Τμήμα Αξιοποίησης Φυσικών Πόρων και Γεωργικής Μηχανικής

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.
κατι κανουν και στην αξιωματικων αλλα μη κολας σε αυτο αλλα δες το γενικο τροπο ζωης που προβαλουν (εισαι αστυνομικος πλεο δεν εισαι πολιτης πρεπει να απαιτεις σεβασμο.... κλπς μακακιες)


Φιλε μου ομως δεν ειναι σωστο να απαξιωνουμε αυτη τη δουλεια,ας εισαι μαγκας,εσυ και οποιοσδηποτε,να παει να αντιμετοπισει την πιεση που δεχονται,να κανεις το καθηκον σου και τελοσπαντων να κανεις οτι κανουν,οχι και δεν προσφερουν τιποτα,οχι και οτι επειδη εσυ η οποιοσδηποτε εισαι φοιτητης καπου εχεις καλυτερη παιδεια και εισαι πιο χρησιμος στη κοινωνια.Μην τα ισοπεδονουμε ολα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RottenCrusader!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο RottenCrusader! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Παιδιά,ας αφήσουμε τις σπόντες περι αστυνομικών,δεν προσφέρουν τίποτε.Απλά μην τους υπερτιμούμε κιόλας :P
Υγ:Kαι συ μεσημεριάτικα βρήκες να ειρωνευτείς,άσε μας να πιούμε ενα φραπεδάκι με την ησυχία μας:P
-----------------------------------------
M4dn3ss.Oι μονοι αστυνομικοί που αξίζουν κάπως τα λεφτά τους,είναι τα παλικάρια στην τροχαία-τραβάνε λούκι,αν και αυτοί κάνουν @@ με τα μπλόκα για τα αλκοτέστ,τέσπα-και στις δουλειές γραφείου-όταν έχω πάει για χαρτιά και ταυτότητα,έχω συναντήσει πολυ εξυπηρετικούς ανθρώπους-.Απο κει και πέρα,ο θεσμός ως θεσμός πρέπει να καταλυθεί και ν'αναθεωρηθεί μέχρι αηδίας;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Koan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Koan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Εσθονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 140 μηνύματα.
Φιλε μου ομως δεν ειναι σωστο να απαξιωνουμε αυτη τη δουλεια,ας εισαι μαγκας,εσυ και οποιοσδηποτε,να παει να αντιμετοπισει την πιεση που δεχονται,να κανεις το καθηκον σου και τελοσπαντων να κανεις οτι κανουν,οχι και δεν προσφερουν τιποτα,οχι και οτι επειδη εσυ η οποιοσδηποτε εισαι φοιτητης καπου εχεις καλυτερη παιδεια και εισαι πιο χρησιμος στη κοινωνια.Μην τα ισοπεδονουμε ολα.
δηλαδη αν εγω παω να πνιγω και εσυ το κατακρινεις θα πρεπει να σου πω ας εισαι μαγκας να το κανεις οπως το κανω εγω??.. εξουσια απο ανθρωπο σε ανθρωπο οπως π.χ. στην εκπαιδευση (οσο ειναι εσωκλειστοι) ειτε στην πραξη (οταν ασκουν το επαγγελμα) ειτε σε οποιαδηποτε αλλη μορφη της εξουσιας απο ανθρωπο σε ανθρωπο ακόμα και αν ειχε προσκαιρα αποτελεσματα δε κρίνεται "ηθική" απο την δική μου ηθική... Οσο για τη χρησιμοτητα (ή μη) του επαγγελματος ειναι αλλη κουβεντα μεγάλη...
Τελος θεωρω οτι ναι απο ενα ΑΕΙ η ΤΕΙ εχω καλύτερη παιδεία απο ότι μια ακαδημία εκπαίδευσης...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.
δηλαδη αν εγω παω να πνιγω και εσυ το κατακρινεις θα πρεπει να σου πω ας εισαι μαγκας να το κανεις οπως το κανω εγω??.. εξουσια απο ανθρωπο σε ανθρωπο οπως π.χ. στην εκπαιδευση (οσο ειναι εσωκλειστοι) ειτε στην πραξη (οταν ασκουν το επαγγελμα) ειτε σε οποιαδηποτε αλλη μορφη της εξουσιας απο ανθρωπο σε ανθρωπο ακόμα και αν ειχε προσκαιρα αποτελεσματα δε κρίνεται "ηθική" απο την δική μου ηθική... Οσο για τη χρησιμοτητα (ή μη) του επαγγελματος ειναι αλλη κουβεντα μεγάλη...
Τελος θεωρω οτι ναι απο ενα ΑΕΙ η ΤΕΙ εχω καλύτερη παιδεία απο ότι μια ακαδημία εκπαίδευσης...


