Τουρνουά σκακιού - iSchool Edition

Πότε σας βολεύει να γίνουν οι αγώνες;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 35)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Summer rainbow

Νεοφερμένος

Η Summer rainbow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
εμενα γιατι δε με εχετε βαλει ακομα καλεε;;
ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΩΩΩ ΜΕΡΟΣΣΣ :)))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.Blonde

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Mαλλον τωρα ειναι λιγο δυσκολο γιατι εχουν βγει τα ζευγαρια που θα παιξουν.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
blonde μπέκα να παίξουμε μια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Bemanos vs gregorynub

I play as black :D
Ελπίζω να μπει μέσα αύριο και να μην μείνω σε αναμονή :))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Σόρρυ για το άκυρο αλλά όποιος ενδιαφέρεται ας με κάνει add
AlexDoc96 το όνομά μου στο chess.com :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
Bemanos vs gregorynub

I play as black :D
Ελπίζω να μπει μέσα αύριο και να μην μείνω σε αναμονή :))

αυριο παιζουμε? νομιζα πως αρχιζαμε σημερα! αυριο θα ειμαι μεσα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
αυριο παιζουμε? νομιζα πως αρχιζαμε σημερα! αυριο θα ειμαι μεσα

Ωραίος, στείλε ωρες που μπορείς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andy27

Νεοφερμένος

Ο andy27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
antwnisR21 στείλε μου challenge...
AndreasKo με λένε εκεί..πες μου ποτε θα παιξουμε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Λοιπόν εγώ και ο kiriazispao4ever χρειαζόμαστε παράταση για την πέμπτη γτ και η δύο γραφουμε και δεν μπορούμε να βρούμε ώρα για να το παίξουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
18 )~~~Melania~~~-Sonny

Αγαπητέ Sonny :D:redface:
περιμένω αίτημα φιλίας στο chess.com με λένε anna_melania θα μπώ κατά τις 8 με 8.30 παρακαλώ να εμφανιστείς!! :D:clapup:

Επίσης μια ερώτηση για τον Στράτο:

Άμα δεν εμφανιστεί ο αντίπαλος σαν τι μετράει ο αγώνας??:worry::/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Αγαπητέ Sonny :D:redface:
περιμένω αίτημα φιλίας στο chess.com με λένε anna_melania θα μπώ κατά τις 8 με 8.30 παρακαλώ να εμφανιστείς!! :D:clapup:

Επίσης μια ερώτηση για τον Στράτο:

Άμα δεν εμφανιστεί ο αντίπαλος σαν τι μετράει ο αγώνας??:worry::/:

Θα παρακαλούσα εσένα κι όλους σας να μην καλείτε τους άλλους από αυτό το θέμα.
Είναι λιγάκι υπερβολικό να περιμένεις να το παρακολουθούν, σου προτείνω να του στείλεις προσωπικό μήνυμα να το δει ο άνθρωπος 100% :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

john1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο john1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 312 μηνύματα.
δεν μπορω να βρω τον giorgos216 εψαξα σε ολες τις σελιδες του topic αυτου και δεν τον βρισκω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Εγώ κάνω ποδαρικό;

Παιδευτήκαμε πολύ μέχρι καταφέρουμε να την αρχίσουμε, αλλά τελικά παίχτηκε η παρτίδα.
Antwwwnis-crazyharis 1-0

Η παρτίδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Λοιπόν και εγώ και ο kiriazispao4ever παίξαμε και νικησα εγώ.
Θα επισηνάψω και το png που το μετετρεψα σε txt γτ αλλιώς δεν το δεχόταν το ischool.

ΥΓ. Ας κάνει κάποιος έναν οδηγό γτ εμείς το παίζαμε με χρόνο για κάθε κίνηση 1 ημέρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • jkaradakov_vs_kiriazispao4ever_2012_06_19(1).txt
    837 bytes · Εμφανίσεις: 127

takis21

Νεοφερμένος

Ο takis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
o nikos 62 που παιζω εγω δν εχει εμφανιστει...του εστηλα μηνυμα χθεσ αλλα τιποτα....αν δν ενφανιστει μεμεχρι το βραδυ ποιον να ενημερωσω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Ενημέρωσε εδώ.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Προστέθηκε συγκεντρωτικός πίνακας βαθμολογιών στο 1ο post με ΟΛΟΥΣ τους παίχτες. Αν υπάρχουν παίχτες που δε παίζουν απλώς αφαιρέστε τις σχετικές γραμμές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Δόθηκε και ένα παράδειγμα του πώς ανανεώνουμε τον πίνακα. Οι antwwwnis και JKaradakov τοποθετήθηκαν ως πρώτοι επικεφαλείς των στατιστικών - οι δύο χαμένοι αντίστοιχα μεταφέρθηκαν στην τελευταία θέση, γιατί έχουν ένα παιχνίδι περισσότερο απ' τους άλλους. Αν θέλετε, μπορείτε να χρωματίζετε τους πρώτους.

Μιας και ο greg δεν ασχολείται καθόλου, κάποιος πρέπει να σας δείξει. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ο Mr.Blonde δε φαίνεται να απαντά... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Χμμ...Ούτε η δική μου συμπαίκτρια μου έχει απαντήσει ακόμα για να κανονίσουμε ώρα....:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top