Το βιβλίο που διαβάζω αυτό τον καιρό

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
ειναι μεχρι να κυκλοφορησω το δικο μου βιβλιο. Μετα μονο εμενα θα διαβαζετε :P :redface:

Αναμενουμε Τασο!:P τι ειδους σκεφτεσαι να ειναι;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Αναμενουμε Τασο!:P τι ειδους σκεφτεσαι να ειναι;:hmm:
την εμπνευση την πηρα απο το LoTR. Αλλα από κει και πέρα εχω δημιουργήσει δικο μου κοσμο με χαρτη, δικους μου θεους και φτιαχνω και δικη μου γλωσσα :P Ολα εχουν να κανουν με ενα βιβλιο το οποιο περιεχει ξορκια και τον τροπο για να φτιαξουν τα 3 πο δυνατα οπλα ολου του κοσμου ώστε να φτασουν στο Imberilington οπου κανεις δεν εχει καταφερει να φτασει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
ειναι μεχρι να κυκλοφορησω το δικο μου βιβλιο. Μετα μονο εμενα θα διαβαζετε :P :redface:

Και τι τιτλο θα εχει ;;;
"Η χημεια του κυριου και της κυριας Adams "
η μηπως
"Πως να βρειτε τον καταληλο ομοιοπολικο σας δεσμο; "
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
την εμπνευση την πηρα απο το LoTR. Αλλα από κει και πέρα εχω δημιουργήσει δικο μου κοσμο με χαρτη, δικους μου θεους και φτιαχνω και δικη μου γλωσσα :P Ολα εχουν να κανουν με ενα βιβλιο το οποιο περιεχει ξορκια και τον τροπο για να φτιαξουν τα 3 πο δυνατα οπλα ολου του κοσμου ώστε να φτασουν στο Imberilington οπου κανεις δεν εχει καταφερει να φτασει

Ενδιαφέρον... Αντε κανε πιο γρηγορα:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Και τι τιτλο θα εχει ;;;
"Η χημεια του κυριου και της κυριας Adams "
η μηπως
"Πως να βρειτε τον καταληλο ομοιοπολικο σας δεσμο; "
Three Gates to Imberilington
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Τάσε, too much information.

Come back to your pokéball:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
ειναι μεχρι να κυκλοφορησω το δικο μου βιβλιο. Μετα μονο εμενα θα διαβαζετε :P :redface:

Βεβαίως, θα διαβάζουμε τα ναρκομανή σου δημιουργήματα. :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.
άντε ρε σούργελα που θα βγάλετε εσείς βιβλίο!
εγώ θα βγάλω βιβλίο με τίτλο:οι βασικές αρχές τις τρελοφιλοσοφικής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
άντε ρε σούργελα που θα βγάλετε εσείς βιβλίο!
εγώ θα βγάλω βιβλίο με τίτλο:οι βασικές αρχές τις τρελοφιλοσοφικής.

Μμμμμ ποια μιλάααει. :pfff:
και εγώ θα βγάλω ένα ρε, ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΤΟ ΓΑΜΩΤΟ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

science_lover

Νεοφερμένος

Η science_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
άντε ρε σούργελα που θα βγάλετε εσείς βιβλίο!
εγώ θα βγάλω βιβλίο με τίτλο:οι βασικές αρχές τις τρελοφιλοσοφικής.

Περιμένω με αγωνία να εκδοθεί!
Όμώς μη με αφήνετε απ'έξω ... Να διαβάσεται και το δικό μου love story με τίλτο: ''Head over heels with science'' :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
...Και ο jj θα πρεπει να βγαλει βιβλιο με τιτλο " Πως να γινετε τελειος" :P
Και για να ειμαι εντως θεματος ... Το βιλιο που διαβαζα , Τα Κεντηματα , το τελειωσα χθες και λεω , επιτελους να αρχισω το "Ψαχνωντας για κοχυλια " της Πιλτσερ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bob Dylan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kλεάνθης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 153 μηνύματα.


Aριστουργηματικό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • metamorphosis.jpg
    metamorphosis.jpg
    25.1 KB · Εμφανίσεις: 118

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
The Hobbit
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Σε λιγο που τελειωνω την αλλη πλευρα του νομισματος θα ξεκινησω το ποιος εισαι; του χορχε μπουκαϊ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The little musician boy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 134 μηνύματα.
Starters της Λίσα Πράις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Το Logicomix.

Φαίνεται ενδιαφέρον μέχρι τώρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.


μου άρεσε η ταινία και πήρα και το βιβλίο
ερώτηση: οι ταινίες The Godfather είναι 3 αλλά τα βιβλία 2, η τρίτη ταινία που βασίστηκε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
...Και ο jj θα πρεπει να βγαλει βιβλιο με τιτλο " Πως να γινετε τελειος" :P
Ζηλιάρα:P:sly:



μου άρεσε η ταινία και πήρα και το βιβλίο
ερώτηση: οι ταινίες The Godfather είναι 3 αλλά τα βιβλία 2, η τρίτη ταινία που βασίστηκε;
Ώστε αυτός είναι ο... Puzo:whistle:

Γιατί, οι ταινίες του Hobbit πώς είναι 3 και το βιβλίο είναι 1;:hehe: Όλα γίνονται με γνώμονα το κέρδος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Areti91

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Areti91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 283 μηνύματα.
Μόλις τελείωσα το Εμμονές και ληγμένες αγάπες της Ελένης Δαφνίδη :)

Ήθελα κάτι λάιτ για τις διακοπές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kd_25

Νεοφερμένος

Ο Ντέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Είμαι στη μέση περίπου του A Clash of Kings(2ο μέρος από A Song Of Ice and Fire) του George R.R. Martin. Καθηλωτικό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top