Τωρα θα μιλαμε η θα συγκρινουμε τη πετρα με την μαγκουρα; Η χρησιμοτητα αυτης της δουλειας ειναι μεγαλη οτι και να λεμε,δεν θα υπηρχε πολιτισμος αν δεν υπηρχε δικαιοσυνη(οση υπαρχει τελοσπαντων) και αστυνομια,δεν μιλαω για μπατσους,αλλα για αστυνομικους,εχει διαφορα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Koan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Koan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Εσθονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 140 μηνύματα.
Τωρα θα μιλαμε η θα συγκρινουμε τη πετρα με την μαγκουρα; Η χρησιμοτητα αυτης της δουλειας ειναι μεγαλη οτι και να λεμε,δεν θα υπηρχε πολιτισμος αν δεν υπηρχε δικαιοσυνη(οση υπαρχει τελοσπαντων) και αστυνομια,δεν μιλαω για μπατσους,αλλα για αστυνομικους,εχει διαφορα.
τι διαφορά εχει? το ιδιο ειναι (εκτος αν εννοεις τους καλους και τους κακους..) φιλε μου η δικαιοσυνη οπως λες ασφαλως και χρειάζεται αλλα αλλο δικαιοσυνη αλλο αστυνομία... η δικαιοσυνη θα μπορούσε να απονέμεται απο την ιδια την κοινωνία .. Στα σημερινα συμβιβασμενα δεδομενα ειναι αναγκαία απο τα κράτη για να καταστέλουν συνηθως οσα τα ιδια τα κρατη προκαλουν με τις οικονομικες πολιτικές τους .. Αν εισαι βολεμενος σε συμφερει η αστυνομια αν εισαι με τους πολλους που δεν ειναι βολεμενοι τοτε δε σε συμφέρει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mi3s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mi3s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Είναι όλη η απάντηση offtopic αλλά τέσπα:

Η αστυνομία είναι σώμα.Αυτό σημαίνει ότι τα μέλη της καλοί και κακοί επιβαρύνουν με την συμπειφορά τους(καλή ή κακή)το σώμα.Επόμένως δεν μπορούμε να συγκρίνουμε καλούς και κακούς μπάτσους.Όσο για την απομονομή της δικαοσύνης:Απο πότε οι μπατσοι γίνανε δικηγόροι και δικαστές?Ο αστυνομικός από ότι ξέρω έχει καθήκον να διαφυλάξει την ασφαλή διαβίωση των συμπολιτών του και τίποτε παραπάνω.Ούτε να δέρνει ούτε να βρίζει ούτε να μπλέκεται με παρκρατικούς ούτε να υποστηρίζει ρατσιστικές αντιλήψεις.
Παρόλα αυτά σίγουρα υπάρχουν άνθρωποι που απλά κάνουν την δουλειά τους χωρίς να νομίζουν ότι είναι κάποιοι και κάνουν κάτι,αλλά παρόλα αυτά ο θεσμός αστυνομικός σε καμοιά περίπτωση δεν μπορεί να θεωρηθει "καλή" δουλειά για τους λόγους που αναφέρθηκα στην αρχή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexander_r

Νεοφερμένος

Ο ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
πολυτεχνειο του 12???το αουσα και αυτο.....πηγαινετε σε κανενα καλο τει η ξαναδωστε.
ρε φιλε ναι υπαρχει αυτη η σχολη και γινονται προσπαθειες να γινει πολυτεχνειο..!!! ποιο ειναι το προβλημα σου εσενα??? οποτε η ψαξου καλυτερα η σταματα να μιλας..!!! ελεοςςς:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsifis

Νεοφερμένος

Ο Tsifis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Καλησπερα! ειμαι καινουριιοσ:clapup:
θελω μια βοηθεια.. ξερετε αν η βαση της σχολης του αγρινιου θα ανεβει σε σχεση με περσυ;

