whistle:

Συγχαρητήρια
Μόλις Γράφτηκες στην ΠΑΣΠ!
:hehe:
Γι΄αυτο ο τυπας που ηταν στο τραπεζακι ηταν στα ΕΑΑΚ???
Μ@λ@κιες λες μου φαινεται!:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Poseidon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Poseidon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αταλάντη (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 350 μηνύματα.
Χαχαχα τρολλαροντας το απθ με τον χαουζ κ τον τεολ! 8 η ωρα το πρωι με το που κατεβηκαμε απ τη σταση μας περιμενε η πρωτη γκομενα της ΔΑΠ 0αχ0χα0α0αχχ0α
Σήμερα δε τσιμπήσατε στυλό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Τι λες ρε?
Μου ειπαν οτι ειναι κομματικα ανεξαρτητοι,εδωσα ονομα κ πληρωσα 1 ευρω για τα εξοδα του συλλογου(πηρα κ αποδειξη):P
Σιγουρα ξερεις τι λες?:P

Σου εξήγησα,αυτοί που σ'έγραψαν προφανώς και δεν είναι κομματικά ανεξάρτητοι,αλλά ο σύλλογος είναι κομματικά ανεξάρτητος.Απλώς ένα όργανο είναι ο σύλλογος,στο οποίο ανήκεις με το που γραφτείς στη σχολή,αυτό με την εγγραφή στον κατάλογο που έκανες είναι τυπικό.Η ύπαρξη συλλόγου είναι ανεξάρτητη απ'τις παρατάξεις,θεσμοθετείται απ'το κράτος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Σου εξήγησα,αυτοί που σ'έγραψαν προφανώς και δεν είναι κομματικά ανεξάρτητοι,αλλά ο σύλλογος είναι κομματικά ανεξάρτητος.Απλώς ένα όργανο είναι ο σύλλογος,στο οποίο ανήκεις με το που γραφτείς στη σχολή,αυτό με την εγγραφή στον κατάλογο που έκανες είναι τυπικό.Η ύπαρξη συλλόγου είναι ανεξάρτητη απ'τις παρατάξεις,θεσμοθετείται απ'το κράτος.
Οκ!Γιατι εχω ακουσει ΤΑ τερατα κ δεν ξερω τι ισχυει τελικα!
Thanks!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lefteris278

Νεοφερμένος

Ο Λευτέρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί αποδοκιμάζετε τις παρατάξεις.. είτε αυτή λέγεται ΠΑΣΠ είτε αυτή λέγεται ΔΑΠ είτε ΕΑΑΚ κτλ.. άμα δεν σας βοηθήσουν οι παρατάξεις δεν πρόκειται να καταφέρετε να γραφτείτε και να συμπληρώσετε τα χαρτιά όλα σωστά.. το μόνο που θα καταφέρετε είναι να σας βρίσει η γραμματεία από τις πολλές ερωτήσεις.. :P:P και επίσης τα παιδιά των παρατάξεων, τα "κομματόσκυλα" , είναι φοιτητές και πολλοί από αυτούς συμπαθητικούς. Στο χέρι σας είναι να μην σας "πρήζουν", έξυπνοι είστε... και το ότι θα κάνεις παρέα με παιδί της παράταξης δεν σημαίνει αυτόματα την εγγραφή σου σε αυτήν την παράταξη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί αποδοκιμάζετε τις παρατάξεις.. είτε αυτή λέγεται ΠΑΣΠ είτε αυτή λέγεται ΔΑΠ είτε ΕΑΑΚ κτλ.. άμα δεν σας βοηθήσουν οι παρατάξεις δεν πρόκειται να καταφέρετε να γραφτείτε και να συμπληρώσετε τα χαρτιά όλα σωστά.. το μόνο που θα καταφέρετε είναι να σας βρίσει η γραμματεία από τις πολλές ερωτήσεις.. :P:P και επίσης τα παιδιά των παρατάξεων, τα "κομματόσκυλα" , είναι φοιτητές και πολλοί από αυτούς συμπαθητικούς. Στο χέρι σας είναι να μην σας "πρήζουν", έξυπνοι είστε... και το ότι θα κάνεις παρέα με παιδί της παράταξης δεν σημαίνει αυτόματα την εγγραφή σου σε αυτήν την παράταξη!
Γιατι να μην μπορει καποιος να συμπληρωσει τα χαρτια της εγγραφης μονος του?
Εφοσον ξερει αναγνωση,γραφη κ διαθετει εγκεφαλο?:hmm:
Νομίζω μας υποτιμας κ κατ'επεκτασιν αυτουπονομευεσαι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
ο τίτλος του τόπικ μου ακούγεται σαν β' ζήτημα έκθεσης ...:spasiklas:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PolySol

Δραστήριο μέλος

Η PolySol αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 493 μηνύματα.
Είναι απλό...τους πετάς φόλα και ξεμπέρδεψες!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί αποδοκιμάζετε τις παρατάξεις.. είτε αυτή λέγεται ΠΑΣΠ είτε αυτή λέγεται ΔΑΠ είτε ΕΑΑΚ κτλ.. άμα δεν σας βοηθήσουν οι παρατάξεις δεν πρόκειται να καταφέρετε να γραφτείτε και να συμπληρώσετε τα χαρτιά όλα σωστά.. το μόνο που θα καταφέρετε είναι να σας βρίσει η γραμματεία από τις πολλές ερωτήσεις.. :P:P και επίσης τα παιδιά των παρατάξεων, τα "κομματόσκυλα" , είναι φοιτητές και πολλοί από αυτούς συμπαθητικούς. Στο χέρι σας είναι να μην σας "πρήζουν", έξυπνοι είστε... και το ότι θα κάνεις παρέα με παιδί της παράταξης δεν σημαίνει αυτόματα την εγγραφή σου σε αυτήν την παράταξη!
πες ότι κάνεις πλάκα:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PolySol

Δραστήριο μέλος

Η PolySol αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 493 μηνύματα.
ο τίτλος του τόπικ μου ακούγεται σαν β' ζήτημα έκθεσης ...:spasiklas:
Κανονικά 600 λέξεις και πιάνει 40 μόρια?;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
Κανονικά 600 λέξεις και πιάνει 40 μόρια?;)
ε βεβαίωςςςς !!
ΧΑΧΑΧΑ χωρίς πλάκα,τώρα που το ξανακοίταξα μου θυμίζει αυτό...
ξερω γω ''τροποι αντιμετώπισης χουλιγκανισμού'' και τέτοια :worry:

πωωω Θεέ μου,πρέπει να αρχίσω να ανησυχώ για μένα..
πάω να πάρω τα χαπάκια μου :slourp:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PolySol

Δραστήριο μέλος

Η PolySol αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 493 μηνύματα.
πες ότι κάνεις πλάκα:worry:
Εγώ δε τις πιστεύω αυτές τις μ@λ@κίες!Αν ήταν έτσι η γραμματεία δε θα λεγόταν γραμματεία,αλλά κομματεία!:confused:Στην τελική σιγά τη διαδικασία!Τα χαρτιά που σου ζητάνε τα έχεις μαζί σου...δε θα ζητήσουν και τον ουρανό με τ' άστρα!:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top