Το πιο μισητό για εσάς πανελλαδικώς εξεταζόμενο μάθημα

Ποιο είναι το πιο μισητό για εσας πανελλαδικώς εξεταζόμενο μάθημα;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 184)

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
η έκθεση με τον τρόπο που διδάσκεται φυσικά.μαθαίνεις κάποια τυποποιημένα πράγματα, τα γράφεις εξίσου τυποποιημένα, μαθαίνεις και κάποιες εύηχες λέξεις για να τις κολλάς παντού και να λέει WOW ο βαθμολογητής και that's it!Τ ο μόνο χρήσιμο που έμαθα και προσπαθώ να το εφαρμόσω και τώρα είναι οι τρόποι πειθούς.
διαφωνω ασχετως το πως γραφαμε που εχεις δικιο,ηταν λες και εκανα μαθηματικα δλδ stade βηματακια τυποποιημενα ολα και απλα εβαζες και 1-2 πινελιες απο επιχειρηματα ετσι για αλλαγη...Στημενο προλογο,μεταβατικη,επιλογο και μεταβατικες λεξεις δλδ απλα ελεος και υποτιθεται το μαθημα ειναι για να εκφρασω την αποψη μου...Τεσπα,αυτο που θα ηθελα να πω ειναι οτι περα απο αυτα,τα αρνητικα της εκθεσης εγω πιστευω οτι με βοηθησε στο να δω διαφορετικα ορισμενα πραγματα,νεες αποψεις και γενικοτερα επιχειρηματα κυριως σε ''ψαγμενα'' θεματα οπως παγκοσμιοποιηση,ρατσισμος,πολιτικη και παιδεια στα οποια ενα''γαμησε τα ρε φιλε ολα GTPK ειναι'' αναγνωριζει το προβλημα αλλα δεν σε βοηθαει να το αντιμετωπισεις/συνειδητοποιησεις...Τελος,περα απο τις ιδεες σιγουρα συντελεσε αισθητα στην βελτιωση του λεξιλογιου μου;)
on: χειροτερο μαθημα ever,ΦΥΣΙΚΗ:mad::mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
διαφωνω ασχετως το πως γραφαμε που εχεις δικιο,ηταν λες και εκανα μαθηματικα δλδ stade βηματακια τυποποιημενα ολα και απλα εβαζες και 1-2 πινελιες απο επιχειρηματα ετσι για αλλαγη...Στημενο προλογο,μεταβατικη,επιλογο και μεταβατικες λεξεις δλδ απλα ελεος και υποτιθεται το μαθημα ειναι για να εκφρασω την αποψη μου...Τεσπα,αυτο που θα ηθελα να πω ειναι οτι περα απο αυτα,τα αρνητικα της εκθεσης εγω πιστευω οτι με βοηθησε στο να δω διαφορετικα ορισμενα πραγματα,νεες αποψεις και γενικοτερα επιχειρηματα κυριως σε ''ψαγμενα'' θεματα οπως παγκοσμιοποιηση,ρατσισμος,πολιτικη και παιδεια στα οποια ενα''γαμησε τα ρε φιλε ολα GTPK ειναι'' αναγνωριζει το προβλημα αλλα δεν σε βοηθαει να το αντιμετωπισεις/συνειδητοποιησεις...Τελος,περα απο τις ιδεες σιγουρα συντελεσε αισθητα στην βελτιωση του λεξιλογιου μου;)
on: χειροτερο μαθημα ever,ΦΥΣΙΚΗ:mad::mad::mad:
γιατί ρε η φυσική?? εγώ έβαλα συν +1 για το κομμάτι με την έκθεση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Και για μένα η φυσική νομάω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elisavet21

Δραστήριο μέλος

Η Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 504 μηνύματα.
Αυτό που σας είπε για το "Αμάρτημα" δεν ισχύει. Το έργο ήταν πιστό στο βιβλίο και βοηθούσε πολύ στο να ξεκαθαρίσεις πράγματα που ίσως είχες μπερδέψει.

Όσον αφορά στον "Κρητικό", αφού το πήρες με καλό μάτι, παρά τα δύσκολα σημεία που έχει παρακάτω θα σου βγει πολύ εύκολα.

