Τρίχες στο σώμα: Ξύρισμα;

Άντρες με ξυρισμένα ή αξύριστα πόδια;Τι προτιμάτε; (για αγόρια και κορίτσια)

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 233)
  • (άντρας): Προτιμώ τα ξυρισμένα πόδια

    Ψήφοι: 37 15.9%
  • (άντρας): Προτίμω τα αξύριστα πόδια

    Ψήφοι: 101 43.3%
  • (γυναίκα): Προτιμώ τα ξυρισμένα πόδια

    Ψήφοι: 24 10.3%
  • (γυναίκα): Προτιμώ τα αξύριστα πόδια

    Ψήφοι: 70 30.0%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 1 0.4%

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
γιατι ειναι "ιν"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

savasavram

Νεοφερμένος

Ο savas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
γιατί προκαλεί εφύδρωση που συνεπάγεται ευαισθησία στις κράμπες σε συνδιασμό με το παγωμένο αεράκι:D και κυρίως επειδή όταν ανοίγει κάποια πληγή καθαρίζεται πιο εύκολα!
Όπως και οι ποδηλάτες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kambana

Δραστήριο μέλος

Η kambana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 505 μηνύματα.
Χρειάζομαι τη βοήθειά σας...Λοιπόν, αρχικά έκανα αποτρίχωση με κρέμα, αλλά από την ρχή του καλοκαιριού με φαγουρίζει αφάνταστα και κοκκινίζει σε κάποια σημεία (λόγω της φαγούρας).Έτσι, αρχισα να χρησιμοποιώ ξυραφάκι, αλλά όλοι μου λένε ότι η τρίχα βγαίνει πιο σκληρή.Αν και η ίδια δεν το έχω παρατηρήσει.Μήπως αυό συμβαίνει επειδή έχω και λεπτά μαλλιά...Τέλος πάντων σκέφτομαι να πάρω αποτριχωτική μηχανή.Πονάει πολύ;;Κάθε πόσο πρέπει να κάνεις αποτρίχωση με μηχανή;;Έχετε να μου προτείνετε κάποια (όχι και πολύ ακριβή.Δε θέλω να καταξοδευτώ)Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!
-----------------------------------------
Χρειάζομαι τη βοήθειά σας...Λοιπόν, αρχικά έκανα αποτρίχωση με κρέμα, αλλά από την ρχή του καλοκαιριού με φαγουρίζει αφάνταστα και κοκκινίζει σε κάποια σημεία (λόγω της φαγούρας).Έτσι, αρχισα να χρησιμοποιώ ξυραφάκι, αλλά όλοι μου λένε ότι η τρίχα βγαίνει πιο σκληρή.Αν και η ίδια δεν το έχω παρατηρήσει.Μήπως αυό συμβαίνει επειδή έχω και λεπτά μαλλιά...Τέλος πάντων σκέφτομαι να πάρω αποτριχωτική μηχανή.Πονάει πολύ;;Κάθε πόσο πρέπει να κάνεις αποτρίχωση με μηχανή;;Έχετε να μου προτείνετε κάποια (όχι και πολύ ακριβή.Δε θέλω να καταξοδευτώ)Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!



Δεν μπορεί κανείς ή μάλλον καμιά σας να με βοηθήσει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kambana

Δραστήριο μέλος

Η kambana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 505 μηνύματα.
Κανείς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
ρωτα τον δερματολογο σου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
Οι ποδοσφαιριστές γιατί ξυρίζουν τα πόδια τους?
νομιζω για τις επιγονατιδες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Χρειάζομαι τη βοήθειά σας...Λοιπόν, αρχικά έκανα αποτρίχωση με κρέμα, αλλά από την ρχή του καλοκαιριού με φαγουρίζει αφάνταστα και κοκκινίζει σε κάποια σημεία (λόγω της φαγούρας).Έτσι, αρχισα να χρησιμοποιώ ξυραφάκι, αλλά όλοι μου λένε ότι η τρίχα βγαίνει πιο σκληρή.Αν και η ίδια δεν το έχω παρατηρήσει.Μήπως αυό συμβαίνει επειδή έχω και λεπτά μαλλιά...Τέλος πάντων σκέφτομαι να πάρω αποτριχωτική μηχανή.Πονάει πολύ;;Κάθε πόσο πρέπει να κάνεις αποτρίχωση με μηχανή;;Έχετε να μου προτείνετε κάποια (όχι και πολύ ακριβή.Δε θέλω να καταξοδευτώ)Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!
-----------------------------------------




