''Το καλοκαίρι συνδυάζει διάβασμα με ξεκούραση''. Τι πιστεύετε;

LiLoOkOzz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
Ε..δεν σου φτάνει το διάβασμα 9 μηνών καλή μου??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Εγώ πάντως νομίζω ότι λέει να ανοίγεις που και που κάνα βιβλίο.. εγώ το κάνω κυρίως για προσωπική ευχαρίστηση και έχω βγάλει ήδη τη μισή άλγεβρα.. μ'αρέσει να διαβάζω και ειδικά maths... so..! :D
Συμφωνώ:iagree:
Αλλά όχι Μαθηματικά:nono: Ιστορία,Τι ποιο ωραίο και χαλαρωτικό μάθημα:up::xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TheClash

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 375 μηνύματα.
Ξεκούραση και καθόλου διάβασμα για το σχολείο...Μόνο λογοτεχνία,γενικότερα εξωσχολικά βιβλία για διάβασμα και φυσικά άπειρες βουτιές στην θάλασσα...Αυτό είναι καλοκαίρι...Πότε θα ευχαριστηθούμε καλοκαίρι;Όταν με το καλό συνταξιοδοτηθούμε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorgos127

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 211 μηνύματα.
Προσωπικά, κάνω μαθηματικά Β'Λυκείου απο το καλοκαίρι και για να είμαι πιο μπροστά στην ύλη αλλά και γιατι μου αρέσει να ασχολύμαι με αυτά και εκτός σχολείου
Γενικότερα, διαβάστε ένα μάθημα που το γουστάρετε πραγματικά!! Άλλωστε το καλοκαίρι είναι πάνω απ'ολα χαλάρωση και ξεκούραση :xixi:
Και κάτι άλλο... Απο την Α' σε Β' δεν είναι αναγκαίο να διαβάζεις το καλοκαίρι κατα τη γνώμη μου αλλά απο Β' σε Γ' επιβάλλεται για όποιον θέλει να επιτύχει στις πανελλήνιες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Απο την Α' σε Β' δεν είναι αναγκαίο να διαβάζεις το καλοκαίρι κατα τη γνώμη μου αλλά απο Β' σε Γ' επιβάλλεται για όποιον θέλει να επιτύχει στις πανελλήνιες

Αυτό πάντως με καίει πολύ μέσα μου τον τελευταίο καιρό.
Και θα ήθελα πολύ να δω κάποιον να μην έχει κάνει΄φροντιστήρια από την Β' στην Γ' και να έχει πετύχει έναν άρεστον βαθμό.
Θέλω πολύ να το δω. :iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Βασικα, το 'χω ξαναπει, ακριβως τα ιδια θα εγραφα και χωρις τα καλοκαιρινα μεταξυ Β' και Γ', κυριως γιατι δεν ανοιγα βιβλιο. :P Τωρα η πρωτη φορα δεν ηταν και ο,τι καλυτερο βαθμολογικα, αλλα τη δευτερη εστρωσε το πραγμα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Προσωπικά, κάνω μαθηματικά Β'Λυκείου απο το καλοκαίρι και για να είμαι πιο μπροστά στην ύλη αλλά και γιατι μου αρέσει να ασχολύμαι με αυτά και εκτός σχολείου
Γενικότερα, διαβάστε ένα μάθημα που το γουστάρετε πραγματικά!! Άλλωστε το καλοκαίρι είναι πάνω απ'ολα χαλάρωση και ξεκούραση :xixi:
Και κάτι άλλο... Απο την Α' σε Β' δεν είναι αναγκαίο να διαβάζεις το καλοκαίρι κατα τη γνώμη μου αλλά απο Β' σε Γ' επιβάλλεται για όποιον θέλει να επιτύχει στις πανελλήνιες

