Το πιο μισητό για εσάς πανελλαδικώς εξεταζόμενο μάθημα

Ποιο είναι το πιο μισητό για εσας πανελλαδικώς εξεταζόμενο μάθημα;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 184)

tzenaki93

Νεοφερμένος

Η tzenaki93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Για μένα το χειρότερο είναι η Ιστορία...ποτέ μου δεν την χώνεψα,πάντα έγραφα χάλια και φέτος καταριόμουν την τύχη μου που διάλεξα θεωρητική!!!Αν γινόμουν Υπουργός Παιδείας εννοείται θα το καταργούσα...είμαι υποχρεωμένη εγώ δηλαδή να μάθω τον βίο του Βενιζέλου???άντε πια...φέτος κατάφερα για πρώτη και ελπίζω τελευταία φορά στη ζωή μου να παπαγαλίσω αλλά υπήρξε μια φορά που από το άγχος μου έδωσα λευκή κόλλα!!!Και όμως...Και πάλι στις πανελλήνιες έκανα λάθος!Καταραμμένο μάθημα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Το ένα και μοναδικό ΑΟΔΕ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
'Ε - Κ - Θ - Ε - Σ - Η
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Το πλεον βαρετο μαθημα για μενα ηταν τα Λατινικα κ το πιο αγαπημενο τα Αρχαια. Μετα τις πανελληνιες το πλεον μισητο η Βιολογια:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johanio

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Έκθεση με διαφορά! Όλα τα άλλα μαθήματα είναι δικιά σας επιλογή να τα δώσετε εφ' όσον διαλέγετε την κατάλληλη κατεύθυνση.

ΕΝΩ την έκθεση μας υποχρεώνουν και για να έχεις καλό βαθμό στην έκθεση κατά την άποψη μου θέλει και αρκετή τύχη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Balthazor

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Balthazor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.
Το πλεον βαρετο μαθημα για μενα ηταν τα Λατινικα κ το πιο αγαπημενο τα Αρχαια. Μετα τις πανελληνιες το πλεον μισητο η Βιολογια:mad:

Επειδη χασαμε το πολυποθητο εικοσι που ειχαμε δεδομενο;;;Ξεκολληστε πια! Σημασια εχει τι σου προσεφερε το μαθημα στη χρονια ωστε να το αγαπησεις ή να το μισησεις, οχι το αποτελεσμα στις πανελληνιες που ενδεχεται να μην ειναι αντιπροσωπευτικο της προσπαθειας και του κοπου μας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
οντως,η εκταση και η δυσκολια της(οταν την εβλεπες για πρωτη φορα),παρεπεμπε σε ξεχωριστο μαθημα!
το ιδιο συμβαινει και με το αγνωστο!

Στην Εκθεση λες ''ελα,μωρε τι να διαβασεις'',ενω στα Αρχαια λες ''ΑΜΑΝ!Τι να πρωτο-διαβασεις?
Ε?:D:P

Ahahah, όταν πήρα να διαβάσω την πρώτη σελίδα εισαγωγής (ξέρεις, αυτή με το απόσπασμα από την απολογία) έπαθα σοκ. Για να μη μιλήσω για τη σελίδα "Ο Σωκράτης λέγεται ότι κατέβασε τη φιλοσοφία από τα άστρα στη γη" ή για την εισαγωγή του Πρωταγόρα, εκείνο το δισέλιδο πριν τη φιλοσοφική σημασία του διαλόγου "Σε αυτό το μέρος του διαλόγου, ο Σωκράτης πλησιάζει τον Πρωταγόρα και εξ' ονόματος του Ιπποκράτη..." (ειδικά την από πίσω σελίδα την έμαθα την παραμονή των εξετάσεων:P) ή τις φαύλες πολιτείες και τη δικαιοσύνη από την Πολιτεία.
Κακογραμμένα όσο δεν πάει. Και σα να μην έφτανε, έπρεπε να τα μάθουμε και λέξη προς λέξη =/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Επειδη χασαμε το πολυποθητο εικοσι που ειχαμε δεδομενο;;;Ξεκολληστε πια! Σημασια εχει τι σου προσεφερε το μαθημα στη χρονια ωστε να το αγαπησεις ή να το μισησεις, οχι το αποτελεσμα στις πανελληνιες που ενδεχεται να μην ειναι αντιπροσωπευτικο της προσπαθειας και του κοπου μας...
Ουτε το αγαπησα ουτε το μισησα κατα τη διαρκεια της χρονιας,μου ηταν αδιαφορο. Επρεπε να επιλεξω ενα μαθημα κ επελεξα αυτο. απλα.Το διαβασα πολυ ,το κατανοησα,ελυσα απειρες ασκησεις. Εγραφα παντα κ παντου 20 ,αλλα στο τελος απλα το μισησα. Μισησα τις ωρες που εχασα διαβαζοντας το ,ενω θα μπορουσα να ειχα διαβασει αρχαια που τα λατρευα ή να ειχα διαβασει ιστορια που μου αρεσει. Θεωρα λαθος μου που δεν επελεξα την ιστορια. Θα μου ειχα προσφερει περισσοτερη γνωση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Eμένα πάλι τα λατινικά ήταν τα αγαπημένα μ... πολύ ευχαριστα!! Για την εισαγωγή στα αρχαία όντως τι ήταν αυτό θεέ μου!!! Έλεος! Κ ειδικά οι φαυλες πολιτείες!!! Αχ αυτοί κηφήνες.... :down:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Eμένα πάλι τα λατινικά ήταν τα αγαπημένα μ... πολύ ευχαριστα!! Για την εισαγωγή στα αρχαία όντως τι ήταν αυτό θεέ μου!!! Έλεος! Κ ειδικά οι φαυλες πολιτείες!!! Αχ αυτοί κηφήνες.... :down:

