Το βιβλίο που διαβάζω αυτό τον καιρό

ειρηλενα

Νεοφερμένος

Η ΕΙΡΗΛΕΝΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
μια σειρά από ατυχή γεγονότα.....αποτελείται από 13 τεύχη:Pκαι έχει γυριστεί και ταινία......τέλειο βιβλίο!!!:)
ναι...τελειο ειναι...με τα ορφανα μποτλερ...εχω διαβασει τα περισοτερα βιβλια της σειρας!:)
-----------------------------------------
εγω διαβαζω τωρα τα <<κοριτσια στην πριζα>> της τζακλιν ουιλσον.το εχω ξαναδιαβασει,αλλα επειδη ειναι τελειο βιβλιο το ξαναδιαβαζω...!:jumpy:
εχω και τα αλλα βιβλια της σειρας τα μυστικα των κοριτσιων,τα κοριτσια ξενυχτανε,τα κοριτσια κλαινε και το λενε,και κοριτσια στην πριζα!:no1:;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
Έχει διαβάσει κανένας της Τζάκλιν Ουίλσον βιβλία;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickaki-4

Δραστήριο μέλος

Η BIKY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Περηφάνια και προκατάληψη της Τζέιν Ώστιν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Μενέλαος Λουντέμης - Τα θυμωμένα στάχυα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
"Η αλήθεια των άλλων" Νίκος Θέμελης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hey Joy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Hey Joy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 306 μηνύματα.
Έχει διαβάσει κανένας της Τζάκλιν Ουίλσον βιβλία;


Εγώ!:P
Νταξει, στην ηλικία σου καλά είναι, κι εγώ και κάτι τέτοια διάβαζα. (δεν το λέω κακοπροαίρετα.)
Μ' άρεσε το "Το Μωρό της Πρωταπριλιάς", νομίζω στο δημοτικό το είχα διαβάσει ή α γυμνασίου.
Για ρομαντικές ιστοριούλες είναι η σειρά "Τα κορίτσια.."
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Μόλις τέλειωσα το "Θεώρημα του παπαγάλου" και έχω 3 βιβλία του Terry Pratchett (Sourcery, Guards! Guards! και Hogfather) να διαβάσω αλλά δεν ξέρω με ποιό να ξεκινήσω :P
Θα το πάω στην τύχη μάλλον, εκτός αν τα ξέρει κάποιος και έχει να προτείνει κάποιο για πρώτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstantinaki!!

Νεοφερμένος

Η konstantinaki!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
"Η Λάουρα και η Ασημένια Σφίγγα"-Πέτερ Φροϊντ (για να τελειώσω επιτέλους τη σειρά!!!)

Λυπάμαι που θα σε απογοητεύσω αλλά όταν το ολοκληρώσεις δε θα έχεις τελειώσει και τη σειρά!!:P
Το καλοκαίρι κυκλοφόρησε το 4ο βιβλίο "Η Λάουρα και η κατάρα των δράκων"
:D:xixi:
-----------------------------------------
Χμμ...Είναι η ιδέα μου ή δε μου πέτυχε η προηγούμενη παράθεση??:oops::D
Τέλος πάντων!Εγώ αυτόν τον καιρό διαβάζω τα: "Όλα σού τα 'μαθα,μα ξέχασα μια λέξη" του Δημήτρη Μπουραντά και "Η διαθήκη του βασιλιά Σολομώντα" της Κατερίνας Χιώτη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Όταν έκλαψε ο Νίτσε.

Δεν έχω λόγια να το περιγράψω προς το παρόν.Ίσως όταν το τελειώσω να μπορέσω να το χαρακτηρίσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gergeanagn

Νεοφερμένος

Ο gergeanagn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
"Η ιστορία των σταυροφοριών" steven runciman
τα σπάει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hey Joy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Hey Joy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 306 μηνύματα.
Όταν έκλαψε ο Νίτσε.

Δεν έχω λόγια να το περιγράψω προς το παρόν.Ίσως όταν το τελειώσω να μπορέσω να το χαρακτηρίσω.

Που να το τελειώσεις κιόλας. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
παραλληλα με το λυκοφως,το "στην ερημο της αυστραλιας".ειναι απο τη σειρα με τα ανεξηγητα φαινομενα/γεγονοτα....πολυ καλο....:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
Εγώ!:P
Νταξει, στην ηλικία σου καλά είναι, κι εγώ και κάτι τέτοια διάβαζα. (δεν το λέω κακοπροαίρετα.)
Μ' άρεσε το "Το Μωρό της Πρωταπριλιάς", νομίζω στο δημοτικό το είχα διαβάσει ή α γυμνασίου.
Για ρομαντικές ιστοριούλες είναι η σειρά "Τα κορίτσια.."
:D
Αχαχ.
Άκου εγώ τι έπαθα.
Μου 'χαν φέρει στην έκτη ένα τέτοιο απο "τα κοριτσια" και το 'χα σιχαθεί. Το μισούσα όμως. Το 'χα στριμώξει στην βιβλιοθήκη μου και πέρσι που ξεκαθάριζα την σαβούρα, μου πεσε στο κεφάλι και το βρήκα ενδιαφέρον. Άρχισα να το διαβάζω και πωρώθηκα, πήρα τα υπόλοιπα 4 της σειράς και τα διάβασα σε 3 μέρες.
Συμπέρασμα: Πόσο αλλάζει το άτομο σ' ένα χρόνο. :P
Εγώ συνολικά έχω διαβάσει 8 βιβλια της. Όλη την "κοριτσοσειρά":P, την εικονογραφημένη μαμά και το μωρό της πρωταπριλιάς. Τα βαρέθηκα όμως λίγο. Ψάχνω άλλο στυλ τώρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Εκτός από τα βιβλία του σχολείου;:PΕγώ ξεκίνησα το "Τηλεσκόπιο του χρόνου" της Γεωργίας Χιόνη.:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΜαΚαΧα

Νεοφερμένος

Η ΜαΚαΧα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
:bye:Ο Προφήτης, του Χαλίλ Γκιμπράν! Τρομερό! Απίστευτο! Απερίγραπτο! Διαβάστε το! ... έπεται και Ο Κήπος του Προφήτη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Ο Προφήτης, του Χαλίλ Γκιμπράν! Τρομερό! Απίστευτο! Απερίγραπτο! Διαβάστε το!

Μη παρεξηγείς την άγνοιά μου, αλλά γιατί έχω την εντύπωση ότι έφτασες σε οργασμό; :P

Εγώ αυτή την περίοδο διαβάζω για τη σχολή. Τίποτα καινούργιο.

:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Πήρα το "Εγωιστικό Γονίδιο", του Richard Dawkins, θα το αρχίσω σήμερα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickaki-4

Δραστήριο μέλος

Η BIKY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
το πεμπτο βουνο!παολο κοελο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
το breaking dawn<3
Το τελειώνω:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fousekis

Δραστήριο μέλος

Ο Φουσέκης λέγομαι! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 519 μηνύματα.
Όπως ξανάπα, Πολιτεία Πλάτωνα και τα μυαλά στα κάγκελα! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top