Ναι κι εμένα και η φιλόλογος στο φροντ. και ο φιλόλογος στο σχολείο πάνω - κάτω τις ίδιες αντιδράσεις είχαν, αλλά εμένα η Πολυδούρη με συγκίνησε πολύ! :redface::redface:

Όταν φτάσω στην Πολυδούρη θα σε ενημερώσω για τις εντυπώσεις μου :D Τι να κάνει και αυτή ! Ερωτευμένη γυναίκα :inlove: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
γιατί ρε η φυσική?? εγώ έβαλα συν +1 για το κομμάτι με την έκθεση...
thanx για την εκθεση;)παντως φυσικη οκ μερικα parts ηταν καλα αλλα ορισμενα(τα περισσοτερα) μου φαινοταν βαρετα,πχ ΚΥΜΑΤΑ σαν χαζα μαθηματικα με τεραστιους τυπους ηταν εννοω οκ απλα ψηλοβαριεμαι θελω κατι διαφορετικο οπως πχ τον ηλεκτρισμο που ειχαμε στην Β λυκειου φυσικη γενικης,τεσπα,δεν ξερω δεν με γεμιζαν τοσο:hmm::hmm::hmm::confused::confused::confused:
Και για μένα η φυσική νομάω...

:D:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fretoe

Δραστήριο μέλος

Ο fretoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 692 μηνύματα.
Για μενα μακραν πιο μισητο μαθημα, ειναι τα μαθηματικα. Ειλικρινα, δεν μπορω να διαβασω αυτο το μαθημα, και γενικοτερα τα βρισκω σκουρα με τις ασκησεις.:/:Παντως, αντιθετως με τους περισσοτερους, δεν εχω κανενα προβλημα μεχρι τωρα στο να διαβαζω φυσικη:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
διαφωνω ασχετως το πως γραφαμε που εχεις δικιο,ηταν λες και εκανα μαθηματικα δλδ stade βηματακια τυποποιημενα ολα και απλα εβαζες και 1-2 πινελιες απο επιχειρηματα ετσι για αλλαγη...Στημενο προλογο,μεταβατικη,επιλογο και μεταβατικες λεξεις δλδ απλα ελεος και υποτιθεται το μαθημα ειναι για να εκφρασω την αποψη μου...Τεσπα,αυτο που θα ηθελα να πω ειναι οτι περα απο αυτα,τα αρνητικα της εκθεσης εγω πιστευω οτι με βοηθησε στο να δω διαφορετικα ορισμενα πραγματα,νεες αποψεις και γενικοτερα επιχειρηματα κυριως σε ''ψαγμενα'' θεματα οπως παγκοσμιοποιηση,ρατσισμος,πολιτικη και παιδεια στα οποια ενα''γαμησε τα ρε φιλε ολα GTPK ειναι'' αναγνωριζει το προβλημα αλλα δεν σε βοηθαει να το αντιμετωπισεις/συνειδητοποιησεις...Τελος,περα απο τις ιδεες σιγουρα συντελεσε αισθητα στην βελτιωση του λεξιλογιου μου;)
on: χειροτερο μαθημα ever,ΦΥΣΙΚΗ:mad::mad::mad:

ΛΟΛ, περασες ΗΜΜΥ και μισεις την φυσικη? Θα φας καλα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pizza1993

Δραστήριο μέλος

Ο pizza1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 409 μηνύματα.
ΛΟΛ, περασες ΗΜΜΥ και μισεις την φυσικη? Θα φας καλα....

Eλπιζω να ενοεις η μηχανικη,γιατι αν ενοεις τα κυματα,ηλεκτρομαγνητισμο σορρυ αλλα στο μισο κομματι τησ σχολης με αυτα θα ασχοληθεις.Και μηχανικη βεβαια θα κανεις πολυ 2 πρωτα χρονια οποτε κανονισε να αρχισεισ να τα πας καλα με την φυσικη:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annouskagia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 358 μηνύματα.
μεχρι στιγμης
βιολογια:αρκετα ενδιαφερουσα μπορω να πω κι σχετικα αυκολη στην αποστηθιση
ιστορια:αν εξαιρεσεις τις πηγες κατα τ αλλα δεν με δυσκολευει ιδιαιτερα
λατινικα:τα κειμενα ειναι απλα αθλια.....βεβαια το προτιμω ως μαθημα απο τα υπολοιπα...προτιμω να λυνω ασκησεις λατινικων παρα ν αποστηθιζω
αρχαια:αν κι οι περισσοτεροι το σιχαινονται εμενα μου αρεσει αρκετα..με εξαιρεση την απαλευτη εισαγωγη
εκθεση:αισχος κ παλι αισχος...ειμαι σιγουρη οτι δε θα γραψω καλα.....δεν το χω καθολου
λογοτεχνια:ισως το χειροτερο μου μαθημα.....το αμαρτημα μπορω να πω οτι το λατρεψα σε σχεση με την αντιπαθεια που εχω στον κρητικο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athr

