Το βιβλίο που διαβάζω αυτό τον καιρό

SeLeni@

Νεοφερμένος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μύρινας (Λέσβος). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Υγρό Φεγγαρόφωτο της Μαρίας Λαμπαδαρίδου-Πόθου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Τώρα το "προβληματισμοί-διάλογος με τους νέους" του Καργάκου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
Από εχθές διαβάζω το ΚΩΔΙΚΑ DA VINCI.. Υπέροχο μου φαίνεται..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TheClash

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 375 μηνύματα.
Τώρα το "προβληματισμοί-διάλογος με τους νέους" του Καργάκου
Ωραίος ο Καργάκος!

Έχω φτάσει στην σελίδα 390 του βιβλίου του Κινγκ "Το κοράκι".
Καταπληκτικό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

5ugar

Νεοφερμένος

Η Ελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Πριν λίγες μέρες τελείωσα το ''Ψηφιακό Όχειρο'' του Dan Brown.. Μπορεί οι κριτικές για αυτό το βιβλίο να μην ήταν και οι καλύτερες, εμένα μου άρεσε αρκετά.
Τώρα διαβάζω τη ''Διαθήκη'' του Lewis Perdue. Όχι πολύ καλό αλλά ούτε και άθλιο.
Σκοπεύω πριν το τέλος του Καλοκαιριού να έχω διαβάσει και τον ''Αρκτικό Κύκλο'' του Dan Brown.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

midnightsun

Νεοφερμένος

Η midnightsun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
τελειωσα το νησι της hislop κ αρχισα τωρα το φρανκενσταιν της mary shelley
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
Πως σου φάνηκε το Νησί; Μένω κοντά στον Άγιο Νικόλαο άρα κ στην Σπιναλόγκα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
"Οι τοξότες της Πίστης" του Μπέρναρντ Κόρνγουελ
Αναφέρεται στον εκατονταετή πόλεμο και είναι το δεύτερο μέρος της τριλογίας του εκατονταετούς πολέμου...
Πολύ καλό, το συνιστώ ανεπιφύλακτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
και εγω μολις σημερα τελειωσα το νησι της χισλοπ.ωραιο ηταν.θα παρω μαλλον και τα αλλα βιβλια της.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mercurius

Νεοφερμένος

Ο θράσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Σαββατο βραδυ στην άκρη της πόλης της σώτης τριανταφύλλου. οκ παιδιά, Θ Ε Ι Κ Ο!!! εχω πάθει τρελή πόρωση από προχθές
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
τελειωσα το νησι της hislop κ αρχισα τωρα το φρανκενσταιν της mary shelley

και εγω μολις σημερα τελειωσα το νησι της χισλοπ.ωραιο ηταν.θα παρω μαλλον και τα αλλα βιβλια της.:)

Άντε, ελάτε στον Άγιο Νικόλαο, να δείτε τη Σπιναλόγκα από κοντά// Σας περιμένω,,,,:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

neni

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η neni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
και εγω μολις σημερα τελειωσα το νησι της χισλοπ.ωραιο ηταν.θα παρω μαλλον και τα αλλα βιβλια της.:)
Κι εγώ το διάβασα, μου φάνηκε πολύ ωραίο. Περίμενα ότι θα ήταν πολύ καταθλιπτικό αλλά δεν ήταν. Τώρα διαβάζω το βιβλίο ¨Η Μάγισσα."
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evi_Panay

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η evi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 163 μηνύματα.
οι αγγελοι χορευουν στο ποταμι της καλη καρατζα!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
εγω τωρα αρχισα το "σκοτεινο ποταμι"
by dennis lehane
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TheClash

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 375 μηνύματα.
Είμαι στην σελίδα 665 του βίβλίου του Στήβεν Κινγκ "Το κοράκι".
Πολύ καλό...
Επόμενο βιβλίο το "παλεύοντας με το χρόνο" του Έρικ Άμπλερ ή το "Ισπανικό παιχνίδι" του Τσάρλς Κάμινγκ.
Μπορεί και το "Σφαγείο Νο 5" του Κουρτ Βόνεγκατ.:D
Θα δούμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Το Χόμπιτ διαβάζω, το οποίο μου το πήρε η αδερφή μου για τα γενέθλιά μου :xixi:. Μου αρέσει τρομερά η πρωτοπρόσωπη αφήγηση του Tolkien σε πολλά σημεία, μιας και στην Τριλογία ύστερα είναι απλά αφηγητής (βέβαια αν ήταν όλοι οι αφηγητές έτσι ας εξαφανίζονταν όλες οι προσωπικές, ας το πω, διηγήσεις :P).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Καλή αρχή. :) Είναι πραγματικά πανέμορφο βιβλίο.

Εγώ έφτασα στους θολωτούς τάφους, ύστερα από δυο μέρες απραξίας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toknil

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η toknil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 315 μηνύματα.
Τελειώνω σιγά σιγά ''το μεγάλο σιδηροδρομικό παζάρι, διασχίζοντας την Ασία με τρένο'' το οποίο είναι πραγματικά τεράστιο...

Όποιος ενδιαφέρεται για ταξίδια,τρένα,Ανατολή θα το λατρέψει...
συγγραφέας ο Paul Theroux και μια ωραία φράση του :

"Από τότε που θυμάμαι τον εαυτό μου να ακούει το σφύριγμα των τρένων -καθώς περνούσαν δίπλα από το σπίτι μου για τη Βοστόνη και το Μέιν-, ποτέ στη ζωή μου δεν είδα τρένο που να μη θέλω να φύγω μαζί του..."
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

midnightsun

Νεοφερμένος

Η midnightsun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Πως σου φάνηκε το Νησί; Μένω κοντά στον Άγιο Νικόλαο άρα κ στην Σπιναλόγκα.
μου αρεσε παρα πολυ,το ρουφηξα κυριολεκτικα
-----------------------------------------
Άντε, ελάτε στον Άγιο Νικόλαο, να δείτε τη Σπιναλόγκα από κοντά// Σας περιμένω,,,,:P
να σου πω την αληθεια αυτο ηταν το πρωτο πραγμα που σκεφτηκα μολισ τελειωσα το βιβλιο
με τη πρωτη ευκαιρια που θα παω στη κρητη πα παω σιγουρα να δω αυτα τα τρια μερη,πλακα,σπιναλογκα κ αγιο νικολαο :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
ο τελευταιος παλαιολογος-γεωργιος λεοναρδος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top