Δεν μπορεί κανείς ή μάλλον καμιά σας να με βοηθήσει;



Προσωπικα ουτε εγω εχω παρατηρησει να σκληραινουν οι τριχες μου με το ξυραφι, μιας και αυτο χρησιμοποιω αποκλειστικα. Εχω δοκιμασει παντως και με μηχανη silk epil και ναι ποναει αρκετα, ειδικα αν τις εχεις αφησει για καιρο. Παντως υποτιθεται οτι με τη χρηση σταματας να πονας αλλα δεν το χρησιμοποιησα τοσο για να το διαπιστωσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
σκληραινουν αναλογα με τον οργανισμο μπορει να παρει και χρονια για να δεις διαφορα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Χρειάζομαι τη βοήθειά σας...Λοιπόν, αρχικά έκανα αποτρίχωση με κρέμα, αλλά από την ρχή του καλοκαιριού με φαγουρίζει αφάνταστα και κοκκινίζει σε κάποια σημεία (λόγω της φαγούρας).Έτσι, αρχισα να χρησιμοποιώ ξυραφάκι, αλλά όλοι μου λένε ότι η τρίχα βγαίνει πιο σκληρή.Αν και η ίδια δεν το έχω παρατηρήσει.Μήπως αυό συμβαίνει επειδή έχω και λεπτά μαλλιά...Τέλος πάντων σκέφτομαι να πάρω αποτριχωτική μηχανή.Πονάει πολύ;;Κάθε πόσο πρέπει να κάνεις αποτρίχωση με μηχανή;;Έχετε να μου προτείνετε κάποια (όχι και πολύ ακριβή.Δε θέλω να καταξοδευτώ)Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!
-----------------------------------------




Δεν μπορεί κανείς ή μάλλον καμιά σας να με βοηθήσει;

Εγώ την 1η φορά που αποφασισα να κάνω αποτρίχωση, πριν ένα χρόνο, έκανα με αποτριχωτική μηχανή, γιατί η μαμά μου χρησιμοποιεί χρόνια. Με πόνεσε αρκετά, αλλά ξαναέκανα 2η φορά. Ε, μετά λέω, σιγά μην κάθομαι να βασανίζομαι δέκα ώρες (γιατί δεν έβγαιναν και όλες οι τρίχες) και άρχισα να ξυρίζομαι με ξυραφάκι από τότε. Αλλά με πιάνει φαγούρα, ιδίως φέτος, μία μέρα μετά από τη μέρα που ξυρίζομαι, και τα πόδια μου έχουν σημάδια! Έτσι λέω να ξαναγυρίσω στη μηχανή.
Όσον αφορά τη μηχανή, θα σου πω όσα ξέρω από τη μητέρα μου. Στην αρχή θα πονάει, ιδίως στα ευαίσθητα σημεία (γάμπα, πίσω από το γόνατο, μηροί) αλλά με τον καιρό, οι τρίχες βγαίνουν πιο εύκολα, κι έτσι δεν πονάει. Επίσης η τρίχα (στη μητέρα μου τουλάχιστον) κάνει 1 εβδομάδα να βγει. Είναι μαλακιές και όχι σκληρές, όπως όταν ξυρίζεσαι (εμένα τσιμπάνε αρκετά). Εάν θέλεις να αγοράσεις, πήγαινε σε ένα μαγαζί που να πουλάει (το πρώτο που μου έρχεται στο μυαλό είναι ο Κοτσώβολος), κι εκεί θα έχει όλες τις μάρκες και όλες τις τιμές. Ζήτησε από κάποιο πωλητή να σου προτείνει κάποια συσκευή ανάλογα με την τιμή και τις δυνατότητες που θες να έχει (π.χ. υπάρχουν συσκευές που έχουν κεφαλή για αποτρίχωση στις μασχάλες, αν και δεν θα στο πρότεινα, πήρε η μητέρα μου κεφαλή για τις μασχάλες και πόναγε πάρα πολύ κι έτσι δεν την ξαναχρησιμοποίησε, βέβαια είναι θέμα συνήθειας, όπως και στα πόδια). Εμείς αυτή που έχουμε κόστιζε γύρω στα 95 Ευρώ απ' ότι θυμάμαι, αλλά οι τιμές ποικίλουν. Ελπίζω να βοήθησα!!!:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kambana

