Το χειρότερο μάθημα

Ποιο είναι το χειρότερό σας μάθημα;
Multiple votes are allowed.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 118)
  • Αρχαία

    Ψήφοι: 37 31.4%
  • Νεοελληνική Γλώσσα

    Ψήφοι: 5 4.2%
  • Κείμενα

    Ψήφοι: 9 7.6%
  • Ιλιάδα - Οδύσσεια - Ελένη

    Ψήφοι: 13 11.0%
  • Μαθηματικά

    Ψήφοι: 22 18.6%
  • Φυσική

    Ψήφοι: 13 11.0%
  • Χημεία

    Ψήφοι: 7 5.9%
  • Βιολογία

    Ψήφοι: 7 5.9%
  • Καλλιτεχνικά

    Ψήφοι: 8 6.8%
  • Μουσική

    Ψήφοι: 7 5.9%
  • ΣΕΠ - Τεχνολογία

    Ψήφοι: 12 10.2%
  • Γυμναστική

    Ψήφοι: 13 11.0%
  • Πληροφορική

    Ψήφοι: 4 3.4%
  • Οικιακή Οικονομία - Κοινωνική και Πολιτική Αγωγή

    Ψήφοι: 15 12.7%
  • Θρησκευτικά

    Ψήφοι: 17 14.4%
  • Ιστορία

    Ψήφοι: 15 12.7%
  • Ξένη Γλώσσα

    Ψήφοι: 2 1.7%
  • Άλλο (Διευκρινίστε)

    Ψήφοι: 1 0.8%
  • Κανένα, γιατί αγαπώ όλα τα μαθήματα!

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 0 0.0%

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Αρχαια, ιστορια και θρησκευτικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nadiawow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νάντια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.

diavasma!!!

Νεοφερμένος

Ο diavasma!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
εμένα η γυμναστική :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Εγώ όμως σοβαρολογώ.
Και εγώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggel A4 forever

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 251 μηνύματα.
Ρε παιδια νταξ, απαλευτα τα αρχαια, αλλα Αρχαια 123 ψηφοι και Ιστορια ΜΟΝΟ 67;;;:!:
Με δουλευετε;;:!:

και που να δεις τωρα Αρχαια 133 και 75 Ιστορια .ρε παιδια ομως γιατι τοση αντιπαθεια για την οικονομια μια χαρα ειναι εκτος και αν εχεις καθηγητη αντιπαθεια σε αυτο το μαθημα.τα κειμενα, η βιολογια και η χημεια τι φταινε???:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

STELLA95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η stella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 344 μηνύματα.
εμενα ιλιαδα με τετοια καθηγητρια που εχουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mimitsaki

Νεοφερμένος

Η Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Ιλιάδα και Ανθολόγιο μακράν τα χειρότερα φέτος, όλη τη χρονιά δεν είχα καταλάβει τίποτα ή μάλλον καλύτερα όλη την χρονιά που τα είχαμε τις τελευταίες ώρες κοιμόμουνα πάνω στο θρανίο:Pκαι η οικιακή οικονομία δεν είναι από τα καλυτέρα μου όπως και τα γαλλικά...όλα τα υπόλοιπα μια χαρούλα είναι ακόμα και τα αρχαία, αν έχεις καλή καθηγήτρια παλεύονται !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

/\/@t@|1@...!!!

Νεοφερμένος

Η Ναταλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 114 μηνύματα.
Εμένα δεν μου αρέσουν καθολου η φυσικη και η ιστορία!!!! μπλιαχ....!!!!!1
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Efthymios1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Μακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 250 μηνύματα.
Ελενη. Βγαζω σπυρακια. Μιλαμε τι τραβηξα φετος. Ειχαμε εναν καθηγητη με μανια σε αυτο το μαθημα και μερικες φορες το καναμε 3 φορες την εβδομαδα. Στατικο κουραστικο.(ορνιθες δν σχολιαζω!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lila7390

