Τμήμα Νοσηλευτικής Πάτρας βάσεις 2008

vicktoria

Νεοφερμένος

Η Βικτωρια-οι φιλοι βικη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Εχω 12667 μορια και περναω στο τει νοσηλευτικης της πατρα.Και σε αλλες περιοχες εκτος αθηνα και θεσσαλονικη.
Τα τελευταια δυο χρονια οι σχολες [τει] νοσηλευτικης ανεβαινουν 1000 μορια.Φετος,τι λετε,να ανεβουν πολυ?
Γιατι θελω πολυ να περασω πατρα...λετε να ανεβει παρα πολυ?
εχει 12.389 και εγω εχω 12.667
εχετε ακουσει καθολου?
Εγω για το 3ο πεδιο ακουω παρα πολλα και αντιφατικα.Δηλαδη αλλοι λενα οτι θα πεσουν και αλλοι λενε πως θα ανεβουν τα τει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

01011001

Δραστήριο μέλος

Ο Elric αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
Και να σου πεί κάποιος κάτι, μία "πρόγνωση" απ'τις πολλές που ακούγονται, δε θα αλλάξει τίποτα. Αν σου πούν ότι θα πέσουν ή θα ανέβουν λίγο, θα χαρείς, και μετά αν ανέβουν 8000 μόρια θα απογοητευτείς. Αν σου πούν ότι θα ανέβουν πολύ και δεν πιάνεις τη σχολή, θα το πάρεις ως δεδομένο και θα είσαι απογοητευμένη(?).
Το είπες και μόνη σου, ακούς πολλά και αντιφατικά.. γιατί να ακούσεις κάτι διαφορετικό εδώ μέσα?
Πήγαινε κάνε μπάνια ρε συ, δίπλα στη θάλασσα είσαι. Ξέχνα τα αυτά για ένα μήνα ακόμα.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stefi17

Νεοφερμένος

Η Stefi17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Εχω 12667 μορια και περναω στο τει νοσηλευτικης της πατρα.Και σε αλλες περιοχες εκτος αθηνα και θεσσαλονικη.
Τα τελευταια δυο χρονια οι σχολες [τει] νοσηλευτικης ανεβαινουν 1000 μορια.Φετος,τι λετε,να ανεβουν πολυ?
Γιατι θελω πολυ να περασω πατρα...λετε να ανεβει παρα πολυ?
εχει 12.389 και εγω εχω 12.667
εχετε ακουσει καθολου?
Εγω για το 3ο πεδιο ακουω παρα πολλα και αντιφατικα.Δηλαδη αλλοι λενα οτι θα πεσουν και αλλοι λενε πως θα ανεβουν τα τει...


Αχχ,και εγώ αυτό σκεφτομαι.. Αν ανέβουν και τα ΤΕΙ καϊκαμε,δεν θα μπουμε πουθενά,σκέτη απογοήτευση.. :(:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sweety

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η sweety αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 281 μηνύματα.
μιας και θα πας για νοσηλευτικη να σε ρωτησω κατι?γτ σκεφτομαι και εγω να παω..
μηπως ξερεις πως μπαινουν οι νοσηλευτριες?δλδ αναλογα με τι μπαινουν και στο αναλογο τμημα?δεν ξερω αν καταλαβες τι ειπα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

demerlad

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 365 μηνύματα.
μιας και θα πας για νοσηλευτικη να σε ρωτησω κατι?γτ σκεφτομαι και εγω να παω..
μηπως ξερεις πως μπαινουν οι νοσηλευτριες?δλδ αναλογα με τι μπαινουν και στο αναλογο τμημα?δεν ξερω αν καταλαβες τι ειπα:P

Ελεγα και εγω δε θα εγραφες εσυ :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sweety

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η sweety αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Ελεγα και εγω δε θα εγραφες εσυ :P:P:P


ναι αλλα δεν απαντησες στην απορια μου:P και δεν ειναι σιγουρο..θα δηλωσω για νοσηλευτικη,ακτινολογια και αισθητικη ;) εχω ακομα 2 χρονια μπροστα μου ομως:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

laraska

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο laraska αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 223 μηνύματα.
το ιωαννινων λετε να ανεβει ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yota1990

Νεοφερμένος

Η yota1990 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
το ιωαννινων λετε να ανεβει ?


Μπορειτε να πατε κ νοσηλευτικη Λαμιας....εχει καπου 11.600.... Εγω εχω βγαλει στο 3ο πεδιο 11.900... ομως θελω νοσηλευτικη Αθηνας...:( ...που αποκλειεται να πεσει τοσο πολυ ε;;;:( Ετσι θα δηλωσω και κοινωνικη θεολογια εδω στην Αθηνα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

laraska

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο laraska αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 223 μηνύματα.
Μπορειτε να πατε κ νοσηλευτικη Λαμιας....εχει καπου 11.600.... Εγω εχω βγαλει στο 3ο πεδιο 11.900... ομως θελω νοσηλευτικη Αθηνας...:( ...που αποκλειεται να πεσει τοσο πολυ ε;;;:( Ετσι θα δηλωσω και κοινωνικη θεολογια εδω στην Αθηνα...
μπορεις να πας νοσηλευτικη καπου μακρια και μετα να παρεις μεταγραφη για αθηνα , αν βεβαια εχεις τα απαραιτητα .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nitsa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 389 μηνύματα.
Καμία πρόβλεψη για την βάση της νοσηλευτικής θεσσαλονίκης? Έχω για το 3ο πεδίο 14077 κ η νοσηλευτική είχε πέρσι 13187... τι λέτε???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasoyla

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η vasoyla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 137 μηνύματα.
πιστευω οτι περνας ανετα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top