Τμήμα Πολιτικών Μηχανικών ΑΠΘ ή ΔΠΘ;

Civilman

Νεοφερμένος

Ο Civilman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλησπερα, περασα στο τμημα πολιτικων μηχανικων της Ξανθης
Και υπαρχει πιθανοτητα να μπορω να παρω μεταγραφη για την πολη μου θεσσαλονικη. Το θεμα μου ομως ειναι οτι ακουγεται πως το ΑΠΘ ειναι πιο δυσκολο και οτι με το ζορι βγαζουν την σχολη, οποτε προς το παρον επιλεγω ΔΠΘ.
Θα ηθελα να μου πειτε την γνωμη σας για τους βαθμους δυσκολιας και ποια σχολη θα ειναι πιο «ευκολη»
 

Ryuzaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lost in Infinity αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,877 μηνύματα.
Απο οσα ξερω απο συμφοιτητες στο ΔΠΘ ήταν κατι τις πιο ευκολα, οχι κατι τρελο ομως.
Στο Απθ ηταν οντως παλουκι η σχολη.

Δεν αξιζει για μια τοσο μικρη ευκολια να πληρωνεις 5+ χρονια ενοικια.
Επισης ξανθη δεν ξερω τι παιζει απο κοριτσια. Νομιζω μονο αντρες υπαρχουν εξαιτιας της φυσης των σχολων+καραβαναδες. Εισαι που εισαι πολ μηχ, ας εχει τουλαχιστον η πολη κοριτσια αφου δεν εχει η σχολη. Μην το γελας, θα πηξεις.
 

Nala

Δραστήριο μέλος

Η Nala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 759 μηνύματα.
Τελικά τί αποφάσισες;θα πάρεις την μετεγγραφή;
 

georgia1213

Δραστήριο μέλος

Η georgia1213 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 510 μηνύματα.
Καλησπερα, περασα στο τμημα πολιτικων μηχανικων της Ξανθης
Και υπαρχει πιθανοτητα να μπορω να παρω μεταγραφη για την πολη μου θεσσαλονικη. Το θεμα μου ομως ειναι οτι ακουγεται πως το ΑΠΘ ειναι πιο δυσκολο και οτι με το ζορι βγαζουν την σχολη, οποτε προς το παρον επιλεγω ΔΠΘ.
Θα ηθελα να μου πειτε την γνωμη σας για τους βαθμους δυσκολιας και ποια σχολη θα ειναι πιο «ευκολη»
καλυτερα απθ, οι περισσοτεροι κανουν σαν τρελοι για να ξεφυγουν απο τηνξανθη :laugh:
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top