Το πιο μισητό για εσάς πανελλαδικώς εξεταζόμενο μάθημα

Ποιο είναι το πιο μισητό για εσας πανελλαδικώς εξεταζόμενο μάθημα;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 184)

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
εγω με βαση συντελεστη(αλλα και χωρις χαλαρα:P) θα ελεγα σιγουρα ΦΥΣΙΚΗ,ο χαμηλότερος βαθμος μου ηταν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mary_1521

Νεοφερμένος

Η mary_1521 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
δεν ξερω ποιο ειναι χειροτερο, η εκθεση η η φυσικη...?? :P
με ελαχιστη διαφορα λεω εκθεση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aris93:)

Νεοφερμένος

Ο aris93:) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 44 μηνύματα.
θα τα πω με σειρα απο το χειροτερο προς το καλυτερο για μενα
1)Α.Ο.Δ.Ε
2)ΕΚΘΕΣΗ
3)ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ
4)Α.Ο.Θ
5)ΦΥΣΙΚΗ
6) ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΓΕΝΙΚΗΣ
7) ΚΑΙ the best για μενα Α.Ν.Ε.Φ ( Ή ΑΝΕΠ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kιkή

Νεοφερμένος

Η kιkή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Εκθεση! Οχι τοσο για το μαθημα, αλλα για τον τροπο που διορθωνεται/βαθμολογειται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trick

Νεοφερμένος

Η trick αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Αν ήμουν τεχνολογική σίγουρα Α.Ο.Δ.Ε., στην θετική όμως όλα μ αρέσουν... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Αν ήμουν τεχνολογική σίγουρα Α.Ο.Δ.Ε., στην θετική όμως όλα μ αρέσουν... :D

Ήμουν τεχνολογική και θέλω να πω ότι ΜΕΤΑ από τις πανελλήνιες έγινε το αγαπημένο μου μάθημα. Είναι μάθημα-μπονους! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elisavet21

Δραστήριο μέλος

Η Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 504 μηνύματα.
Θα τα γράψω με σειρά από το καλύτερο στο χειρότερο.
1) Λατινικά
2) Αρχαία
3) Ιστορία
4) Μαθηματικά Γενικής
5) Έκθεση
6) ΑΟΘ (επειδή το βαριέμαι, όχι ότι είναι δύσκολο)
7) Λογοτεχνία

Ε όχι. Δεν τη μπορώ ΚΑΘΟΛΟΥ τη Λογοτεχνία. :knife:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Θα τα γράψω με σειρά από το καλύτερο στο χειρότερο.
1) Λατινικα

7) Λογοτεχνία

Ε όχι. Δεν τη μπορώ ΚΑΘΟΛΟΥ τη Λογοτεχνία. :knife:

Αν και συμφωνω απολυτα ως προς το καλυτερο και χειροτερο μαθημα,δεν περιμενεις να τελειωσει η χρονια,για να χεις πιο σφαιρικη αποψη?:)Φαντασου,εγω οταν καναμε τον ''Κρητικο'' στη Λογοτεχνια,μου αρεσε πολυ σαν μαθημα.Οταν ομως αρχισαμε το 2ο κειμενο(Το αμαρτημα) και μετα,το σιχαθηκα ειλικρινα.:):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
....Οταν ομως αρχισαμε το 2ο κειμενο(Το αμαρτημα) και μετα,το σιχαθηκα ειλικρινα.:):P
Το αμάρτημα παλευόταν, εκείνο το όνειρο στο κύμα όμως δε μπορούσα ούτε να το βλέπω, βαριόμουν απίστευτα να το διαβάζω, χάλια υπόθεση, χάλια ερωτήσεις.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
Εμενα απτο καλυτερο προς το χειροτερο ειναι
1.Χημεια Κατ
2.Φυσικη Γεν
3.Βιολογια Κατ
4.Φυσικη Κατ
5.Μαθηματικα Κατ
6.Εκθεση

