Τμήμα Επιστημών Διατροφής και Διαιτολογίας Τρικάλων (Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας)

sasou

Νεοφερμένος

Η sasou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Είναι ακριβά δυστυχώς. Κάποια υπάρχουν μεταχειρισμενα, είναι η μόνη λύση αν δεν τα βρεις σε βιβλιοθήκη να τα δανειστείς.
 

Softh

Νεοφερμένος

Η Softh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Καλησπέρα σας, υπάρχει κάποιος φοιτητής στην διατροφή Τρίκαλα που μπορεί να μου πει ποιο βιβλιοπωλείο-φωτοτυπαδικο στα Τρίκαλα ασχολείται με σημειώσεις- παλιά θέματα της σχολής ;
Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 

Nala

Δραστήριο μέλος

Η Nala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 759 μηνύματα.
Καλησπέρα σας, υπάρχει κάποιος φοιτητής στην διατροφή Τρίκαλα που μπορεί να μου πει ποιο βιβλιοπωλείο-φωτοτυπαδικο στα Τρίκαλα ασχολείται με σημειώσεις- παλιά θέματα της σχολής ;
Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Ή αδελφή μου σπουδάζει διαιτολογία στα Τρίκαλα,μου λέει ότι δεν υπάρχει τέτοιο βιβλιοπωλείο, αυτή θά πάει τώρα τέταρτο έτος
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,388 μηνύματα.
Καλησπέρα σας, υπάρχει κάποιος φοιτητής στην διατροφή Τρίκαλα που μπορεί να μου πει ποιο βιβλιοπωλείο-φωτοτυπαδικο στα Τρίκαλα ασχολείται με σημειώσεις- παλιά θέματα της σχολής ;
Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
οι μονοι που μπορουν να σε βοηθήσουν ειναι οι δαπιτες της σχολης
 

Softh

Νεοφερμένος

Η Softh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Ή αδελφή μου σπουδάζει διαιτολογία στα Τρίκαλα,μου λέει ότι δεν υπάρχει τέτοιο βιβλιοπωλείο, αυτή θά πάει τώρα τέταρτο έτος
Σε ευχαριστώ. Υπάρχει περίπτωση να έχει σημειώσεις από μαθήματα: ανοργανη χημεία, βιολογία κυττάρου και εισαγωγή στην διατροφή του ανθρώπου; Ή θέματα που είχαν πέσει ; Είναι πρώτου έτους;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Χωρίς ερωτηματικό στο τέλος.
 

Nala

Δραστήριο μέλος

Η Nala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 759 μηνύματα.
Σε ευχαριστώ. Υπάρχει περίπτωση να έχει σημειώσεις από μαθήματα: ανοργανη χημεία, βιολογία κυττάρου και εισαγωγή στην διατροφή του ανθρώπου; Ή θέματα που είχαν πέσει ; Είναι πρώτου έτους;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Χωρίς ερωτηματικό στο τέλος.
Για κατατακτήριες ή κανονικές εξετάσεις;
Να την ρωτήσω
 

Softh

Νεοφερμένος

Η Softh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 3 μηνύματα.

Nala

Δραστήριο μέλος

Η Nala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 759 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top