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Athr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 238 μηνύματα.
εμενα μεχρι στιγμης μ αρεσουν ολα ακομα και το αοδε... το δυσκολοτερο δεν ειναι να το μαθω ειναι να αρχισω να το διαβαζω απαξ κ αρχισω το μονο που θελω ειναι χρονος οχι για να το μαθω αλλα επειδη αφαιρουμε ασχημα ενω μπορω να το μαθω γρηγορα μου περνει παραπανω ωρα..
και η εκθεση ομως δεν πολυπαει πισω μολις ακουω περιληψη η παραγωγη λογου με πιανει ενας κρυος ιδρωτας.. πιστευω ειναι το μαθημα που χαλαω την περισσοτερη φαια ουσια με την εννοια οτι σκεφτομαι πολυ τα πραγματα και επειδη ειμαι ψειρας αλλαζω γνωμη καθε 5 σεκ και ψιλοτρελενομαι...
στα αλλα πιο χαλαρα αλλα κ εκει καταντανε κουραστικα καποιες φορες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
ΛΟΛ, περασες ΗΜΜΥ και μισεις την φυσικη? Θα φας καλα....
γιατι???δεν νομιζω οτι κανουμε μονο φυσικη.Επισης,ναι οκ ειναι πολυ φυσικη αλλα δεν ειναι το μονο μαθημα;)
Eλπιζω να ενοεις η μηχανικη,γιατι αν ενοεις τα κυματα,ηλεκτρομαγνητισμο σορρυ αλλα στο μισο κομματι τησ σχολης με αυτα θα ασχοληθεις.Και μηχανικη βεβαια θα κανεις πολυ 2 πρωτα χρονια οποτε κανονισε να αρχισεισ να τα πας καλα με την φυσικη:whistle:
εγω κυριως εννοω το λεγομενο ''3ο θεμα'' δλδ αντιπαραβολη ενος τεραστιου τυπου χωρις λογο.Καλος ειμαι με την φυσικη απλα δεν με ξετρελαινει.Πχ στις ταλαντωσεις με την ΕΟΚ κτλπ βαριουμουν απειρα δλδ δεν καναμε κατι παιζαμε εκει περα με τυπους σιγα,αν η φυσικη για εμενα -στερεο- ειναι να βρισκω aγων κτλπ οκ θα το φαω αλλα δεν θα ζητοκραυγασω κιολας.Τωρα να πω την αληθεια το μονο που μου αρεσε πολυ απο φυσικη ηταν στην 2α λυκειου οι κανονες του κιρκοφ και αυτα με τους μαγνητες που καναμε στην κατ(δεν τα θυμαμαι καλα αλλα ειχαν μια καποια πλακα:))κτλπ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pagitas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Pagitas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
γιατι???δεν νομιζω οτι κανουμε μονο φυσικη.Επισης,ναι οκ ειναι πολυ φυσικη αλλα δεν ειναι το μονο μαθημα;)

εγω κυριως εννοω το λεγομενο ''3ο θεμα'' δλδ αντιπαραβολη ενος τεραστιου τυπου χωρις λογο.Καλος ειμαι με την φυσικη απλα δεν με ξετρελαινει.Πχ στις ταλαντωσεις με την ΕΟΚ κτλπ βαριουμουν απειρα δλδ δεν καναμε κατι παιζαμε εκει περα με τυπους σιγα,αν η φυσικη για εμενα -στερεο- ειναι να βρισκω aγων κτλπ οκ θα το φαω αλλα δεν θα ζητοκραυγασω κιολας.Τωρα να πω την αληθεια το μονο που μου αρεσε πολυ απο φυσικη ηταν στην 2α λυκειου οι κανονες του κιρκοφ και αυτα με τους μαγνητες που καναμε στην κατ(δεν τα θυμαμαι καλα αλλα ειχαν μια καποια πλακα:))κτλπ

