Τμήμα Ηλεκτρονικών Μηχανικών (Μεσογειακό Πανεπιστήμιο Κρήτης)

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Πολύ περίεργο που ξεκινάνε πρώτα με εισαγωγή ε, που ακούστηκε τέτοιο πράγμα :P
Έχει και προγραμματισμό σε C το μάθημα πάντως, το λέει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Συνήθως το μάθημα που κάνουν στα ΤΕΙ λέγεται Προγραμματισμός και έχει και εισαγωγή και όλα.Δεν βρίσκω τον λόγο να ξεκινάς μονο με εισαγωγή (έτσι λέει στην περιγραφή του μαθήματος).Δεν είναι δα και τόσο δύσκολη η C.Όπως και να 'χει επειδή φεύγουμε από το θεμα.

Να πας Deso_ :P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DeSo_

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Παιδια και η Οικονομικη δυνατοτητα υπαρχει κ ολα
απλα σκεφτομαι πως ειναι μακρια!~

θα θελω να ερθω λαμια ή να παω στον κολλητο μου στη Λαρισσα και θα ειμαι αποκομενος απο ολους
θα πρεπει να παρω το καραβι για να ταξιδευω 6 ωρες!

δεν ξερω ρε γαμωτο κ μαρεσει η Πληροφορικη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Θα κάνεις άλλους φίλους, δε θα το σκεφτόμουν καν στη θέση σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DeSo_

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Θα κάνεις άλλους φίλους, δε θα το σκεφτόμουν καν στη θέση σου.

Δεν ειναι μονο οι φιλοι ! ενταξει θα κανω κ αλλους
αλλα αν θελω να ανεβαινω στην πολη μου (Λαμια)
θα ειναι καπως δυσκολο...
Μου τη σπαει που θα πρεπει να παω απο θαλασσα!
δε τη μπορω...

επισης υπαρχει κ το αεροπλανο αλλα δεν εχω μπει ακομα κ αυτο το "χαιζομαι" λιγακι χε-χε

αλλα δεν την παλευω να ξαναδωσω...μαλλον θα παω μαλλον!:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eruyomo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,505 μηνύματα.
επισης υπαρχει κ το αεροπλανο αλλα δεν εχω μπει ακομα κ αυτο το "χαιζομαι" λιγακι χε-χε


H σχολή είναι πάρα πολύ καλή. Είναι κρίμα να χάσεις την ευκαιρία.

Στην θέση σου πάντως θα φοβόμουν πιο πολύ τα πλοία. Θα δεις είναι ωραία αίσθηση σε 45 λεπτά να χεις φτάσει σπίτι σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DeSo_

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
H σχολή είναι πάρα πολύ καλή. Είναι κρίμα να χάσεις την ευκαιρία.

Στην θέση σου πάντως θα φοβόμουν πιο πολύ τα πλοία. Θα δεις είναι ωραία αίσθηση σε 45 λεπτά να χεις φτάσει σπίτι σου.


xexexe ναι οντως σε 45 λεπτα εισαι σπιτι γενικα δηλαδη οπου θες εισαι :jumpy:


ειναι οντως τοσο καλη η σχολη?
αντε να δουμε...μεχρι φλεβαρη εχομεν!:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RottenCrusader!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο RottenCrusader! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Βασικά σε αεροπλάνο μπήκα 1η φορά τη δευτέρα που πέρασε,και έχω τρελλή υψοφοβία...περιτό να σου πω πως χάζευα απο το παράθυρο,αν και μέχρι να ανέβω κατέβηκα...και φαντάσου οτι πήγα με ελικοφόρο,που κάνει περισοτερα τσαλίμια!
Γενικά το τει κρήτης είναι καλό,φυσικά δε ξέρω με τα τει τι παίζει,γιατί ακούω πολλά προβλήματα όσον αφορά τα επαγγελματικά δικαιώματα μετά...αλλά αν το τελιώσεις με καλό βαθμό και κάνεις ένα καλο μεταπτυχιακό(η κατακτηριες αν το τελιώσεις νωρίς,και δείς οτι έχεις τα κουράγια να κάτσεις και 2 χρόνια ακόμα για το 2ο πτυχίο!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
Eνας φιλος μου που εδινε φετος εγραψε γυρω στα 12.000-14.000 μορια και σκεφτεται αυτη τη σχολη.Τι γνωμη εχετε??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 715 μηνύματα.
Eνας φιλος μου που εδινε φετος εγραψε γυρω στα 12.000-14.000 μορια και σκεφτεται αυτη τη σχολη.Τι γνωμη εχετε??
εγω δεν θα πηγαινα,θα σκεφτομουν κατι αλλο.
εαν εχει γραψει 14.000 μορια μια αρκετα καλη σχολη ειναι η ''επιστημης υπολογιστων'' στο Ηρακλειο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
εγω δεν θα πηγαινα,θα σκεφτομουν κατι αλλο.
εαν εχει γραψει 14.000 μορια μια αρκετα καλη σχολη ειναι η ''επιστημης υπολογιστων'' στο Ηρακλειο.
1)Του αρεσει το προγραμμα σπουδων ΚΑΙ 2)Η ''επιστημης υπολογιστων'' στο Ηρακλειο εχει 14.500+ τα οποια δεν τα πιανει..:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 715 μηνύματα.
1)Του αρεσει το προγραμμα σπουδων ΚΑΙ 2)Η ''επιστημης υπολογιστων'' στο Ηρακλειο εχει 14.500+ τα οποια δεν τα πιανει..:iagree:
οκ τοτε,ας κανει αυτο που του αρεσει πιο πολυ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.

Γιωργοσ+Γεωργια

Νεοφερμένος

Η Γάκης+Γωγώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
πιστεύετε θα πέσουν ή θα ανέβουν οι βάσεις σε αυτή τη σχολή?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aggelos13

Νεοφερμένος

Ο Aggelos13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Καλησπερα σας..

Σκεφτομαι αυτη τη σχολη ως πρωτη μου επιλογη.. τι εχετε να μου πειτε για αυτη τη σχολη? απο οτι διαβαζω μπορει να σε αποκαταστησει μετα σε πολλους τομεις.. αλλα θα ηθελα μια παραπανω γνωμη απο οσους ξερουν... ακομη εχω ακουσει οτι δυσκολα βγαινεις απο αυτη τη σχολη.. δεν ξερω αν ειναι αληθεια η φημες ολα αυτα..
Η βοηθεια σας θα μου ηταν πολυτιμη..

Ευχαριστω πολυ.. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitrisk8

Νεοφερμένος

Ο dimitrisk8 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Παιδια δεν μπορω να βρω τα μορια της σχολης αυτης σε κανενα pdf η site... Ειμαι λιγο αχρηστος help me ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΥΜΕΣΩΝ TEI ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΗΜ. 9938
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Ε στο κεντρο της αθηνας ειναι πιο ωραια γιατι ειναι η καρδια της πολης.. αλλα στα προαστια νταξ εξαρταται οπως ειπες. Γενικα ομως για να μενεις μονιμα ειναι πνιγερη πολη.


Συμφωνω απολυτα..............!!! Εχω μεινει και ειναι ας τα να πανε!
1000 Φορες Ηρακλειο αν και δεν εχω παει ποτε:xixi:
-----------------------------------------
Και κατι αλλο θελω να ρωτησω για το τμημα,τα μαθηματα του ειναι δυσκολα ρε παιδια???? Εχει φυσικη απο τ ακουσα και αυτο με χαλαει,πολυ ομως!
-----------------------------------------
Κανενας :'(:'(:'( ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pepper ann

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Νικόλαος (Λασιθίου). Έχει γράψει 367 μηνύματα.
γιατί δεν κοιτάς το πρόγραμμα σπουδών του τμήματος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Ναι Βασικα το κοιταξα....:xixi: Φυσικη λεει οτι εχει μεσα,αλλα με εχουν ενημερωσει οτι δεν κανουν Φυσικη.Ξερεις κατι εσυ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top