Τμήμα Διοίκησης και Τεχνολογίας

sotos31

Νεοφερμένος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Τρίπολη (Αρκαδία). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά...πέρασα κι εγώ στη σχολή!!!:) Είμαι πραγματικά ενθουσιασμένος με αυτά που διάβασα στη συζήτησή σας...!!! Δεν έχω ανέβει ακόμα Νάουσα(είμαι απο Τρίπολη), την επόμενη εβδομάδα όμως σίγουρα:) Θα βρώ εύκολα λέτε διαμέρισμα;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stargazer00

Νεοφερμένος

Ο Stargazer00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Γειαα Sotos! Κοιτα εγω βρηκα αρκετα γρηγορα σπιτι. Πηγα και σε κανα 5ωρο ειχα τελειωσει. Τωρα αν θες μπορω να σου δωσω το τηλεφωνο απο καποιον που νοικιαζε και τελικα δεν πηγα στο δικο του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Καλησπερα παιδια.Η Ναουσα ειναι οντως οπως ειπατε σαν ενα μεγαλο χωριο η διαφορετικα μικρη πολη,προτιμω το 2ο.Το βραδυ ολοι βγαινουνε Ναουσα φυσικα,εχει λιγες καφετεριες και κλαμπακια αλλα ειναι καλα.Καθε Σαββατο να ξερετε οτι γινεται της τρελης εξω σε καφετεριες,κρεπεριες τα παντα και απο νωρις μαλιστα.Αλλα και γενικα εχουν αρκετο κοσμο τα μαγαζια κυριως μετα της 11-12 το πρωι που βγαινει ο φοιτητοκοσμος και η νεολαια εξω τις καθημερινες.
Η Ναουσα εχει τουλαχιστον 4 γυμναστηρια και παραπανω να μην πω.Αν θες να γραφτεις στειλε μου ενα πμ να σε στειλω εγω σε ενα που ειναι και κεντρικα σχετικα απλα ειναι μεσα σε ενα στενο και ειναι δυσκολο να το βρεις.Εχει απ'ολα τα μηχανηματα μεσα και το καλυτερο εχει αιθουσα αερομπικ και ενω θα κανεις τα βαρη σου θα βλεπεις κωλους μεσα :P ,τα κοριτσια που θα κανουν αερομπικ και πιστεψε με η Ναουσα εχει πολλες γυναικαρες,θα το διαπιστωσεις και εσυ με τον καιρο.
Οτιδηποτε θελησετε στειλτε μου ενα πμ και αν μπορω θα βοηθησω:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sotos31

Νεοφερμένος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Τρίπολη (Αρκαδία). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Χεχε...ωραία τα λέει ο Κώστας!!!;) Stargazer ευχαριστώ για τη πληροφορία...αν μπορείς στείλε μου τον αριθμό. Αλήθεια, η σχολή έχει εστιατόριο(γιατί ούτε αυγό...:P);;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Χεχε...ωραία τα λέει ο Κώστας!!!;) Stargazer ευχαριστώ για τη πληροφορία...αν μπορείς στείλε μου τον αριθμό. Αλήθεια, η σχολή έχει εστιατόριο(γιατί ούτε αυγό...:P);;;;

Η σχολη δεν ξερω αν εχει εστιατοριο πραγματικα.Οταν ερθεις και ξεκινησει η σχολη σου ψαξτο η ρωτα καποιον αλλον παλιοτερο να σου πει.
Ε μαθε και συ ρε φιλε εστω ενα αυγο να βραζεις,να τηγανιζεις..κατι..
Αν δεν εχει εστιατοριο η σχολη θα τρως συνεχεια σε fast food η ταβερνες?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_aris91

Δραστήριο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
Περασαν 2 πολυ καλοι μου φιλοι σε αυτο το τμημα και την προηγουμενη βδομαδα πηγαμε και οι τρεις μια βολτα μεχρι τη Ναουσα για να δουμε τη σχολη και κανα σπιτι.liza1991 τελικα μαλλον μας δουλευες αφου ο πρωτος της σχολης ειχε 16680 μορια....αλλα τεσπα,καλη επιτυχια σας ευχομαι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MIKEVASI

Νεοφερμένος

Ο MIKEVASI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Η πρωτη της σχολης οχι για να το παινευτω ειναι η κοπελα μου!!!!!χεχε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Περασε η κοπελα σου Ναουσα?Ωραια θα την φροντισω...:P
Πλακα κανω ρε μην τρελενεσαι...:D
Παιδια η Ναουσα ελπιζω να σας αρεσε που θα σας αρεσε.Οπως προειπα προκειται για μια μικρη πολη με πλυθησμο ~22.000 κατοικους.
Οτιδηποτε χρειαστειτε βοηθεια σχετικα με το που θα βρειτε κατι,πως και λοιπα μην διστασετε,just send me a pm:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MIKEVASI