Δραστήριο μέλος

Η kambana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 505 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από {~*1rèNe*~};483169:
Εγώ την 1η φορά που αποφασισα να κάνω αποτρίχωση, πριν ένα χρόνο, έκανα με αποτριχωτική μηχανή, γιατί η μαμά μου χρησιμοποιεί χρόνια. Με πόνεσε αρκετά, αλλά ξαναέκανα 2η φορά. Ε, μετά λέω, σιγά μην κάθομαι να βασανίζομαι δέκα ώρες (γιατί δεν έβγαιναν και όλες οι τρίχες) και άρχισα να ξυρίζομαι με ξυραφάκι από τότε. Αλλά με πιάνει φαγούρα, ιδίως φέτος, μία μέρα μετά από τη μέρα που ξυρίζομαι, και τα πόδια μου έχουν σημάδια! Έτσι λέω να ξαναγυρίσω στη μηχανή.
Όσον αφορά τη μηχανή, θα σου πω όσα ξέρω από τη μητέρα μου. Στην αρχή θα πονάει, ιδίως στα ευαίσθητα σημεία (γάμπα, πίσω από το γόνατο, μηροί) αλλά με τον καιρό, οι τρίχες βγαίνουν πιο εύκολα, κι έτσι δεν πονάει. Επίσης η τρίχα (στη μητέρα μου τουλάχιστον) κάνει 1 εβδομάδα να βγει. Είναι μαλακιές και όχι σκληρές, όπως όταν ξυρίζεσαι (εμένα τσιμπάνε αρκετά). Εάν θέλεις να αγοράσεις, πήγαινε σε ένα μαγαζί που να πουλάει (το πρώτο που μου έρχεται στο μυαλό είναι ο Κοτσώβολος), κι εκεί θα έχει όλες τις μάρκες και όλες τις τιμές. Ζήτησε από κάποιο πωλητή να σου προτείνει κάποια συσκευή ανάλογα με την τιμή και τις δυνατότητες που θες να έχει (π.χ. υπάρχουν συσκευές που έχουν κεφαλή για αποτρίχωση στις μασχάλες, αν και δεν θα στο πρότεινα, πήρε η μητέρα μου κεφαλή για τις μασχάλες και πόναγε πάρα πολύ κι έτσι δεν την ξαναχρησιμοποίησε, βέβαια είναι θέμα συνήθειας, όπως και στα πόδια). Εμείς αυτή που έχουμε κόστιζε γύρω στα 95 Ευρώ απ' ότι θυμάμαι, αλλά οι τιμές ποικίλουν. Ελπίζω να βοήθησα!!!:xixi:


Ευχαριστώ πολύ εσένα και όλους όσους απάντησαν.Τελικά το αποφάσισα θα πάω να πάρψ αποτριχωτική μηχανή κι ελπίζω όλα να πάνε καλά.Κι εγώ που έριξα μια ματιά στο site του Κωτσόβολου και έχει αρκετές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toknil

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η toknil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 315 μηνύματα.
ρωτα τον δερματολογο σου..
Άμα οι γυναίκες έτρεχαν στους γιατρούς για κάτι τέτοια, φαντάζεσαι τι θα γινόταν;


Στο θέμα μας... η ξυριστική μηχανή είναι το πιο επώδυνο αλλά και το πιο αποτελεσματικό παράλληλα.
Αν είναι να βγει μια ψυχή, ας βγει...

(Και παίρνεις και το μαλλάκι στις δύσκολες μέρες....:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Άμα οι γυναίκες έτρεχαν στους γιατρούς για κάτι τέτοια, φαντάζεσαι τι θα γινόταν;


Στο θέμα μας... η ξυριστική μηχανή είναι το πιο επώδυνο αλλά και το πιο αποτελεσματικό παράλληλα.
Αν είναι να βγει μια ψυχή, ας βγει...