Οι άκεντροι κηφήνες ή αυτοί με το κεντρί?:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emm@

Νεοφερμένος

Η εμμανουέλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
μακράν βιολόγια κατεύθυνσης!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spiros332

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Spiros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 277 μηνύματα.
ΕΚΘΕΣΗ χωρις δευτερη σκεψη!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RunawayDreamer

Δραστήριο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 511 μηνύματα.
Κανένα μάθημα δε μου αρέζε και αυτό οφείλεται στον τρόπο που γίνονταν το μάθημα, αποστήθιση και υπερβολική ανάλυση!
Αλλά τα αρχαία συγκεκριμένα ρε παιδί μου, με όποιον τρόπο και αν τα κάνω πάλι τα μισώ με περισσότερο πάθος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Λατινικά. .I.

Kαι Αρχαία το άγνωστο.

Ιστορία μου άρεζε και έγραψα και καλά. Όπως και Έκθεση.

P.S.: Δεν υπάρχει χειρότερο πράγμα από το να σκέφτομαι ότι αν δεν περάσω με 10% εκεί που θέλω,
θα πρέπει να έρθω αντιμέτωπη πάλι με αυτά τα μαθήματα. :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
Α Ο Δ Ε!!!:sick::sick::sick::knife::knife:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Kανένα:confused:
Πέρα από ότι έγραψα δε μπορώ να πω ότι η φυσική ή τα μαθηματικά είναι μισητό μου μάθημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Μαθηματικά κατεύθυνσης.

Πάτησα delete σε όλα.
Μόνο που το έκανα μια μέρα πριν δώσω. :P

Ενώ είναι ωραία οκ, τα συμπαθώ... αλλά δεν είναι για μένα. =/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Έκθεση με διαφορά! Όλα τα άλλα μαθήματα είναι δικιά σας επιλογή να τα δώσετε εφ' όσον διαλέγετε την κατάλληλη κατεύθυνση.

ΕΝΩ την έκθεση μας υποχρεώνουν και για να έχεις καλό βαθμό στην έκθεση κατά την άποψη μου θέλει και αρκετή τύχη
Και ποιος σου είπε ότι εμένα μου αρέσει η Ιστορία? :P Απλός συμβιβασμός είναι...;)

Μακάρι το σύστημα να μας προσέφερε περισσότερες επιλογές/διεξόδους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Μαθηματικά και (κυρίως) Φυσική Κατεύθυνσης. Αυτά τα δύο. Εκτός του ότι δεν με ενδιαφέρει το αντικείμενο των μαθημάτων, με τους τύπους ποτέ δεν τα πήγαινα καλά, γι' αυτό και τα μισώ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Μαθηματικά και (κυρίως) Φυσική Κατεύθυνσης. Αυτά τα δύο. Εκτός του ότι δεν με ενδιαφέρει το αντικείμενο των μαθημάτων, με τους τύπους ποτέ δεν τα πήγαινα καλά, γι' αυτό και τα μισώ...
Βασικά αυτό με τους τύπους είναι λίγο "παγίδα".Άμα καταλάβεις πως προκύπτουν αυτοί,τότε τους θυμάσαι και καλύτερα(πέρα του οτι κατανοείς περισσότερο τη φυσική σημασία τους:)).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top