.Αν και με τον τροπο που εξεταζονται,κανενα δεν με ευχαριστει οταν το διαβαζω :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Το αμάρτημα παλευόταν, εκείνο το όνειρο στο κύμα όμως δε μπορούσα ούτε να το βλέπω, βαριόμουν απίστευτα να το διαβάζω, χάλια υπόθεση, χάλια ερωτήσεις.. :P

...ατελειωτες σελιδες σημειωσεων,ωραιο κεντρικο επισοδειο και ξενερωτικο τελος!!!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
...ατελειωτες σελιδες σημειωσεων,ωραιο κεντρικο επισοδειο και ξενερωτικο τελος!!!!!!:P
Όχι πιο ατελείωτες από του Κρητικού! 45 σελίδες είχα σε εκείνο :P
Το ωραίο κεντρικό επεισόδιο που ακριβώς ήταν? Εκείνος μόνο το κεφάλι της έβλεπε, όλα τα άλλα τα φανταζόταν ο πονηρούλης:angelnot:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Όχι πιο ατελείωτες από του Κρητικού! 45 σελίδες είχα σε εκείνο :P
Το ωραίο κεντρικό επεισόδιο που ακριβώς ήταν? Εκείνος μόνο το κεφάλι της έβλεπε, όλα τα άλλα τα φανταζόταν ο πονηρούλης:angelnot:

Αυτος ελεγε τα δικα του,και ο καθενας μας εφτιαχνε την κοπελα των ονειρων του με τη φαντασια του:PΕννοω το επεισοδιο της διασωσης της απο τον βοσκο.Τυχερος ο μαν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Αυτος ελεγε τα δικα του,και ο καθενας μας εφτιαχνε την κοπελα των ονειρων του με τη φαντασια του:P
Εγώ προσωπικά περίμενα να τελειώσει η ώρα για να πάω σπίτι:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DOINA

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η DOINA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 216 μηνύματα.
Γλωσσα...... Γιατι ποτε δεν εισαι σιγουρος.. στα αλλα μαθηματα μια χαρα πιστευω οτι θα τα παω με την γλωσσα ομως εχω ενα θεματακι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HumaneTouch

Νεοφερμένος

Ο HumaneTouch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Πιο μισητό για μένα είναι τα Λατινικά τα θεωρώ ανιαρά, άχρηστα και τα κείμενα που περιλαμβάνονται στην ύλη είναι ηλίθια . Θα προτιμούσα στην θέση τους να κάναμε Αρχές Γλωσσολογίας ή Ψυχολογία ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Απο το καλύτερο στο χειρότερο!

1)ΑΕΠΠ-ΑΟΘ
2)Μαθηματικά Γενικής & Κατεύθυνσης
3)ΑΟΔΕ
4)Έκθεση (αντίθετος με τον τρόπο εξέτασης)
5)Φυσική Κατεύθυνσης (μπλιάχ!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
5)Φυσική Κατεύθυνσης (μπλιάχ!)
Περί ορέξεως ουδείς λόγος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Από το αγαπημένο μου (στο να έχω όρεξη να το διαβάζω):
Μαθηματικά γενικής
Μαθηματικά κατεύθυνσης
ΑΟΔΕ (για να ξορκίσω το κακό, αλλιώς πάει τελευταίο)
ΑΕΠΠ
Έκθεση
Φυσική (Προ στερεού, μετά στερεού πάει τρίτο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paladin_k20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο paladin_k20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Φθινουσα σειρα προτιμησης: 1)Μαθηματικα Κατευθυνσης 2)Μαθηματικα Γενικης 3)Ηλεκτρολογια 4)Χημεια-Βιοχημεια 5)Φυσικη Κατευθυνσης 6)Εκθεση(μπλιαχ) Υ.Γ. Απο την Α λυκειου εως και την Γ μισουσα την εκθεση........απλα μετα τις πανελληνιες επιβεβαιωσα τον εαυτο μου οτι εχανα το χρονο μου σε αυτο το μαθημα!!!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top