(Και παίρνεις και το μαλλάκι στις δύσκολες μέρες....:P)

Δεν ειναιιιιι.
Ειναι αποτελεσματικο, αλλα δεν ποναει ωρε.
Κανουν καιρουυυυς να ξαναεμφανιστουν (εντονα) τριχες, και δεν ειναι και τοσο σκληρες μετα.
Βεβαια σπανια την χρησιμοποιουμε στο σπιτι, γιατι θελει χρονο για να ξυριστεις με αυτον τον τροπο.-.-'
Πειτε με αναισθητη, πειτε με οπως θελετε, αλλα εγω δεν ποναω.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ποκαχοντας

Νεοφερμένος

Η ΕΙΡΗΝΗ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
ποτε ξυραφακι!! !!γιατι οσο και να τισ ξυριζεισται τοσο πιο δυνατεσ θα βγαινουν και δεν θα εξασθενισουν ποτε.
η καλυτερη λυση ειναι κερι οχι με την παλια μεθοδο νομιζω οτι ειναι με τη σπατουλα ή καπωσ αλλιως το λενε γιατι θα καειται.υπαρχει μια καινουργια μεθοδοσ για κερι εγω αυτην κανω αργουν να βγουν και οι τριχες.
1.λοιπον θα πατε να παρετε πχ απο το χοντο κερι που ειναι σε κουτακι που μπαινει μεσα σε αυτη την θηκη που θα σας δωσουν η οποια μπαινει στο ρευμα και ετσι ζεστενεται το κερι ααα αυτη η θηκη που εχει το κερι εχει ροδελα μπροστα και ετσι ειναι ευκολο να το απλοσετε και στο ποδι χωρισ να καειται.
2.επειτα αγοραζετε και ταινιεσ που τις βαζεισ στο πιοδι και την τραβας προς την φορα των τριχων...και αφου τελειωσετε βαζετε και λαδι πχ τζονσον για να ειναι πιο απαλο τα ποδια....και μετα ενα ντουζακι για να φυγουν τα κερια..και τελος αμα θελετε βαζεται και καμια κρεμα!!!!!!
:P:Pκαλη αποτριχωση:bye::bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Πονάει το κερί...Και αυτό με το ξυραφάκι είναι μύθος. Το ίδιο δυνατες βγαίνουν οι τρίχες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kambana

Δραστήριο μέλος

Η kambana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 505 μηνύματα.

ποκαχοντας

Νεοφερμένος

Η ΕΙΡΗΝΗ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
ολα πονανε δεν ειπα το αντιθετο..
το ξυραφακι ομωσ τις αγριευει με το που βγαινουν ειναι σαν κακτος ενω με το κερι ειναι πιο μαλακεσ.
χαλαου εκανα πριν απο το κερι εμενα παντως με ποναγε πιο πολυ απο το κερι με τον τροπο που σας ειπα παραπανω...δεν ειναι καθολου ασχημη και η χαλαουα!!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M@r@ki

Δραστήριο μέλος

Η M@r@ki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 506 μηνύματα.
Η καλύτερη χαλάουα είναι η Κλεοπάτρα. Έχω ακούσει ότι είναι πιο ας το πούμε "υγιεινή", "αγνή". ΠΟΤΕ μην ξυρίζεστε, οι τρίχες βγαίνουν πιο σκληρές και διπλασιάζονται (αν προσέξετε μετά το ξύρισμα βγαίνουν από τον ίδιο πόρο 2, ή και 3 τρίχες). Αντίθετα με τη χαλάουα εξασθενούν. Και όσο για τον πόνο εγώ προσωπικά μόνο την πρώτη φορά πόνεσα (λογικό), από κει και πέρα μου φαίνεται σαν χάδι...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ariana

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 367 μηνύματα.
Δεν έχω δοκιμάσει ποτέ χαλάουα. Με το κερί πάντως πονάω πάρα πολύ, για τη μηχανή δε το συζητώ, δεν μπορώ να το αντέξω ούτε δέκα δευτερόλεπτα...
-----------------------------------------
Για τη χαλάουα τί λέτε;Άρχισε μία φίλη μου και λέει ότι δεν πονάει.
https://www.simoun.gr/details1.php?l...21&theid=21&open1=1&open2=21&thepid=23&page=1


Αυτό κερί δεν είναι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZIGFRID

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Στέφανος (Αττική). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Βασικά έχω ξυρίσει τα πόδια μου, γιατί έκανα αθλητισμό μέχρι κάποιο διάστημα και συγκεκριμένα κολύμβηση, οπότε με ενοχλούσαν. Ωστόσο τώρα έχω αρκετές....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Γιατί σε ενοχλούσαν? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top