Το βιβλίο που διαβάζω αυτό τον καιρό

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Διάβαζα μια βδομάδα το Brisingr, και το τελείωσα προχθές. Θέλω να διαβάσω τη συνέχεια επιγόντως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Αφού τελείωσα με τα ισπανικά βιβλία τώρα διαβάζω την Ιστορία του Βυζαντίου:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nicol

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νικόλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 163 μηνύματα.
εκλειψη της στεφανι μεγιερ................φοβερο!!!συνεχεια του λυκοφως!!!!!
-----------------------------------------
εγω τωρα διαβασα τ ''οταν εκλαψε ο Νιτσε'' τ irvin yalom..αχ ειναι τελειΟ..ειναι μια ιστορια ψυχοθεραπειασ....γενικα ολα τα βιβλια τ ειναι ετσι...πρεπει να το διαβασετε....



μα αυτος ειναι α9εος??????????ο μπαμπας μου εχει διαβασει αυτο το βιβλιο και εχει παρει και ενα αλλο φοβοντας το 9ανατο η κατι τετοιο κ δν ητνα ωραια.....
-----------------------------------------
Εγώ διαβάζω το breaking dawn (το 4ο από τη σειρά του λυκόφωτος) και είναι πολύ ωραίο!:)



στα αγγλικα το πηρες ε γτ στα ελληνικα 9α βγει τον σεπτεμβριο!!!!!αχ ειναι ωραιο??!!!!και εγω 9ελωωωω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! δν μπορω να περιμενωω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jasmine34294

Νεοφερμένος

Η Γιασεμι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
"περί θεού αυταπάτη"-Richard Dawkins
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bobby1

Νεοφερμένος

Ο bobby1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Η πρόκληση των γονιδίων - Αλαχιώτης Σταμάτης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
"
Απλά θεϊκό αυτό το βιβλίο. Σε εισάγει τόσο όμορφα στο κόσμο της φιλοσοφίας και της επιστήμης από μια κάπως άλλη οπτική γωνία. Πολύ ωραίο.

Συμφωνώ απόλυτα!!!

Αρχίζω "Ο ΦΑΡΑΩ ΤΗΣ ΑΜΜΟΥ".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 715 μηνύματα.
Διάβαζα μια βδομάδα το Brisingr, και το τελείωσα προχθές. Θέλω να διαβάσω τη συνέχεια επιγόντως...
εγω μολις συμπληρωσα μια εβδομαδα που το διαβαζω,ειμαι στη μεση.σε καμια εβδομαδα μπορει και λιγοτερο θα πω εντυπωσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GUITARGIRL 7

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η GUITARGIRL 7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 191 μηνύματα.
Τα Ανεμοδαρμένα ύψη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Valentina~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Valentina~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,185 μηνύματα.
Ο Πρωτοτοκος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kristentwilight

Νεοφερμένος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
η εκλειψη..της στεφενι μεγιερ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Είναι το TOFL iBT,SAT MATH LEVEL 1 και LEVEL 2 καθώς και Physics...αφού προετοιμάζομαι για Αμερική..;)

Καλή σου επιτυχία!!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr strange

Δραστήριο μέλος

Ο Mr strange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
εγω παλι θα κανω την πρωτοτυπια!!!! διαβαζω αγγλικα αφου τον Δεκεμβρη δινω για proficiency...!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Ιλουμινατι του Νταν Μπραουν.
Ψιλοβαρετο so far.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgegabgab

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 65 μηνύματα.
ο κόσμος της σοφίας, ακόμα στην αρχή βρίσκομαι και έτσι μου φαίνεται λίγο "β α ρ υ" αλλά τα ερωτήματα που θέτονται είναι πολύ ωραία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

neni

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η neni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
διαβάζω το Ε.Π. της Ζωρζ Σαρή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Valentina~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Valentina~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,185 μηνύματα.
διαβάζω το Ε.Π. της Ζωρζ Σαρή
το χω διαβασει...ειναι πολυ ωραιο!!! και αν πιστευεις στη φιλια ειναι το ιδανικο....


εγω τελειωσα χτες το Πρωτοτοκο και αρχησα ηδη απο χτες να διαβαζω τη συνεχεια δηλαδη το Brisingr
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Νυχτερινη Πτηση 29 του Στιβεν Κινγκ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cogito ergo sum

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Cogito ergo sum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
Να ζεις, ν' αγαπάς και να μαθαίνεις
Λέο Μπουσκάλια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

neni

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η neni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
το χω διαβασει...ειναι πολυ ωραιο!!! και αν πιστευεις στη φιλια ειναι το ιδανικο....
:)ωραιο ειναι:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
διαβάζω το Ε.Π. της Ζωρζ Σαρή

Μαζι με την κολλητη μου γραφουμε στο τελος καθε γραμματος μας (αλληλογραφουμε every now and then:p) Ε.Π.
Στην ηλικια σου το ειχαμε διαβασει και μας αρεσε πολυ.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top