Τουρνουά σκακιού - iSchool Edition

Πότε σας βολεύει να γίνουν οι αγώνες;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 35)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Kαι οταν τελειωνει ο χρονος για εναν παικτη τοτε κανονικα θα κερδιζει ο αλλος;
Ναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

john1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο john1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 312 μηνύματα.

ε αυτό είναι η βλακεία... γιατί εγώ θέλω ώρα για σκέψη και όχι να κάνω τυχαιες κινήσεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
ε αυτό είναι η βλακεία... γιατί εγώ θέλω ώρα για σκέψη και όχι να κάνω τυχαιες κινήσεις...
Εγώ πάλι δεν μπορώ να συγκεντρωθώ για πολύ ώρα. Πάντως από την αρχή για 10-15 λεπτά συζητούσαμε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

john1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο john1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 312 μηνύματα.
πάντως πριν λίγο έπαιξα 15λεπτο και δεν μου έφτασε ο χρόνος.. δοκιμάστε να παίξετε κι εσείς για να δείτε και μόνοι σας αν μπορείτε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.Blonde

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
15 λεπτα ειναι αρκετος χρονος.Τουλαχιστον για τις πρωτες 10 κινησεις δεν μπορεις να σπαταλησεις πανω απο 2 λεπτα,οσο και να θες να τις σκεφτεις.Δοκιμασε ενα 5λεπτο για να προπονηθεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

takis21

Νεοφερμένος

Ο takis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
15 λεπτα θα ελεγα δεν ειναι αρκετος χρονος....σε αγωνες του πρωταθληματος η αγωνες ειναι με 1:30 ωρα για καθε παικτη με 10 σεκ για καθε κινηση,,,,και στις 40 κινησεις 30 λεπτα....μου εχει τυχει για μια κινηση να σκεφτω 30 μιν....τεσπα αυτος που θα οργανωσει το τουρνουα αυτος αποφασιζει....στο chess.com με λενε takiskav21

α και κατι ακομα...πιστεψτεμε οτι αφου το τουρνουα ειναι online θα δουλεψουν πολλα προγραματακια απο πολλους ........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Ποιος παίζει φιλικό απόψε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.Blonde

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Εγω;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

john1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο john1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 312 μηνύματα.
κι εγω φιλικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
πάντως πριν λίγο έπαιξα 15λεπτο και δεν μου έφτασε ο χρόνος.. δοκιμάστε να παίξετε κι εσείς για να δείτε και μόνοι σας αν μπορείτε
Εγώ με >= των 5 λεπτών παίζω άνετα και μου φτάνει ο χρόνος.
Αν παίξω >10 λεπτά βαριέμαι και φεύγει το μυαλό μου από το σκακι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mitsaras41

Νεοφερμένος

Ο mitsaras41 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Μπορώ ακόμα να δηλώσω συμμετοχή; Αν ναι, τότε βάλτε κι εμένα στο τουρνουά. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

john1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο john1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 312 μηνύματα.
Εγώ με >= των 5 λεπτών παίζω άνετα και μου φτάνει ο χρόνος.
Αν παίξω >10 λεπτά βαριέμαι και φεύγει το μυαλό μου από το σκακι :P


τότε φίλε μου συγγνώμη που στο λέω, αλλά δεν παίζεις σοβαρό σκάκι, αν λες ότι με σκέψη άνω των 5 λεπτών φεύγει το μυαλό σου και δεν μπορείς να παίξεις σκάκι..
δεν είναι τάβλι, για μένα δεν είναι καν παιχνίδι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.Blonde

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Δες το αλλιως.Αλλοι μπορουν να παιξουν blitz δηλαδη τριλεπτο και αλλοι δεν τους βολευει.Και το 30 λεπτο και το 3λεπτο σκακι ειναι.Δες κατι βιντεακια του κασπαροβ και του καρλσεν οι οποιοι εχουν δηλωσει οτι to blitz ειναι πιο διασκεδαστικο.
εντιτ:Eιδα ενα μηνυμα πιο πανω για προγραμματακια.Αλλος ενας λογος να μην βαλουμε πολυ χρονο στα παιχνιδια,γιατι αυτοι που χρησιμοποιουν προγραμμα αργουν να παιξουν.
Aν και οι i-schoolites ειμαστε καλα παιδακια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

john1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο john1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 312 μηνύματα.
τελοσπάντων παιδιά μην γίνω σπαστικό, οτι αποφασισετε είμαι μέσα, ελπίζω να συμβιβαστούμε στο (15/10)

τελικα κανενας για φιλικο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Mr.Blonde

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Ας παιξουμε,αλλα σε προειδοποιω παιζω 10λεπτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

john1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο john1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 312 μηνύματα.
Ας παιξουμε,αλλα σε προειδοποιω παιζω 10λεπτα.

εστω για να συνηθισω...

λοιπον πως γινεται αυτο/?

john1994lse ειναι το ονομα μου, καλεσε με αν ξερεις

ο mrone εισαι? δεν μπορώ να βρω πως το κάνουμε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Να ανεβάσει κάποιος έναν οδηγό!
Πως κάνουμε add στο chess και πως παίζουμε live.

Μπορώ να φτιάξω αυριο εγώ αν θέλετε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

takis21

Νεοφερμένος

Ο takis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
ποτε αρχιζει το τουρνουα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Ρε ποιος mod βάζει τα ονόματα, έχω γράψει 2 φορές ότι θέλω να συμμετέχω και ακόμα να με βάλετε ενώ βάλατε άτομα που δήλωσαν μετά από εμένα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Ρε ποιος mod βάζει τα ονόματα, έχω γράψει 2 φορές ότι θέλω να συμμετέχω και ακόμα να με βάλετε ενώ βάλατε άτομα που δήλωσαν μετά από εμένα!
Προστέθηκες στη λίστα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top