''Το καλοκαίρι συνδυάζει διάβασμα με ξεκούραση''. Τι πιστεύετε;

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.
κ τι πειραζει????χρησιμευουν σε κατι τα πολλα μηνυματα??

Υπάρχουν πολλοί post-hunters που ικανοποιούνται έχοντας έναν μεγάλο αριθμό μηνυμάτων..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
Υπάρχουν πολλοί post-hunters που ικανοποιούνται έχοντας έναν μεγάλο αριθμό μηνυμάτων..:D

τεσπα,δεν σε πιανω αλλα οκ....!bb
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Στο να αλλάξει ιδιότητα :rucrazy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.

cel

Δραστήριο μέλος

Ο χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 665 μηνύματα.
εσυ με τινος το μερος εισαι???με τους θετικους ή τους θεωρητικους???

Με τους θετικους φυσικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chartson

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κανενας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 182 μηνύματα.
το καλοκαίρι είναι για διάβασμα με μέτρο ειδικα το καλοκαίρι πριν τη γ λυκείου (η πολλή ξεκούραση συνδυάζεται με μεγαλη αποτυχίααα) (Μην ακούς τους πολλούς, άκου αυτους που ξέρουν)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
το καλοκαίρι είναι για διάβασμα με μέτρο ειδικα το καλοκαίρι πριν τη γ λυκείου (η πολλή ξεκούραση συνδυάζεται με μεγαλη αποτυχίααα) (Μην ακούς τους πολλούς, άκου αυτους που ξέρουν)

Όταν μιλάμε για 19300 μόρια μιλάμε και για αποτυχία;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chartson

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κανενας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 182 μηνύματα.
Όταν μιλάμε για 19300 μόρια μιλάμε και για αποτυχία;:hmm:

δεν το πιασα ?? έβγαλε κανεις 19300 και κοιμόταν το καλοκαίρι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Nαι συγγενής Α βαθμού:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chartson

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κανενας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 182 μηνύματα.
Nαι συγγενής Α βαθμού:P

καλά (αν κοιμόταν το καλοκαίρι και το χειμώνα διάβαζε μέχρι τις 5 τα ξημερώματα .....)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Aμπα...Ίσα ίσα λόγω σχολείου δεν έκανε και εξωσχολικά μαθήματα...Βέβαια τα μόρια είναι στο 5 αλλά τέσπα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chartson

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κανενας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 182 μηνύματα.
δεν ξέρω τι λέτε ,αλλά βαθμούς χωρίς σωστή προετοιμασία μην περιμένετε Τώρα για το καλοκαίρι της πρώτης το διάβασμα βοηθά στο να ξεκινήσεις τη νέα χρονιά με μεγαλύτερη σιγουριά και λιγότερο κόπο (οι υπόλοιποι να καθίσουν στα αυγά τους γιατί και εγώ μετά από μια επιτυχία ξέρω να λέω ότι μου ήρθε επιφοίτηση αγίου πνεύματος και ότι δεν διάβαζα αλλά εβγαινα όλη τη ώρα στα bar με γκόμενες)ουουουουο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
δεν ξέρω τι λέτε ,αλλά βαθμούς χωρίς σωστή προετοιμασία μην περιμένετε Τώρα για το καλοκαίρι της πρώτης το διάβασμα βοηθά στο να ξεκινήσεις τη νέα χρονιά με μεγαλύτερη σιγουριά και λιγότερο κόπο (οι υπόλοιποι να καθίσουν στα αυγά τους γιατί και εγώ μετά από μια επιτυχία ξέρω να λέω ότι μου ήρθε επιφοίτηση αγίου πνεύματος και ότι δεν διάβαζα αλλά εβγαινα όλη τη ώρα στα bar με γκόμενες)ουουουουο

Μα αγαπητέ Chartson δεν είπα ότι το εν λόγω παιδί δεν είχε αφήσει hotel για hotel:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
οχι με τιποτα!...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

seize the day

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η seize the day αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 280 μηνύματα.
Αναφέρομαι στο καλοκαίρι πριν την Γ' Λυκείου.Πρέπει να τηρείται η χρυσή τομή(διάβασμα και ξεκούραση σε λογικά πλαίσια).Πιστεύω βέβαια κι εγώ ότι η επιτυχία εξαρτάται κατά κύριο λόγο από το παραγωγικό και συστηματικό διάβασμα.Δε νομίζω,ότι γράφει κανείς βαθμάρα με το να κοιμάται τη μέρα και να κοιτάει τα άστρα τη νύχτα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chartson

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κανενας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 182 μηνύματα.
Αναφέρομαι στο καλοκαίρι πριν την Γ' Λυκείου.Πρέπει να τηρείται η χρυσή τομή(διάβασμα και ξεκούραση σε λογικά πλαίσια).Πιστεύω βέβαια κι εγώ ότι η επιτυχία εξαρτάται κατά κύριο λόγο από το παραγωγικό και συστηματικό διάβασμα.Δε νομίζω,ότι γράφει κανείς βαθμάρα με το να κοιμάται τη μέρα και να κοιτάει τα άστρα τη νύχτα!!!

Πες τα χρυσοστομη!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Αναφέρομαι στο καλοκαίρι πριν την Γ' Λυκείου.Πρέπει να τηρείται η χρυσή τομή(διάβασμα και ξεκούραση σε λογικά πλαίσια).Πιστεύω βέβαια κι εγώ ότι η επιτυχία εξαρτάται κατά κύριο λόγο από το παραγωγικό και συστηματικό διάβασμα.Δε νομίζω,ότι γράφει κανείς βαθμάρα με το να κοιμάται τη μέρα και να κοιτάει τα άστρα τη νύχτα!!!

Nαι αλλά δεν σημαίνει ότι δεν μπορείς να βγάλεις τόσο αν αρχίσεις από 18/8 πχ:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Ένας που θα αρχίσει την ύλη 18/8 θα τρέχει μέσα στη χρονιά γιατί είναι τεράστια η ύλη. Βγαίνει μεν, αλλά με κόπο
Ένας με συστηματικό διάβασμα και όχι υπερβολές που ξεκινάει από το καλοκαίρι θα περάσει μια πιο "ήρεμη χρονιά"
Για παράδειγμα εγώ προτιμώ να διαβάζω 2 ώρες το καλοκαίρι (από τις 3 μέχρι τις 5, εξάλλου τότε δεν μπορώ να βγω έξω) παρά να διαβάζω 10ωρα το χείμωνα. 'Ενα καλοκαίρι είναι. Τι είναι ένα καλοκαίρι μπροστά στην αιωνιότητα;

:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Purple sunrise

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Λουδοβίκος ο 16ος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
Λίγα θα είναι τα καλοκαίρια που θα έχεις 3 μήνες ελεύθερους.
-----------------------------------------
Μπορεί να μου πει ένας μαθητής Α Λυκείου τους λόγους για τους οποίους θα κάτσει να διαβάσει το καλοκαίρι για τη Β;
Και επιπλέον την ύλη της Β Λυκείου δεν την δίνουμε για Πανελλήνιες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top