Τρίχες στο σώμα: Ξύρισμα;

Άντρες με ξυρισμένα ή αξύριστα πόδια;Τι προτιμάτε; (για αγόρια και κορίτσια)

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 233)
  • (άντρας): Προτιμώ τα ξυρισμένα πόδια

    Ψήφοι: 37 15.9%
  • (άντρας): Προτίμω τα αξύριστα πόδια

    Ψήφοι: 101 43.3%
  • (γυναίκα): Προτιμώ τα ξυρισμένα πόδια

    Ψήφοι: 24 10.3%
  • (γυναίκα): Προτιμώ τα αξύριστα πόδια

    Ψήφοι: 70 30.0%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 1 0.4%

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
δν συμφωνω αυτο. οι αντρες δν φαινονται απο τις τριχες:/
Δεν είπα ότι φαίνονται απο τις τρίχες, μην τρελαθούμε. Είπα ότι είναι ένα στοιχείο που τους ξεχωρίζει απο το θηλυκό φύλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Green 13

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 565 μηνύματα.
Εχεις δει γυναικα με τριχες στο σωμα να σου φυγουνε τα βαρδουλα; Μπρρ:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jimbadunas

Νεοφερμένος

Ο μικρος D I C E αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Αράχωβα (Βοιωτία). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
και η δικια σου γνωμη μετραει...οχι μονο του συντροφου
σιγουρα αλλα αν ζητας να μην εχει τη φλωκατη αναμεσα στα ποδια ετσι μπορει να σου ζητησει και αφτη το ιδιο:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΣΤΕΛΛΑ ΠΑΓΩΝΑ

Νεοφερμένος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θήβα (Βοιωτία). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Εγω προσωπικα σιχαινομαι αν ο αντρας εχει τριχα στην πλατη..Αηδια..Αντιθετως μ αρεσουν στο στηθος(οχι παρα πολλες ομως)..Τωρα για ποδια και τετοια δεν εχω προβλημα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stellaki_l

Νεοφερμένος

Η stella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βουλιαγμένη (Αττική). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Οι γυναικες πρεπει να ξυριζονται...μια γυναικα που δεν ξυριζεται ειναι σαν να μην ενδιαφερεται για τον εαυτο της. Οσον αφορα τους αντρες στο προσωπο απαισιο ειναι να εχουν μουστακι, μουσι οπως πηγαινει στον καθενα.Στο σωμα καλο θα ηταν να μην ξυριζουν ποδια(μιας και γενικα ειναι ανδρικο χαρακτηριστικο), στηθος και πλατη αν εχουν πολλες ναι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Τι το κακό έχουν τα γενάκια στον άνδρα; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
Οι γυναικες πρεπει να ξυριζονται...μια γυναικα που δεν ξυριζεται ειναι σαν να μην ενδιαφερεται για τον εαυτο της. Οσον αφορα τους αντρες στο προσωπο απαισιο ειναι να εχουν μουστακι, μουσι οπως πηγαινει στον καθενα.Στο σωμα καλο θα ηταν να μην ξυριζουν ποδια(μιας και γενικα ειναι ανδρικο χαρακτηριστικο), στηθος και πλατη αν εχουν πολλες ναι...
Εγώ θα 'λεγα να μην ξυρίζονται οι άντρες στο σώμα.
Όσο για τις γυναίκες, δεν το συζητώ, βέβαια το χειμώνα που δεν φοράει ανοιχτά παντελόνια νταξει. Το καλοκαίρι είναι αυτονόητο όμως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alessia #8

Νεοφερμένος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 71 μηνύματα.
Εμενα δεν μου αρεσουν οι τρυχες στη πλατη κ στο στηθος ειδικα αν υπαρχουν κοιλιακοι......... :inlove::inlove: Οσο για τα ποδια δεν τρελαινομαι με το ''δασος'' που εχουν μερικοι.......αν ειναι σχετικα λιγες δεν θα με πειραξει κ τοσο..............
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iridoni

Νεοφερμένος

Η Irida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
παιδια μπορει να ξυριζομαι αλλα πιστευω οτι η αποτριχωση ειναι το καλυτερο...κανεις μια φορα το μηνα και ξεμπερδευεις!!!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
παιδια μπορει να ξυριζομαι αλλα πιστευω οτι η αποτριχωση ειναι το καλυτερο...κανεις μια φορα το μηνα και ξεμπερδευεις!!!:no1:

Συμφωνώ και επαυξάνω.Αλλά πονάει η ρημάδα.:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
Κι εγώ αποτρίχωση κάνω. Νταξει ρε δεν πονάει και τόσο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Κι εγώ αποτρίχωση κάνω. Νταξει ρε δεν πονάει και τόσο.

Ε, καλά άλλους τους πονάει και άλλους όχι τόσο.
Προσωπικά αν το ξανακάνω θα προτιμήσω αισθητικό.:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
παιδια μπορει να ξυριζομαι αλλα πιστευω οτι η αποτριχωση ειναι το καλυτερο...κανεις μια φορα το μηνα και ξεμπερδευεις!!!:no1:
Εγω αγορασα μια καλη αποτριχωτικη μηχανη και δεν καταφερα ποτε να την χρεισιμοποιησω.Εκει που λεω θα το κανω τρεμουν τα χερια μου. Δεν πειραζει ομως την χαρηκε ωραιοτατα η αδερφη μου. Πραγματικα τις βγαζει ολες και οι μονο αργουν να ξαναβγουν αλλα εχουν αραιωθει κιολας! Εγω προτειμω την κρεμα και το ξυραφι. Καμια φορα και ζεστο κερι αλλα ποναει αρκετα:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

caaasta

Νεοφερμένος

Η caaasta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
η κρεμα ομως και το ξυραφι τις κανουν χειροτερα...η μηχανη ειναι η καλυτερη πιστευω!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
Και τη μηχανή την χρησιμοποιώ, αλλά τσιμπάει κάπως. :xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΣΤΕΛΛΑ ΠΑΓΩΝΑ

Νεοφερμένος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θήβα (Βοιωτία). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Καλυτερο ειναι το ζεστο ή το κρυο κερι??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.

nicol

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νικόλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 163 μηνύματα.
εγω ειμαι πολυ τυχερη γιατι εχω ξαν9ιες τριχες...χαχα κ ετσι δν τις εχω ξυρισει ακομα..αλλα αν αρχιζουν να μεγαλωνουν 9α τις 3υρισω εννοειται....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΣΤΕΛΛΑ ΠΑΓΩΝΑ

Νεοφερμένος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θήβα (Βοιωτία). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Τυχερουλα.........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
εγω ειμαι πολυ τυχερη γιατι εχω ξαν9ιες τριχες...χαχα κ ετσι δν τις εχω ξυρισει ακομα..αλλα αν αρχιζουν να μεγαλωνουν 9α τις 3υρισω εννοειται....
Β Γυμνασίου και δεν έχεις μπλεξίματα ακόμη;
Καλό αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top