Το πιο μισητό για εσάς πανελλαδικώς εξεταζόμενο μάθημα

Ποιο είναι το πιο μισητό για εσας πανελλαδικώς εξεταζόμενο μάθημα;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 184)

pizza1993

Δραστήριο μέλος

Ο pizza1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 409 μηνύματα.
Eκθεση,πραγματικα ηταν μια κουταμαρα που απλα εχανα ωρες απο την ζωη μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kossal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Λογοτεχνία.


No comments
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Φυσικη κατευθυνσης.Τα βλεπω σκουρα τα πραγματα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ρανιααααα

Δραστήριο μέλος

Η ρανιααααα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 506 μηνύματα.
φυσική κατευ8υνσης!!!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

boo 41

Νεοφερμένος

Ο boo 41 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
ΑΟΔΕ...:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
φυσική κατευ8υνσης!!!:(
ΣΥΜΦΩΝΩ απολυτως χαλιααααααααααααααα(και ηταν και ο χαμηλοτερος βαθμος μου)
και εγω αν με ρωταγες μεσα στην χρονια, αυτο θα ελεγα αλλα τελικα το εμαθα και πηρα τελειο βαθμο σε αυτο...Αυτο με εκανε να πιστευω οτι περναω στην σχολη που ονειρευομουν ή εστω σε μια αξιοσεβαστη 2η επιλογη...αρα,διαφωνω τελικα ηταν το πιο ντομπρο μαθημα,το διαβασα και ανταμειφθηκα:clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

momolis

Νεοφερμένος

Ο Μανώλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Παρόλο που η αποστήθιση είναι το δυνατό μου σημείο θα πω ιστορια. Προσωπικά πιστεύω πως είναι η πιο ενδιαφέρουσα που έχουμε διδαχτεί αλλά με τον τρόπο που εξετάζεται απλά εξευτελίζεται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pagitas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Pagitas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
ΑΟΔΕ, οσον αφορα το διαβασμα. Σε επιπεδο εξετασης παντως, ηταν μακραν το χαλαροτερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pizza1993

Δραστήριο μέλος

Ο pizza1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 409 μηνύματα.
ΑΟΔΕ, οσον αφορα το διαβασμα. Σε επιπεδο εξετασης παντως, ηταν μακραν το χαλαροτερο.

Πραγματι!ΚΑι το πιο αδικο μαθημα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ρανιααααα

Δραστήριο μέλος

Η ρανιααααα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 506 μηνύματα.
ΣΥΜΦΩΝΩ απολυτως χαλιααααααααααααααα(και ηταν και ο χαμηλοτερος βαθμος μου)
και εμένα το ίδιο:mad::/:...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MariaEchelon

Νεοφερμένος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Φυσικη Κατευθυνσης, ΑΟΔΕ και Μαθηματικα Κατευθυνσης αλλα αν επρεπε να διαλεξω θα ελεγα Φυσικη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
και εμένα το ίδιο:mad::/:...!
Φυσικη Κατευθυνσης, ΑΟΔΕ και Μαθηματικα Κατευθυνσης αλλα αν επρεπε να διαλεξω θα ελεγα Φυσικη!

ετσι οσο παμε γινοματε και περισσοτεροι!!!Φυσικη Sucks
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Ιστορία, τι άλλο; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
Ιστορια,φυσικα!
και παει να γινει και το γνωστο αν συνεχισει ετσι ο Πλατων :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Με αυτά που έδινα πανελλήνιες δεν είχα κανένα πρόβλημα - οκ, ίσως με τα λατινικά, αλλά όχι σε υπερβολικό βαθμό..

Το μάθημα που απεχθάνομαι, το μόνο μάθημα για το οποίο ένιωσα Μίσος πρώτη φορά στη ζωή μου είναι τα Θρησκευτικά! :mad:

Οκ, μπορεί να μην εξετάζεται πανελλαδικά (ΕΥΤΥΧΩΣ!!) αλλά το απεχθάνομαι! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Το μάθημα που απεχθάνομαι, το μόνο μάθημα για το οποίο ένιωσα Μίσος πρώτη φορά στη ζωή μου είναι τα Θρησκευτικά! :mad:

σιγουρα δεν θα επρεπε να ηταν υποχρεωτικό...Παντως,θα ηταν ωραιο μαθημα αν διδασκόταν με διαφορετικο τροπο:whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Κανένα. Όλα είναι καταπληκτικά!:hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ναρκίσσα

Νεοφερμένος

Η Ναρκίσσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Φυσικήηηηηηηηηηηηηηηηη!!!!!!! Ποτέ μου δεν την χώνεψα!!

Αντιθέτως και περιέργως, τα μαθηματικά τα αγαπώ πολύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marinat

Νεοφερμένος

Η marinat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
εννοειται η λογοτεχνια..δεν το συζητω!με εκαψε ολη τη χρονια αυτο το μαθημα..αλλα εν τελει ολα πηγαν καλα! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

amy001

Πολύ δραστήριο μέλος

Η amy001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,585 μηνύματα.
Νομιζω πως για την θεωρητικη ειναι η λογοτεχνια...αναλυεις τα παντα και στο τελος χανεται η μαγεια του κειμενου...κριμα...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top