Το βιβλίο που διαβάζω αυτό τον καιρό

PolGR1509

Τιμώμενο Μέλος

Ο PolGR1509 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,307 μηνύματα.
Έχει διαβάσει κανείς τον φόνο 5 αστέρων της Έλενας Ακρίτα; Αν ναι, μπορείτε να πείτε πώς σας φάνηκε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ougka pougka

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ougka pougka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 231 μηνύματα.
Ρέξ Στάουτ- Πάρα πολλές γυναίκες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hlias17

Νεοφερμένος

Ο Hlias17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Ντοστογιεφσκι - ο ηλιθιος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fanouris

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο fanouris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 186 μηνύματα.


Πολύ ωραίο ανάγνωσμα, με ταξίδεψε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.


Μου το πρότεινε μια καθηγήτρια και το δανείστηκα από την βιβλιοθήκη του σχολείου μου.
Το ξεκινάω αύριο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alan

Δραστήριο μέλος

Ο Alan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 696 μηνύματα.
1984
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

P.Dam.

Νεοφερμένος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Ίλιον (Αττική). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Dan Brown - Angels & Demons
Βρίσκομαι στα τελευταία κεφάλαια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Η πτώση απο Καμύ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wannabeconomist

Νεοφερμένος

Ο wannabeconomist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Αντίχριστος-Νίτσε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ωρορα

Νεοφερμένος

Η Ωρορα αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Παιχνίδια του μυαλού - Άλις Λαπλάντ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.

Το γνωστό "Δέκα μικροί νέγροι" Κατ εμέ,ένα από τα must της

γιατί το είδα τώρα αυτό? :P δεν έχω διαβάσει το βιβλίο αλλά έχω δει την παράσταση. ήταν αρκετά ενδιαφέρουσα και με σασπένς αλλά το τέλος με απογοήτευσε. περίμενα κάτι πιο φαντασμαγορικό :P

πριν λίγο τελείωσα τα how much land does a man need και what men live by του Τολστόι και τώρα διαβάζω το the shining του Κινγκ :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μιχαηλ1

Νεοφερμένος

Ο μιχαηλ1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 100 μηνύματα.
A Game Of Thrones:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ωρορα

Νεοφερμένος

Η Ωρορα αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Το τανγκό της σκιάς - ΑΝΝΑ ΤΣΕΚΟΥΡΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PolGR1509

Τιμώμενο Μέλος

Ο PolGR1509 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,307 μηνύματα.
Έχω κάνει προπαραγγελία το Harry Potter and the Cursed Child και το περιμένω πως και πως. Νομίζω πως θα είναι διαθέσιμο 20/9 (μιλάω πάντα για την ελληνική έκδοση).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sofia10

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αυτο το ξερω μονο εγω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 186 μηνύματα.
το ονειρο ενος γελοιου ανθρωπου/μια γλυκια γυναικα -ντοστογιεφσκι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
το ονειρο ενος γελοιου ανθρωπου/μια γλυκια γυναικα -ντοστογιεφσκι

Μέτρια, διάβασε τα μεγάλα έργα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sofia10

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αυτο το ξερω μονο εγω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 186 μηνύματα.
Μέτρια, διάβασε τα μεγάλα έργα.
πηρα αυτο για ηταν μικρο ισα για να δω αν μ'αρεσει σαν συγγραφεας και δεν το μετανιωσα καθολου . Σιγουρα δεν ειναι και τα πιο δυνατα ΄λογοτεχνικα βιβλια που εχω διαβασει αλλα ο τροπος που γραφει ο ντοστογιεφσκι με γοητευσε και επισης ο τροπος που πγραγματευεται π.χ την αυτοκτονια εδω ,οποτε θα συνεχισω με τον ηλιθιο η τους αδερφους καραμαζοφ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katsaridi

Νεοφερμένος

Η Katsaridi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 71 μηνύματα.


Έχω πάθει αυτό που θέλω να τελειώσει και δεν θέλω να τελειώσει :thumbsup:
*κυκλοθυμική*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
πηρα αυτο για ηταν μικρο ισα για να δω αν μ'αρεσει σαν συγγραφεας και δεν το μετανιωσα καθολου . Σιγουρα δεν ειναι και τα πιο δυνατα ΄λογοτεχνικα βιβλια που εχω διαβασει αλλα ο τροπος που γραφει ο ντοστογιεφσκι με γοητευσε και επισης ο τροπος που πγραγματευεται π.χ την αυτοκτονια εδω ,οποτε θα συνεχισω με τον ηλιθιο η τους αδερφους καραμαζοφ

Νο, διαβαστα με τη σειρα που γραφτηκαν. Υπογειο -> εγκλημα και τιμωρια -> ηλιθιος -> δαιμονισμενοι -> αδερφοι καραμαζοφ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top