Τρόποι αντιμετώπισης κομματόσκυλων

PanelliniesSuck

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 364 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZETAXA

Δραστήριο μέλος

Η ZETAXA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
Γιατί οι Δαπίτισσες είναι βιτρίνες και δεν έχουν νιονιό
Είναι ιδανικές για τρολλάρισμα!


Εγώ αν είχα πάει να γραφτώ μαζί με τους δικούς μου και έκαναν τέτοια μαλακία, θα έκανα καμιά βδομάδα να τους μιλήσω μετά.... :angry:

Αλήθεια γιατί πάτε να γραφτείτε με τους γονείς σας;;;:confused:
παρέα θα φοιτάτε μετά;;; :hehe:






Εγω ειχα παει μονη μου και μου την ειχανε πεσει αγρια. Απο τη μια η Πασπ απο την αλλη η Δαπ και η Κνε μου μοιραζε φυλλαδια! Να σου πω την αληθεια τοτε δεν ειχα ιδεα οτι πηγαινουν καποιοι με τους γονεις τους. Λενε ομως οτι ακομη κι ετσι παλι σε πλησιαζουν απλα ισως με λιγοτερο θαρρος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GhastaL

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο GhastaL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Πάντως εμένα η ΠΑΣΠ με προσέγγισε μέχρι και το καλοκαίρι, που πήγα να ρίξω μια ματιά στη σχολή...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Πριν καποιες ημερες που ειχα παει κομοτηνη και περασα να δω το τμημα μου και γενικα το χωρο του πανεπιστημιου, σκαει μυτη μια τυπισσα απο το πουθενα και αρχιζει να μου πιανει κουβεντα:
-Γεια σου! Πρωτοετης εισαι?
-Ναι!
-μαλιστα! Απο που? Εγω ειμαι απο τα γιανιτσα,3ος στο τμημα.
-Απο αθηνα!
-Ωραια! Λιγο μακρια βεβαια.
-Ε..ενταξει.
-Βρηκες σπιτι?

Εδω της απαντουν οι γονεις μου.
-Ναι,βρηκαμε αλλα λιγο δυσκολο.
-Και γω τοτε τα ιδια ειχα τραβηξει. Νοικιασα σπιτι κοντα στην παλια πρυτανεια. Καθε πρωι που ανοιγω το παραθυρο βλεπω τα αυτοκινητα στο γκαραζ.
-Πω,πω...εμεις ευτυχως οχι.
-Με λενε ταδε,εσενα?
-Με λενε Κατερινα.
-Θες να μου δωσεις το τηλεφωνο σου να σε παρω τηλεφωνο για τα δικαιολογητικα.

Ο πατερας μου μην χασει της το δινει:mad:
-Οτι χρειαστεις,μην διστασεις,παρε με!
-Βεβαια!
-Ελατε να σας ξεναγησω!

Κατα τη διαρκεια της ξεναγησης,της πεταω σποντα σχετικα με τις κομματικες παραταξεις και λεει:
Αααα,εδω στο τμημα μας ολες οι παραταξεις ειναι πολυ καλες και δεν πεφτει ξυλο! Ειναι κατι σαν λεσχες! Μπορεις να γραφτεις,θα περασεις τελεια!

Το ιδιο βραδυ με πηρε τηλεφωνο και μου εστειλε μηνυμα να παμε για καφε,δεν πηγα.:P
Και επειδη δεν πηγα, ακουγα την γκρινια της μανας μου:
-Δεν ντρεπεσαι? Προσφερθηκε η κοπελιτσα να πατε για καφε και εσυ την εγραψες? Πως θα κανεις φιλες?
:confused:

Σε λιγες ημερες που θα παω για εγγραφη, θα ειμαι προετοιμασμενη!
Εχω δασκαλεψει και τη μανα μου τι ακριβως να πει αν την ρωτησουν κατι!

αυτοί είναι γονείς ρε! φροντίζουν για το μέλλον του παιδιού τους :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
ΗΜΜΥς διαβάζει εντός της αιθούσης φυσική πριν αρχίσει το μάθημα και τον ρωτάνε "Ρε συ ξέρεις τη Μαρία..." και απαντάει: "- ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!" Και ξαναγυρνάει στο βιβλίο του. Ή το άλλο: Έφευγαν όλοι μαζί από τη σχολή το απόγευμα και ο άλλος έτρεχε παρατώντας την παρέα. Του φωνάζουν ξέρω γω που πας και λέει πάω σπίτι έχω διάβασμα για αύριο... Gods...