και μια προβλεψη για την πτωση των σχολωνσ το 5ο πεδιο δεν θα με χαλουσε!
Με το βαθμο που εβγαλα (12750) και δεδομενου οτι θα πεσουν οι βαθμοι στο 5ο πεδιο περναω στο αγρινιο που ηθελα απο την αρχη.
Αλλα καπου διαβασα οτι εγινε πολυτεχνειο, αρα υποθετω οτι θα ανεβει κατακορυφα σε σχεση με περσυ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Vassoula23523

Νεοφερμένος

Η Vassoula23523 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Θα ειμαστε συμφοιτητες μου φαινεται φιλε μου :P:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drakoumel

Νεοφερμένος

Ο drakoumel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Γεια παιδες !
Λοιπον ειχα περασει περσυ στο τμημα αυτο αλλα δεν πηγα διοτι τηνε κανα για αγγλια , αλλα επειδη αγγλια δεν την αντεχω ΜΙΑ ! θελω να γυρισω πισω στην ελλαδα μου.

Εγω περσυ πηγα στο αγρινιο με το λεωφοριο /suicide για να γραφτω κ να παρω την απαλαγη απο το φανταριληκι . Το μονος μερος που ειδα ηταν τα λεωφορια το ξενοδοχειο που εμεινα ουτε πως το λεν δεν θυμαμαι ηταν πανω στο μεγαλο δρομο και το πανεπηστιμιο μου . ετσι οπως το ειδα το μερος ηταν μια μ@λ@κι@ και μιση .. αλλα δεν ειδα κ τιποτα ...

Τελος παντον τι λετε αξιζει καθολου η πολη ? ( παιζει να εχω κ αυτοκινητακι ). καφετεριες εχει? ζωη ? κοπελες ? οτι Info εχετε ειναι καλοδεχουμενο !!!

Ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Επειδή γεννήθηκα στο Αγρίνιο και πάω γενικά συνέχεια εκεί!Έχει μια χαρά καφετέριες (Ηλια Ηλιου,Πλατεία Παπαστράτου) Έχει κόσμο-ζωή!!
Έχει βελτιωθεί πολύ τελευταία :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theo93

Νεοφερμένος

Ο theo93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
τι βαση λετε να εχει φετος αυτο το τμημα?????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drakoumel

Νεοφερμένος

Ο drakoumel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
ευχαριστω για τις πληροφοριες ..

οσο για την βαση δεν ξερω. ειτε θα κατεβει παντος ειτε θα ανεβει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theo93

Νεοφερμένος

Ο theo93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 29 μηνύματα.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.

Vassoula23523

Νεοφερμένος

Η Vassoula23523 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Η βάση της σχολής δεδομένου του αντικειμένου και της δυσκολίας της είναι πολύ χαμηλή. Όμως επειδη ειναι στο αγρίνιο δεν παίζει να ανέβει ιδιαιτερα.Πάντως κατα τη δική μου άποψη πάντα το Αγρίνιο τα σπάει και η σχολή ειναι πολύ πολύ καλη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Το Αγρίνιο θα μπορούσε να είναι φοιτητική πόλη σαν την Πάτρα.Αλλά δυστυχώς έχει 3 τμήματα μόνο!!
Πάντως,έχει πολύ κόσμο! :D Και είναι πολύ ωραία!
Και έχω ακούσει καλά λόγια για το τμήμα αυτό όπως και για το Διοίκηση Επιχειρήσεων Αγροτικών Προιόντων & Τροφίμων!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρια43

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια43 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 143 μηνύματα.
Να ρωτησω κατι ασχετο?? αν σ αυτη τη σχολη δεν γραφτει καποιος φοιτητης για το β εξαμηνο τοτε διαγραφεται σπο τη σχολη??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Να ρωτησω κατι ασχετο?? αν σ αυτη τη σχολη δεν γραφτει καποιος φοιτητης για το β εξαμηνο τοτε διαγραφεται σπο τη σχολη??
Αν δεν κάνω λάθος έχουν καταργηθεί τα β' εξάμηνα.
Όλοι πάνε Α'.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρια43

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια43 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 143 μηνύματα.
Αν δεν κάνω λάθος έχουν καταργηθεί τα β' εξάμηνα.
Όλοι πάνε Α'.

Εννοω αν δεν παει καθολου να παρακολουθησει το α εξαμηνο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top