Εχεις να προτεινεις κατι καλυτερο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Ίσως το έχω ξαναπεί, αλλά οι Πανελλήνιες πραγματικά με έκαναν να σιχαθώ τη Λογοτεχνία!! (Που συνήθως είναι από τα αγαπημένα μου μαθήματα) Ώρες ώρες μου έδινε την εντύπωση πως όσο και να είχα διαβάσει πάλι @#$% θα έπαιρνα. Ολόκληρα κατεβατά σχολίων... @_@ Είναι αδύνατο να ξέρεις τί και με ποιον τρόπο θέλει ο εκάστοτε διορθωτής που σου πετύχει. Κάποιοι προσμένουν 5 σελίδες απάντηση, άλλοι πάλι αρκούνται και στη λιτότητα. Θα μου πείτε μα υπάρχει μεθοδολογία. Έλα όμως που εγώ απεχθάνομαι να μπαίνω σε "καλούπια"! Με λίγα λόγια, μισώ την υποκειμενικότητα στη διόρθωση. Λίγο να εκφραστείς ελεύθερα και την έβαψες κοινώς. Στην Έκθεση, τουλάχιστον, σου διατίθεται και ένα μέρος καθαρά με ασκήσεις μπας και σώσεις κάτι!! Συν αυτού, το 70% των κειμένων το αντιπάθησα με τη μία. (βλέπε Πολυδούρη και Όνειρο λχ. Μπλιαχ) Χίλιες φορές να είχε ξαναμπεί η Σονάτα δηλαδή

Στο τέλος 13,8 μου βάλανε. :P Άι σιχτίρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Εχεις να προτεινεις κατι καλυτερο?
οχι αλλα αυτο δεν σημαινει οτι πρεπει να το επικροτω...:whatever::whatever::whatever::whatever:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
οχι αλλα αυτο δεν σημαινει οτι πρεπει να το επικροτω...:whatever::whatever::whatever::whatever:
Τα θέματα όμως πρέπει να'ναι και κλιμακούμενης δυσκολίας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Τα θέματα όμως πρέπει να'ναι και κλιμακούμενης δυσκολίας...

δεν ξερω που αναφερεσαι αλλα αν λες για την φυσικη σε πανελληνιες,i don't give a shit.Καλα αυτα αλλα τωρα που δωσαμε και δεν ειμαστε και τοσο βαθμοθηρες βλεπουμε το αποτελεσμα,τι φυσικη εμαθα εγω με τους τυπους σιδηροδρομο στα κυματα;;;τεσπα εγω λεω για την σχολη οτι απλα ελπιζω να μην ειναι τοσο κενη η φυσικη....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
δεν ξερω που αναφερεσαι αλλα αν λες για την φυσικη σε πανελληνιες,i don't give a shit.Καλα αυτα αλλα τωρα που δωσαμε και δεν ειμαστε και τοσο βαθμοθηρες βλεπουμε το αποτελεσμα,τι φυσικη εμαθα εγω με τους τυπους σιδηροδρομο στα κυματα;;;τεσπα εγω λεω για την σχολη οτι απλα ελπιζω να μην ειναι τοσο κενη η φυσικη....
Στο Πανεπιστήμιο θα'νε πιο...μινιμαλιστικοί δηλαδή οι τύποι?:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Στο Πανεπιστήμιο θα'νε πιο...μινιμαλιστικοί δηλαδή οι τύποι?:confused:
δεν αναφερομαι μονο στο μεγεθος αλλα και στην εφαρμογη.Δεν προκειται ποτε να μου αρεσει το μακρυναρι τυπος που το μαθαινω απ'εξω και κανω μια στειρα αντικατασταση θελω να δω και μια καποια πρακτικη εφαρμογη του ή εστω χρησιμοτητα.Νομιζω δεν ζηταω κατι τρελο ή too much και ακομα και αν το κανω,ασε με να εχω το ονειρο οτι θα ΜΑΘΩ φυσικη και οχι απλα οτι θα λυνω προβληματα....:/::/::/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
δεν αναφερομαι μονο στο μεγεθος αλλα και στην εφαρμογη.Δεν προκειται ποτε να μου αρεσει το μακρυναρι τυπος που το μαθαινω απ'εξω και κανω μια στειρα αντικατασταση θελω να δω και μια καποια πρακτικη εφαρμογη του ή εστω χρησιμοτητα.Νομιζω δεν ζηταω κατι τρελο ή too much και ακομα και αν το κανω,ασε με να εχω το ονειρο οτι θα ΜΑΘΩ φυσικη και οχι απλα οτι θα λυνω προβληματα....:/::/::/:
Εμ,και'γω απ'έξω τα μάθαινα αλλά άμα κοιτάξεις το σχολικό βιβλίο θα δεις πως προκύπτουν οι τύποι...
Και θα μείνεις μαλάκας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cosmopolitan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η cosmopolitan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αίγιο (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Βιολογία.την απεχθάνομαι.........................!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top