Τμήμα Πληροφορικής (ΟΠΑ)

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
Παιδια επειδη εχω περασει β εξαμηνο σκεφτηκα να παρω τα βιβλια των μαθηματων για να τα διαβασω απο τωρα μιας και καθομαι... που μπορω να τα βρω?
Άχρηστα είναι τα βιβλία τι να τα κάνεις?:P Θές να σου δώσω σημειώσεις από καθηγητές(σε ηλεκτρονική μορφή)Για τι μάθημα ενδιαφέρεσαι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rudi

Νεοφερμένος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετράλωνα (Αττική). Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Άχρηστα είναι τα βιβλία τι να τα κάνεις?:P Θές να σου δώσω σημειώσεις από καθηγητές(σε ηλεκτρονική μορφή)Για τι μάθημα ενδιαφέρεσαι?


Ε.... για όλα του πρώτου εξαμήνου... (να πάρω μια ιδέα):D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
Ε.... για όλα του πρώτου εξαμήνου... (να πάρω μια ιδέα):D
Κάνε με add msn να στα δώσω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Έχω προλάβει noob :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.

rudi

Νεοφερμένος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετράλωνα (Αττική). Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Έχω προλάβει noob :P


χαχαχαχα :D:D

Να στε καλά παιδιά ευχαριστώ για τη βοήθεια..!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guitar_hero

Νεοφερμένος

Ο Τριανταφυλλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καματερό (Αττική). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Παιδια πως νοιωθετε που οπου να 'ναι ανοιγουμε οι δευτεροεξαμηνιτες?? Mariosxania μπορεις να μου δωσεις και εμενα σημειωσεις για να ριξω μια ματια?? Ακτινογραφια τελικα θα μας ζητησουν, γιατι αν ειναι να παω να την βγαλω τωρα πριν ξεκινησουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
Παιδια πως νοιωθετε που οπου να 'ναι ανοιγουμε οι δευτεροεξαμηνιτες?? Mariosxania μπορεις να μου δωσεις και εμενα σημειωσεις για να ριξω μια ματια?? Ακτινογραφια τελικα θα μας ζητησουν, γιατι αν ειναι να παω να την βγαλω τωρα πριν ξεκινησουμε...
Ακτινογραφία εγώ την είχα βγάλει.Ακόμα δεν την έδωσα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rudi

Νεοφερμένος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετράλωνα (Αττική). Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Παιδια πως νοιωθετε που οπου να 'ναι ανοιγουμε οι δευτεροεξαμηνιτες?? Mariosxania μπορεις να μου δωσεις και εμενα σημειωσεις για να ριξω μια ματια?? Ακτινογραφια τελικα θα μας ζητησουν, γιατι αν ειναι να παω να την βγαλω τωρα πριν ξεκινησουμε...

Άντε άντε να αρχίσουμε γιατι έχουμε σαπίσει στο αραλίκι....:D

Εμείς που είμαστε β εξάμηνο χρειάζεται να κάνουμε ανανέωση εγγραφής..?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Εγγραφή έχετε κάνει, έτσι?
Δήλωση μαθημάτων κάνατε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rudi

Νεοφερμένος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετράλωνα (Αττική). Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Εγώ όταν έκανα εγγραφή, ο καθηγητής που ήταν εκεί μου έδωσε ενα χαρτί με μαθήματα και υπέγραψα.. τώρα δεν ξέρω τι είναι αυτο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maxri

Νεοφερμένος

Ο maxri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Καλησπέρα παίδια! Πέρασα φέτος σε αύτη την σχολή και θέλω να μάθω άπο κάποιον/α που έιναι σε αυτή τη σχολή τι δικαιολογητικά θέλει, άμα γίνονται καταλήψεις και άμα οι καθηγητές είναι καλοί!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.

BartMan

Νεοφερμένος

Ο BartMan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
για πειτε καμια γνωμη , τι φαση παιζει στο τμημα ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top