Το πιο μισητό για εσάς πανελλαδικώς εξεταζόμενο μάθημα

Ποιο είναι το πιο μισητό για εσας πανελλαδικώς εξεταζόμενο μάθημα;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 184)

Splatc7

Νεοφερμένος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Ιστορια, Ιστορια, Ιστορια.. και παλι Ιστορια ,η πιο κακογραμμενη ολων των εποχων.. μεχρι να την μαθεις,να την καταλαβεις,να τα βαλεις ολα αυτα σε μια σειρα στο μυαλο σου, σου βγαινει η ψυχη.!! Και λιγο τα Αρχαια σε θεμα υλης μονο διοτι ειναι αρκετα πολλα. Τουλαχιστον φετος την μειωσαν λιγο!! Anyway! Keep walking και δεν μασαμε! Ετσι απλα !;)

Αν εξαιρέσεις το Ποντιακό.. :P
Δεν συμφωνω! Το ποντιακο ειναι απο τα ευκολοτερα.(δεν ειμαι ποντια):P Για μενα τα δυσκολοτερα ειναι Οικονομια και Κομματα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Guest 010239

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ΑΟΔΕ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Ιστορια, Ιστορια, Ιστορια.. και παλι Ιστορια ,η πιο κακογραμμενη ολων των εποχων.. μεχρι να την μαθεις,να την καταλαβεις,να τα βαλεις ολα αυτα σε μια σειρα στο μυαλο σου, σου βγαινει η ψυχη.!! Και λιγο τα Αρχαια σε θεμα υλης μονο διοτι ειναι αρκετα πολλα. Τουλαχιστον φετος την μειωσαν λιγο!! Anyway! Keep walking και δεν μασαμε! Ετσι απλα !;)

Δεν συμφωνω! Το ποντιακο ειναι απο τα ευκολοτερα.(δεν ειμαι ποντια):P Για μενα τα δυσκολοτερα ειναι Οικονομια και Κομματα!!
Αν δεν καταλαβαινεις καποια κομματια,δεν πειραζει,παπαγαλισε τα απλα.Και πρωτη φορα ειναι που συναντω καποιον να χαρακτηριζει ''ευκολο'' το Ποντιακο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonisk

Νεοφερμένος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
ΤΟ ΑΟΔΕ!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Splatc7

Νεοφερμένος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Αν δεν καταλαβαινεις καποια κομματια,δεν πειραζει,παπαγαλισε τα απλα.Και πρωτη φορα ειναι που συναντω καποιον να χαρακτηριζει ''ευκολο'' το Ποντιακο.
Συγνωμη το ποντιακο δεν ειναι περιπλοκο εχει πολυ απλες λεξεις.. ενω τα αλλα;;:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

19MaG93!

Νεοφερμένος

Η Μάγδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Mμμ ποοπο τι μας θύμισες τώρα..??
Για μένα φέτος το πιο μισητό μου μάθημα κατέληξε να είναι η βιολογία γενικής...
Στα μαθηματικά και στη φυσική είμαι αρκετά ικανοποιημένη με ένα 17 αλλά στη βιολ γνκς που υποτίθεται το
πήρα σαν "ευκολάκι", να γράψω 17 ήταν τραγικό...Βέβαια δεν φταίει κανένας άλλος, παρά μόνο εγώ, οπότε δεν πρέπει να παραπονιέμαι..!!
Απλά θέλω να συμβουλέψω τα παιδιά που δίνουν φέτος και γενικά ψάχνονται να μην ακουν ό,τι λέγεται για στανταράκια και ευκολάκια
γιατί σου'ρχεται από κει που δεν το περιμένεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Makis_Vl

Δραστήριο μέλος

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Παιδιά κι εμένα η Βιολογία γενικής μου φαίνεται πιο δύσκολη κι απ την Ιστορία... Ειδικά στο πρώτο κεφάλαιο τα στάδια της ανοσοβιολογικής απόκρισης και το δευτερο κεφάλαιο :-@ Πιο πολλή ώρα κάνω να μάθω Βιολογία Γενικής απ ότι την Ιστορία Κατεύθυνσης....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Συγνωμη το ποντιακο δεν ειναι περιπλοκο εχει πολυ απλες λεξεις.. ενω τα αλλα;;:whistle:
Να σου πω οτι προσωπικα και την παραμονη της εξετασης στην Ιστορια,το Ποντιακο μου πηρε 3 ωρες μονο του.:P(και δεν μπηκε κατι,αν θυμαμαι καλα)Απλα,σαν κεφαλαιο δεν εχει συνοχη στο νοημα του,οι παραγραφοι του ειναι πολυ μικρες,και περιεχει πολλα ονοματα και γεγονοτα.Αποψη μου.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eva.dim

Νεοφερμένος

Η Eva.dim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 96 μηνύματα.
ΑΟΔΕ! Κι αμέσως μετά έκθεση :rant:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

19DiMiTriS94

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 27 μηνύματα.
μαθηματικο-φυσικη.ΑΓΑΠΩ ΑΟΔΕ!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Να το κοιταξεις αυτο...
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rebel1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Rebel1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 966 μηνύματα.
μαθηματικα γενικης..τα φοβαμαι πααααααααρα πολυ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.

Rebel1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Rebel1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 966 μηνύματα.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Εμμένω στην έκθεση.Νιώθω τελειώς ντουβάρι αν αναλογιστείκανεις ότι πέρσυ τη γούσταρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elisavet21

Δραστήριο μέλος

Η Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 504 μηνύματα.
Εμμένω στην έκθεση.Νιώθω τελειώς ντουβάρι αν αναλογιστείκανεις ότι πέρσυ τη γούσταρα.

Αυτή η έκθεση είναι ότι να ναι να το πω ; Δεν την αντέχω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
ΑΟΔΕΕΕΕΕΕΕ με χιλια και λιγο την Εκθεση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Εμμένω στην έκθεση.Νιώθω τελειώς ντουβάρι αν αναλογιστείκανεις ότι πέρσυ τη γούσταρα.

Δεν είναι καλό σημάδι αυτό...:/:

Μπορεί να σου'κατσε στραβά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Δεν μισω το μαθημα, αλλα το κεφαλαιο: ΚΥΜΑΤΑ! ΤΑ σιχαινομαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
Δεν μισω το μαθημα, αλλα το κεφαλαιο: ΚΥΜΑΤΑ! ΤΑ σιχαινομαι...

ουτε εγω τα συμπαθω, αλλα τουλαχιστον εχουν καπως περιορισμενο αριθμο ασκησεων, σε αντιθεση με το στερεο που μπορει να σου βαλει οτι φανταστεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top