Νεοφερμένος

Ο MIKEVASI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Ναι και εγω περασα Αστυφυλακων.Ασε φιλαρακι φροντισε πρωτα τν εαυτο σου και ασε τν κοπελα μου και εγω δυστυχως δν κανω πλακα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_aris91

Δραστήριο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
Ναι και εγω περασα Αστυφυλακων.Ασε φιλαρακι φροντισε πρωτα τν εαυτο σου και ασε τν κοπελα μου και εγω δυστυχως δν κανω πλακα!
Εσυ φιλε ηρεμισε λιγο...δεν ειπε κατι προσβλητικο,μια πλακα εκανε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MIKEVASI

Νεοφερμένος

Ο MIKEVASI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Με ξερει??Και μου κανει τετοια πλακα.Ουτε καν εχω μιλησει μαζι του. αν σου εσενα αρεσει να σου κανουν εσενα τετοιες πλακες και τις δεχεσαι απο τν καθε αγνωστο μεγια σου και χαρα σου εγω ουτε στους φιλους μου δν επιτρεπω τετοιες πλακες.Και μια χαρα ηρεμος ειμαι ΦΙΛΕ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nitsa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 389 μηνύματα.
Περασαν 2 πολυ καλοι μου φιλοι σε αυτο το τμημα και την προηγουμενη βδομαδα πηγαμε και οι τρεις μια βολτα μεχρι τη Ναουσα για να δουμε τη σχολη και κανα σπιτι.liza1991 τελικα μαλλον μας δουλευες αφου ο πρωτος της σχολης ειχε 16680 μορια....αλλα τεσπα,καλη επιτυχια σας ευχομαι!

ο βασιλης κ ο κωστας..??:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_aris91

Δραστήριο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
ο βασιλης κ ο κωστας..??:xixi:
Ναι αυτοι!:iagree:
-----------------------------------------
Με ξερει??Και μου κανει τετοια πλακα.Ουτε καν εχω μιλησει μαζι του. αν σου εσενα αρεσει να σου κανουν εσενα τετοιες πλακες και τις δεχεσαι απο τν καθε αγνωστο μεγια σου και χαρα σου εγω ουτε στους φιλους μου δν επιτρεπω τετοιες πλακες.Και μια χαρα ηρεμος ειμαι ΦΙΛΕ!
Κοιτα ΦΙΛΕ εχεις ενα δικιο,ισως να ξεπερασε λιγο τα ορια,αλλα δεν νομιζω πως αυτος ειναι λογος να χαλαμε τη διαθεση μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Καλησπερα.Μιχαλη θες να μου πεις τι σε προσβαλλε?Το θα την φροντισω?
Το οτι πηγε το μυαλο σου στο πιο πονηρο νοημα της λεξης δεν ειναι δικο μου το φταιξιμο..Ειπα αυτο που ειπα με ακρως πλακατζιδικο υφος..Δεν την εβρισα,δεν την χλευασα,δεν μιλησα ασχημα για αυτην..δεν εκανα τιποτα..
Αν δεν εισαι διατεθιμενος να δεχεσαι και τις πλακες στην συζητηση τοτε μην συμμετεχεις καθολου..κατσε και συζητησε με την παρεα σου μονο που τους εχει ξεκοψει τις πλακες...


Αυτα απο μενα..καλη σου μερα..:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MIKEVASI

Νεοφερμένος

Ο MIKEVASI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Ναι να μου κανεις πλακα δν εχω προβλημα αλλα μπες στη θεση μου και μετα θα καταλαβεις αν σου ελεγε καποιος αγνωστος αυτο το πραγμα!Δν μπορεις να το καταλαβεις πως ειναι προσβλητικο επρεπε να στο εξηγησω?Εγω ειμαι διατεθειμενος να κανω συζητηση και παντα αυτο θα κανω αρκει να μν ξεπερνωνται τα ορια αναμεσα στους συνομιλητες αυτο οριζει ο διαλογος εγω ετσι ξερω δν νομιζω να εχω δημιουργησει καποιο θεμα χωρις να εχω προκληθει και γι'αυτο ειμαι στο φορουμ για να συνομιλω με ατομα και να λεω τν γνωμη μου αρκει αυτη να μν προσβαλει εσενα ή τν καθε συνομιλητη μου.Καθε βοηθεια δεκτη για οποιοδηποτε θεμα ακομα για τν κοπελα οτι μαθω χρησιμο θα ειναι γι'αυτο μιλησα σ'αυτο το φορουμ που ειναι για το πανεπιστημιο στη Ναουσα.Πιστευω να κατανοησες αυτα που σου ειπα και να με καταλαβες εστω και λιγο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Σε καταλαβαινω αλλα σε βρισκω αδικο..
Προσωπικα στο θα ''την φροντισω'' δεν θα εκανα την βαβουρα που εκανες εσυ γιατι δεν θεωρω πως ξεπερασα τα ορια..Ητανε μεσα στα ορια κατα την γνωμη μου και ο καθενας θα καταλαβαινε οτι το ειπα πλακιζοντας;)

