Το χειρότερο μάθημα

Ποιο είναι το χειρότερό σας μάθημα;
Multiple votes are allowed.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 118)
  • Αρχαία

    Ψήφοι: 37 31.4%
  • Νεοελληνική Γλώσσα

    Ψήφοι: 5 4.2%
  • Κείμενα

    Ψήφοι: 9 7.6%
  • Ιλιάδα - Οδύσσεια - Ελένη

    Ψήφοι: 13 11.0%
  • Μαθηματικά

    Ψήφοι: 22 18.6%
  • Φυσική

    Ψήφοι: 13 11.0%
  • Χημεία

    Ψήφοι: 7 5.9%
  • Βιολογία

    Ψήφοι: 7 5.9%
  • Καλλιτεχνικά

    Ψήφοι: 8 6.8%
  • Μουσική

    Ψήφοι: 7 5.9%
  • ΣΕΠ - Τεχνολογία

    Ψήφοι: 12 10.2%
  • Γυμναστική

    Ψήφοι: 13 11.0%
  • Πληροφορική

    Ψήφοι: 4 3.4%
  • Οικιακή Οικονομία - Κοινωνική και Πολιτική Αγωγή

    Ψήφοι: 15 12.7%
  • Θρησκευτικά

    Ψήφοι: 17 14.4%
  • Ιστορία

    Ψήφοι: 15 12.7%
  • Ξένη Γλώσσα

    Ψήφοι: 2 1.7%
  • Άλλο (Διευκρινίστε)

    Ψήφοι: 1 0.8%
  • Κανένα, γιατί αγαπώ όλα τα μαθήματα!

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 0 0.0%

_Ritssaa_

Νεοφερμένος

Η Ritsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Γεια σας παιδια κανω αυτο το θεμα για να δω ποιο μαθημα θεωρειται ειναι το ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ?

ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΑ ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ....:mad:
Και εμένα δεν μου αρέσει...:P
:nono:Ούτε την γλώσσα..:lol:
Συγγνώμη αν υπάρχουν λάθοι αλλά φέτος ήρθα ελλάδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rastanick

Νεοφερμένος

Ο Rastanick αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Αρχαια.Στην αρχή ήταν εύκολα αλλα όταν αρχίσαμε να μαθένουμε χρονουσ έχασα τη μπάλα.βασικά εμέν ατο πρόβλημα μου είναι ότι αν μου πεισ για παραδηγμα τον αόριστο του ρήματος λύω να σου πώ δεν θα σου απαντήσω αλλά αν μου πεις το πρώτο πρόσωπο θα στον πω.:s
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρουλία!!!!

Νεοφερμένος

Η Εύκολο να το καταλάβεις!!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Εννοείται ότι το αγαπημένο μου μάθημα είναι τα μαθηματικά!Αλλά για να έρθω στο θέμα το χειρότερο κατά την γνώμη μου μάθημα είναι η ιστορία...όσο για τα θρησκευτικά νομίζω ότι είναι το πιο βαρετό!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jfire

Δραστήριο μέλος

Ο Jfire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 402 μηνύματα.
Αρχαία .......:sick::sick::sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρουλία!!!!

Νεοφερμένος

Η Εύκολο να το καταλάβεις!!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Εμάνα πέρυσι τα Αρχαία ήταν κι αυτό αγαπημένο μου μάθημα αλλά φέτος δεν μου αρέσουν τόσο πολύ γιατί η καθηγήτρια δεν είναι τόσο καλή όσο η προηγούμενη!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

N@D!@

Νεοφερμένος

Η N@D!@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
αγγλικα ...λογο δασκαλου...δεν ξερει καν να τα μιλαει και ειναι ελεοσ ..και να πειτε οτι ι μανα μου ειναι και αυτη αγγλικου:(:(και ειχα παντα 20' στα αγγλικα , αλλα τωρα με αυτην εβαγα ενα 16':mad::mad:ειναι πολη κακια ''εισε χαζο παιδι μου?δεν βλεπεισ οτι μιλαω?'':'(:'(sos
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.RM

Νεοφερμένος

Ο Mr.RM αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Αρχαία, Ιλιάδα - Οδύσσεια - Ελένη, Ιστορία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bill_fc