Κι αν δεν γουστάρουμε κανένα; Ε; Ε; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Προσωπικά, κάνω μαθηματικά Β'Λυκείου απο το καλοκαίρι και για να είμαι πιο μπροστά στην ύλη αλλά και γιατι μου αρέσει να ασχολύμαι με αυτά και εκτός σχολείου
Γενικότερα, διαβάστε ένα μάθημα που το γουστάρετε πραγματικά!! Άλλωστε το καλοκαίρι είναι πάνω απ'ολα χαλάρωση και ξεκούραση :xixi:
Και κάτι άλλο... Απο την Α' σε Β' δεν είναι αναγκαίο να διαβάζεις το καλοκαίρι κατα τη γνώμη μου αλλά απο Β' σε Γ' επιβάλλεται για όποιον θέλει να επιτύχει στις πανελλήνιες

Oι υπόλοιποι που θα αρχίσουν από Αύγουστο θα αποτύχουν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cel

Δραστήριο μέλος

Ο χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 665 μηνύματα.
Oι υπόλοιποι που θα αρχίσουν από Αύγουστο θα αποτύχουν;

Γιατι ο αυγουστος δεν ειναι καλοκαιρινος μηνας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
Το καλυτερο που μπορουμε να κανουμε ειναι να απολαυσουμε τα καλοκαιρι μας κανοντας πραγματα που μας ευχαριστουν!!!!!!!!!!εγω προσωπικα διαβαζω οταν θελω κ οτι θελω!!!!!!!Λογοτεχνια 4 ever!!!!!!!!!Kατω τα μαθηματικα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cel

Δραστήριο μέλος

Ο χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 665 μηνύματα.
Το καλυτερο που μπορουμε να κανουμε ειναι να απολαυσουμε τα καλοκαιρι μας κανοντας πραγματα που μας ευχαριστουν!!!!!!!!!!εγω προσωπικα διαβαζω οταν θελω κ οτι θελω!!!!!!!Λογοτεχνια 4 ever!!!!!!!!!Kατω τα μαθηματικα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

Σβηστο αυτο πριν το δουν οι αλλοι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiLoOkOzz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
Σβηστο αυτο πριν το δουν οι αλλοι:P



Αχ...αν δεν μιλήσω θα κάνω μπουμ!!!Να μιλήσω...ή...να μην μιλήσω;;:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.

LiLoOkOzz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
ΜΠΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΜ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Συντρόφια της θετικότεχνολογικής ελάτε να ενωθούμε να συντρίψουμε τον εχθρό μας ονόματι miss Betty!!!!!!!
Χαχαχαχα
Είμαι κακιά εγώωωωωωω!!!!!!!:P
Ο λαός απαιτεί να μείνει μόνο η θετικοτεχνολογική!!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
Δεν άντεξα πιά.Εμπρός πάμε να διαλύσουμε την θετική-Τεχνολογική κατευθηνση.Miss Bety μαζί σου:(:mad::mad2:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiLoOkOzz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
Θα σας νικήσουμε γιατί είμαστε ΘΕΟΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Σιγά,Μάζεψε τα σάλια σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
Aπανταχου θεωρητικοι ενωθειτε ο εχθρος ετοιμαζεται:jumpy:!!!!!!!!!!!!! η μαχη ειναι ετοιμη να αρχισει κ φυσικα θα σας συντριψουμε:lol::lol::lol:...χιχι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Μαζί σου miss Bety.Εμπρός κατω τα Μαθηματικά-Φυσική-Χημεία.Ζήτω τα θεωριτι:jumpy:κά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiLoOkOzz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
Aπανταχου θεωρητικοι ενωθειτε ο εχθρος ετοιμαζεται:jumpy:!!!!!!!!!!!!! η μαχη ειναι ετοιμη να αρχισει κ φυσικα θα σας συντριψουμε:lol::lol::lol:...χιχι



Χεχε!!Η miss Betty και η Ραφαέλα ξαναχτυπούν!!!!!!!:D
Θέλω εθελοντές για την μεγαλή μάχη!!Που είστε ορέ παλικάρια;;
-----------------------------------------
Σιγά,Μάζεψε τα σάλια σου


Τα μαζεύω ω ναι!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top