Το βιβλίο που διαβάζω αυτό τον καιρό

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
The Art Of Memory - Frances Yates
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

midnightsun

Νεοφερμένος

Η midnightsun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
εγω αρχισα το "ερχεται κακοκαιρια" της daphnne du maurier ,βασικα για το rebecca της ιδιας συγγραφεος πηγαινα αλλα εξαντληθηκε κ ειπα να παρω αυτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angela1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αγγελικη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
εγω διαβαζω το the secret(=το μυστικο)ειναι μεταφρασμενο στα ελληνικα και δεν ειναι μυθιστοριμα αλλα ειναι παρα πλ ωραιο βιβλιο....απο τα μυθιστοριματα που εχω διαβασει πιο πλ μου αρεσε της λενα μαντα το<<το σπιτι διπλα στο ποταμι>> τελειο0ο0ο0ο0ο0 και παρα πλ σιγκινητικο:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

neni

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η neni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
Μόλις τελείωσα το "Ο Βάνκα και τα αδέσποτα" κι έχω αρχίσει το "ο ψεύτης παππούς".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Valentina~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Valentina~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,185 μηνύματα.
Το πρασινο μιλι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρουλάκι

Δραστήριο μέλος

Η Χρονοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
εγω διαβαζω το the secret(=το μυστικο)ειναι μεταφρασμενο στα ελληνικα και δεν ειναι μυθιστοριμα αλλα ειναι παρα πλ ωραιο βιβλιο....απο τα μυθιστοριματα που εχω διαβασει πιο πλ μου αρεσε της λενα μαντα το<<το σπιτι διπλα στο ποταμι>> τελειο0ο0ο0ο0ο0 και παρα πλ σιγκινητικο:'(
Έχω ακούσει ότι λέει τα ίδια πράγματα ξανά και ξανά απλά με άλλα λόγια. Δε το χω διαβάσει να σου πω.

Αυτόν τον καιρό δε διαβάζω κάτι σοβαρό. Ίσα ίσα να περάσει η ώρα.
Σκοπεύω να ξεκινήσω τώρα κοντά το "Στον καιρό του Βουλγαροκτόνου" της Πηνελόπης Δέλτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 715 μηνύματα.
κρατος και επανασταση-Λενιν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Το Misery στα αγγλικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Το Misery στα αγγλικα.

Απλά τρομερό! Το αγαπημένο μου από Stephen King... Ο ορισμός της ψυχοπάθειας η Wilkes...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 715 μηνύματα.
δεν υπαρχει θεος,με την κοινη λογικη ενος ιερεα-jean meslier
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
δεν υπαρχει θεος,με την κοινη λογικη ενος ιερεα-jean meslier

Διάβασε το The God Desolution του Richard Dawkins. (Περί θεού αυταπάτη είναι στα Ελληνικά νομίζω)


Τώρα διαβάζω τα
The Big Book Of Nlp - Shlomo Vaknin μεγάλο αλλά μπορείς να το ανοίξεις όπου θες.
Influence: The Psychology of Persuasion - Robert Cialdini
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 715 μηνύματα.
Διάβασε το The God Desolution του Richard Dawkins. (Περί θεού αυταπάτη είναι στα Ελληνικά νομίζω)
οκ,θα το ψαξω.

Υ.Γ-το βρηκα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TheClash

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 375 μηνύματα.
Μόλις αγόρασα το ΚΟΤ:Το παιχνίδι των αινιγμάτων του Rafael Abalos.Το ψιλοάρχισα και είναι πολύ καλό.Πολύ καλή επιλογή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maniana

Νεοφερμένος

Η Άννα-Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Έρωτας στα χρόνια της Χολέρας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

indiespyllak

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σπύλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 148 μηνύματα.
Tην Χαραυγή της Stephenie Meyer.:) Η γυναίκα είναι θεά.Απλά τέλειο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
δεν παιρνω βιβλια αλο πια...
Βαρεθηκα να πληρωνω 15 ευρω για ενα βιβλιο που θα διαβασω μια βδομαδα και μετα θα πιανει σκονη στη βιβλιοθηκη μου... Καλυτερα να φαω Goodies :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Να είχαν τουλάχιστον κάποια διατροφική αξία αυτά που τρως να πω εντάξει, χαλάλι τα euros. Αλλά το να προτιμάς Goodies από βιβλία είναι κουτό, no offense. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
δεν παιρνω βιβλια αλο πια...
Βαρεθηκα να πληρωνω 15 ευρω για ενα βιβλιο που θα διαβασω μια βδομαδα και μετα θα πιανει σκονη στη βιβλιοθηκη μου... Καλυτερα να φαω Goodies :)

Μπορείς να δανειστείς, δεν το σκέφτηκες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jjohn

Νεοφερμένος

Ο jjohn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
χθές τελειώσα την ακολουθία της οξφόρδης από τον Guillermo Martinez
συμπαθητικό βιβλίο με ωραία πλοκή που εμένα τουλάχιστον μου άρεσε και είχε και ωραίο τέλος.Γενικά ότι καλύτερο έχω διαβάσει σε στυλ μαθηματικής λογοτεχνείας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σελήνη

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 266 μηνύματα.
Το the McDonaldization of society, ενδιαφέρον φαίνεται ως τώρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top