Αν την εβριζα,την χλευαζα ελεγα οτι θα της κανω το ενα το αλλο..καταλαβαινεις τι εννοω..τοτε σαφως και θα ξεπερνουσα τα ορια και σαφως και θα αντιδρουσα και εγω..
Επειτα και να εννοουσα πραγματικα αυτο που ειπα την ξερω και θα την ''φροντισω''?:P

Anyway ξανασκεψου το και προσπαθησε να καταλαβεις οτι το ειπα ακρως πλακιζοντας;)Δεν χρειαζετε να αρπαζομαστε για τετοια πραματα..

Να μην ξεχασω να πω και παλι να πω πως ειμαι διατεθειμενος να βοηθησω
σε οτιδηποτε θελησει η κοπελια σου.Αν βρεθεις και εσυ Ναουσα τωρα στις αρχες μπορω να κανονισω να σας κανω και ενα tour στην Ναουσα..για να δειτε και οι 2 σας και περισσοτερο η κοπελα σου η οποια θα σπουδασει εδω,τι παιζει κλπ...:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Αχ και η Νάουσσα μου αρέσει..βέβαια είναι λίγο μικρή σαν πόλη!!Αλλά πήγα και είχα τις καλύτερες εντύπωσεις!!!!:DΣκοπεύω να κάνω μια βόλτα προς τα εκεί να την γνωρίσω καλύτερα!!!

Καλή συνέχεια σε όλους!!!:D:bye:

Οντως για πολη ειναι μικρη αλλα ειναι πολυ ομορφη.Αν χρειαστεις να μαθεις οτιδηποτε,να βρεις καποιο μερος στην Ναουσα το οτιδηποτε τεσπα μην διστασεις να στειλεις πμ...:):bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Αχ σε ευχαριστώ πολύ!!Και φυσικά θα σου στείλω και πμ θέλω να μάθω πολλά πράγματα για αυτήν,και όταν πηγαίνω να μην με πιάνει πανικός για το που θα πάω..Είναι πανέμορφη πόλη!!!Σε ευχαριστώ πολύ και πάλι!!:D:thanks::bye:

Δεν χρειαζεται πανικος βρε..Δεν ειναι και τοσα δα μεγαλη πολη που να χανεσαι:P
Περασε καποιος φιλος/φιλη σου Ναουσα και βρεθηκες για βολτα στην Ναουσα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Όντως μικρή πόλη είναι..αλλά αν δεν τη γνωρίζεις...:D
Έχω αρκετούς γνωστούς από κει..και είναι κόντα όποτε πηγαίνω σύχνα!!!Βέβαια κάποιοι από αυτούς είναι φοιτητές σε άλλη πόλη,αλλά όποτε πηγαίνω τυγχάνει να είναι και αυτοί εκεί!!!:D
Εσύ από Νάουσα εισαι ή σπουδάζεις εκεί?:D

Απο Νοουσα.Θεσσαλονικη για σπουδες:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MIKEVASI

Νεοφερμένος

Ο MIKEVASI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Δυστυχως αναλωθηκαμε πολυ σ'αυτο το θεμα δν με ενδιαφερει να συνεχισω αυτην τν κουβεντα αλλο γιατι το θεμα του συγκεκριμενου φορουμ ειναι αλλο και καποιους αλλους τους καιει να μαθουν καποιες σημαντικες πληροφοριες για τν σχολη τους.Οτι καταλαβες καταλαβες για αυτα που σου ειπα.Ενταξει δικαιωμα σου κρατα τν γνωμη σου και να κρατησω τη δικη μου σχετικα με το θεμα απο εκει και περα εληξε η συζητηση για μενα αν ισχυει το ιδιο για σενα καλως αν οχι και παλι καλως.Σ ευχαριστω και καλο βραδυ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top