Νεοφερμένος

Η Λιλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
ασε μη λες τιποτα τελευταια στιγμη διαβαζα τις πρωτες σελιδες (ορνιθες)......:s:sελεος...Αλλα το χειροτερο μου ειναι κειμενα γιατι εγραψα 14:mad:...αφου μας εβαλε το Γ.Σ. το πιο δυσκολο....και θα μου ριξει την βαθμολογια λιγο.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Τα Μαθηματικά.Έχουμε έναν ηλίθιο καθηγητή.Το αϊδιάζω που το αϊδιάζω το μάθημα φέτος το παράκανε:sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Σιχαινομαι απιστευτα τα μαθηματικα, τη φυσικη και τα θρησκευτικα!! Αυτα ψηφισα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Σιχαινομαι απιστευτα τα μαθηματικα, τη φυσικη και τα θρησκευτικα!! Αυτα ψηφισα...
:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Θρησκευτικά συμφωνώ κι εγώ φέτος δεν ήταν καθόλου ωραία, μιας και κάνουμε για την ιστορία της Εκκλησίας....Όμως, τα μαθηματικά και η φυσική και γενικότερα τα θετικά μαθήματα μ' αρέσουν!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Θρησκευτικά συμφωνώ κι εγώ φέτος δεν ήταν καθόλου ωραία, μιας και κάνουμε για την ιστορία της Εκκλησίας....Όμως, τα μαθηματικά και η φυσική και γενικότερα τα θετικά μαθήματα μ' αρέσουν!!:)
Πόσω έχεις στα θετικά μαθήματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_pas

Νεοφερμένος

Η anna_pas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
εγώ ρε παιδιά τα αρχαία!!!φυσικά σε αυτή την την απόφαση μου βοήθησε και η καθηγήτρια μου!βλέπετε οι περισσότεροι μισούμε κάποιο μάθημα γιατί ουσιαστικά δεν συμπαθούμε τον καθηγητή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
εγώ ρε παιδιά τα αρχαία!!!φυσικά σε αυτή την την απόφαση μου βοήθησε και η καθηγήτρια μου!βλέπετε οι περισσότεροι μισούμε κάποιο μάθημα γιατί ουσιαστικά δεν συμπαθούμε τον καθηγητή!
Σωστό.Πολύ σωστό.:no1::iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VAC!LONS

Νεοφερμένος

Η Βασιλική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Δεν συμπαθώ καθόλου μα καθόλου τα θρησκευτικα! Δε φταίει η καθηγήτρια, αλλά γιατί πρέπει να μαθαίνουμε από μικρά παιδάκια για τον Χριστιανισμο και δεν έχουμε τη δυνατότητα να γνωρίσουμε άλλες θρησκίες? Δεν λέω πως είναι λάθος να μας διδάσκουν για τον Χριστιανισμο, περνάει μηνύματα για το πώς είμαστε-γινόμαστε καλύτεροι άνθρωποι, αλλά δε νομίζετε πως από μικρά παιδιά μας κάνουν ουσιαστικά πλήση εγγεφάλου με μία μόνο θρησκεία, γιατί να μην έχουμε την ευκερία της επιλογής??????:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Δεν συμπαθώ καθόλου μα καθόλου τα θρησκευτικα! Δε φταίει η καθηγήτρια, αλλά γιατί πρέπει να μαθαίνουμε από μικρά παιδάκια για τον Χριστιανισμο και δεν έχουμε τη δυνατότητα να γνωρίσουμε άλλες θρησκίες? Δεν λέω πως είναι λάθος να μας διδάσκουν για τον Χριστιανισμο, περνάει μηνύματα για το πώς είμαστε-γινόμαστε καλύτεροι άνθρωποι, αλλά δε νομίζετε πως από μικρά παιδιά μας κάνουν ουσιαστικά πλήση εγγεφάλου με μία μόνο θρησκεία, γιατί να μην έχουμε την ευκερία της επιλογής??????:hmm:
Τι να σου πώ τώρα:hmm::ee::stop::ntomata::stars::eyesup::emm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top