Αυτό που περιγράφεις,δεν είναι ψώνιο.Οι ηλεκτρολόγοι (και οι μηχανολόγοι,γενικά),είναι geeks,όχι ψώνια.Είναι η κλασσική περίπτωση σχολής που μπαίνεις μέσα και περιμένεις να δεις κάτι πιθηκόμορφους τριχωτούς μαντραχαλάδες με μαύρες μπλούζες από death metal συγκροτήματα,και αντ'αυτού βλέπεις βλογιοκομμένα καχεχτικά nerdάκια που μιλάνε για anime και γρίφους μαθηματικών,και κόβουν μαθήματα επειδή τα πέρασαν με 9,5 αντί για 10.

Αν θες να δεις ψώνια,έλα στην Ιατρική,να δεις όλους τους κατά φαντασίαν μεγαλογιατρούς. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanelliniesSuck

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 364 μηνύματα.
... και αντ'αυτού βλέπεις βλογιοκομμένα καχεχτικά nerdάκια που μιλάνε για anime και γρίφους μαθηματικών,και κόβουν μαθήματα επειδή τα πέρασαν με 9,5 αντί για 10.

Και τι πρόβλημα υπάρχει με τα anime? :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Poseidon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Poseidon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αταλάντη (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 350 μηνύματα.
Mόνο στο δικό μου τμήμα δε συμβαίνουν αυτά τα κουλα; :confused:
Αύριο θα πάω στην ώρα εγγραφών να κόψω κίνηση::devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Τρόποι αντιμετώπισης κομματόσκυλων
Έχετε πέντε λεπτά να σας μιλήσω για τον Σωτήρα μας, τον Ιησού Χριστό; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,415 μηνύματα.
Τρόποι αντιμετώπισης κομματόσκυλων

"Θα ξαναδώσω πανελλαδικές, δε θα έρχομαι στη σχολή". Σε μισό δευτερόλεπτο έχουν εξαφανιστεί :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Έχετε πέντε λεπτά να σας μιλήσω για τον Σωτήρα μας, τον Ιησού Χριστό; :P

ΟΧΙ ΘΕΕ ΜΟΥ! ΟΧΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
Ευτυχώς η Πάολα δεν ασχολείται με την πολιτική.Θα ήταν μεγάλο κομματόσκυλο. :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vikam18

Δραστήριο μέλος

Ο vikam18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 784 μηνύματα.
ρε παρα πολυ πριξες οι κνιτες ..μου εσπασαν τ νευρα δεν μπορουσα να συμπληρωσω με τν ησυχια μ τα χαρτια ///
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angela1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αγγελικη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
πω πω ελπιζω στα επαρχιακα ιδρυματα να ειναι πιο ηρεματα τα πραγματα σ'αυτο το θεμα!!!!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,415 μηνύματα.
πω πω ελπιζω στα επαρχιακα ιδρυματα να ειναι πιο ηρεματα τα πραγματα σ'αυτο το θεμα!!!!:mad:

Κομοτηνή πχ είναι ήρεμα. Στο ΑΠΘ δεν είναι καθόλου ήρεμα.... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanelliniesSuck

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 364 μηνύματα.
πω πω ελπιζω στα επαρχιακα ιδρυματα να ειναι πιο ηρεματα τα πραγματα σ'αυτο το θεμα!!!!:mad:
Σε εμάς λογικά η ΠΑΣΠ θα θερίζει. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ArminVanBuuren

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ArminVanBuuren αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
απλα τους λες ευγενικα, δεν ενδιαφερομαι να μπω σε παραταξη και δεν σε ξαναενοχλουνε. Και ξαναλεω! ευγενικα! δεν χρειαζεται να εχουμε haters στην σχολη xD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angela1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αγγελικη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 341 μηνύματα.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
ρε παρα πολυ πριξες οι κνιτες ..μου εσπασαν τ νευρα δεν μπορουσα να συμπληρωσω με τν ησυχια μ τα χαρτια ///
έμαθες για τους χαλυβουργούς?:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
ρε παρα πολυ πριξες οι κνιτες ..μου εσπασαν τ νευρα δεν μπορουσα να συμπληρωσω με τν ησυχια μ τα χαρτια ///

Καλά ποιος τη χάρη σας εκεί, έχετε ΠΚΣ πρώτη δύναμη :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top