Νεοφερμένος

Ο bill_fc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 66 μηνύματα.
Ιλιάδα - Οδύσσεια - Ελένη...:down::down: Σίγουρα αυτά που μου αρέσουν λιγότερο και αυτά στα οποία βαριέμαι περισσοτερο. Ίσως και οι καθηγήτριες που είχαμε συνέσφεραν σε αυτό:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jinjer

Νεοφερμένος

Η jinjer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Αρχαια-ιστορια-Ιλιαδα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.

olgaki

Νεοφερμένος

Η Όλγα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Εμένα το χειρότερό μου είναι η Οικιακή Οικονομία!!!!:sick::sick::sick::sick::sick::sick::sick::sick:
Και το μάθημα και ο καθηγητής μου προκαλούνε τάση για εμετό............
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

N@D!@

Νεοφερμένος

Η N@D!@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
ουτε η οικονομια μου αρεσει ''χαλια''
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eukleidis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ευκλείδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,072 μηνύματα.
αθλια η αγωγη!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jinjer

Νεοφερμένος

Η jinjer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 11 μηνύματα.

N@D!@

Νεοφερμένος

Η N@D!@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 56 μηνύματα.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Ρε παιδια νταξ, απαλευτα τα αρχαια, αλλα Αρχαια 123 ψηφοι και Ιστορια ΜΟΝΟ 67;;;:!:
Με δουλευετε;;:!:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MetalChest

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 480 μηνύματα.
Iστορία... Μια αμοιβαία αντιπάθεια με την καθηγήτρια. Της την είπα 2-3 φορές και έφταιγε, δεν το έκανα έτσι, και μετά μ κατέστρεψε και τους βαθμούς και το ενδιαφερον μου για το μάθημα της. Ύπνος και πάλι ύπνος. Πάλι καλά φεύγω φέτος και δεν θα την ξανα
-----------------------------------------
Ρε παιδιά, τα Αρχαία πιστεύω είναι πολύ χρήσιμα αφού μας περνάει ηθικά διδάγματα(Λυκούργος, Πλατωνας κτλ) αλλά διδάσκονται ΛΑΘΩΣ! Η γραμματικά είναι απλά ανώφελη, άν οχι άχρηστη.. Τι θα μου χρησιμεύσει να μάθω 3.000 καταλήξεις που στην τελική θα τα ξεχάσω την άλλη μέρα των εξετάσεων(και το εννοώ). Τα κείμενα είναι υπέροχα, στα σίγουρα! Αλλά το συντακτικό και η γραμματική? Απλά πρέπει να κάνουμε κάτι για να μην φύγουμε πριν το 7ωρο. Αυτό πιστεύω
-----------------------------------------

Κοινωνική και πολιτική αγωγή! Θα δεις του χρόνου. Ο ΥΠΝΟΣ

Ειδικά αυτός που έχουμε μας λέει και γράφουμε στο τετράδιο ατελείωτες περιλήψεις:'( Και τώρα έχω να διαβάσω 1 τόμο..:'(:'(

Παρανοικός...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cophia_RiChie

Νεοφερμένος

Η Σοφία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Iστορία και μαθηματικά (Ν)
τα χειρότερα -.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papaki94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 129 μηνύματα.
Κατά την γνώμη μου τα χειρότερα είναι τα θρησκευτικά και τα αρχαία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Παρ'ότι δεν είμαι πλέον γυμνάσιο, ψήφισα γτ θυμάμαι αυτά τα που πέρασα τα προηγούμενα χρόνια... Συγκακριμένα τα χειρότερα μου μαθήματα ήταν ΠΑΝΤΑ η Ιστορία, τα αρχαία από μετάφραση (όλων των συγγραφέων που είχαμε δει), η γλώσσα (ένας λόγος παραπάνω ότι στις πανελλήνιες μπορεί να σε καταρρακώσει), η αγωγή γτ είχαμε μ..... καθηγητή, η μουσική γτ αντί να μαθαίνουμε νότες μαθαίναμε "ιστορία της μουσικής" (έλεος!) και θρησκευτικά γιατί είχε ανεξήγητα πολύ μπλα μπλα. Οκ, μου αρέσουν μόνο τα θετικά μαθήματα, τα αρχαία και η γυμναστική!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top