Τμήμα Αξιοποίησης Φυσικών Πόρων και Γεωργικής Μηχανικής

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
ναι μαλλον ετσι ειναι ... (και δε ξερω αν θα ειναι και/ή οχι και τοπογράφοι θα το ψαξω ξανα αυτο)


στο 4ο εχω 11.298 στο 5ο (απο οπου δηλωνω και τη σχολη ) 12.567 .. αυτη εχει 11.986

πριν απο αυτη εχω δηλωση τις Πολιτισμικες τεχνολογιες Αγρινιου και μυτιληνης με 11.529 κ 11.657 (4ο) ... για που με βλέπεις ?

Η' αγρίνιο ή πουθενά μάλλον.Έχεις δηλώσει τίποτα άλλο μετά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
καλα ναι οτι πεις.καληνυχτα σας/ και ειλικρινα καλη σας επιτυχια



υστερογραφο αυτα τα λεει η δικια σου η μανα οτι το παιδι της περασε σε αει πολυτεχνειο ακομα και του 12 και να καμαρωνει οτι ειναι κκαι καλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Koan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Koan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Εσθονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 140 μηνύματα.
Η' αγρίνιο ή πουθενά μάλλον.Έχεις δηλώσει τίποτα άλλο μετά?
ε ναι... δομικων εργων που ειμαι 90 μορια πανω απο των σερρων και υστερα λογιστικες και διοικησεις που πιάνω ακομα και χαλκίδα στο τελος μηχανολογιες και ηλεκτρολογιες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
με 12567 δεν πιανεις λογιστικη και διοηκηση χαλιδα με ΤΙΠΟΤΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
καλα ναι οτι πεις.καληνυχτα σας/ και ειλικρινα καλη σας επιτυχια



υστερογραφο αυτα τα λεει η δικια σου η μανα οτι το παιδι της περασε σε αει πολυτεχνειο ακομα και του 12 και να καμαρωνει οτι ειναι κκαι καλο.

Αν θέλεις κάτι παρα πολύ δεν παίζουν ρολο τα μόρια.Εγώ δήλωσα τρίτη επιλογή(και υπάρχουν πιθανότητες να καταλήξω και εκεί) μια σχολη με βάση 4500 μόρια κάτω από αυτά που έβγαλα.Συμφωνώ βεβαια με αυτό που λες για τα ΤΕΙ.Υπάρχουν μερικά πολύ καλά ΤΕΙ και θα πρέπει να σταματήσει ο διαχωρισμός πολυτεχνείο/ΑΕΙ/ΤΕΙ κτλ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Koan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Koan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Εσθονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 140 μηνύματα.
με 12567 δεν πιανεις λογιστικη και διοηκηση χαλιδα με ΤΙΠΟΤΑ
διοικηση πιανω .. μετα παω πατρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DimitrisMat

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DimitrisMat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 223 μηνύματα.
υστερογραφο αυτα τα λεει η δικια σου η μανα οτι το παιδι της περασε σε αει πολυτεχνειο ακομα και του 12 και να καμαρωνει οτι ειναι κκαι καλο.

Από τη στιγμή που κοιτάς τις σχολές βάση βαθμολογίας...είσαι στόκος και καλύτερα να πας και για ύπνο.
Δηλαδή μία σχολή του 12 δεν είναι καλύτερη από μία σχολή του 16;Πόσες σχολές είναι ακριβώς πάνω στο ίδιο αντικείμενο και απέχουν μεταξύ τους πάνω από 2000 μόρια...
Εσύ είσαι ο κομπλεξικός που διαβαθμίζεις σχολές και εκμηδενίζεις την κάθε προσπάθεια που δεν έχει ως στόχο μια σχολή του 18+
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
για μενα καλύτερα να ξαναδωσετε ........σας μιλαει ενασ με 4000 διαφορα στα μορια πρωτης με δευτερης φορας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
για μενα καλύτερα να ξαναδωσετε ........σας μιλαει ενασ με 4000 διαφορα στα μορια πρωτης με δευτερης φορας

Για μένα ξαναδώστε μονο αν δεν περνάτε σε σχολη που σας αρέσει ανεξάρτητα από την πόλη....σας μιλάει ένας με 4500 μόρια διαφορα πρώτης με δεύτερης φοράς. :P


Από τη στιγμή που κοιτάς τις σχολές βάση βαθμολογίας...είσαι στόκος και καλύτερα να πας και για ύπνο.
Δηλαδή μία σχολή του 12 δεν είναι καλύτερη από μία σχολή του 16;Πόσες σχολές είναι ακριβώς πάνω στο ίδιο αντικείμενο και απέχουν μεταξύ τους πάνω από 2000 μόρια...
Εσύ είσαι ο κομπλεξικός που διαβαθμίζεις σχολές και εκμηδενίζεις την κάθε προσπάθεια που δεν έχει ως στόχο μια σχολή του 18+

Συμφωνώ.Aλλωστε η συγκεκριμένη σχολη αν ήταν στην Αθηνα θα είχε βάση πάνω από 16000. :P
Είναι γνωστό ότι οι περισσότεροι κοιτάνε την πόλη και μετά την σχολη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Koan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Koan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Εσθονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 140 μηνύματα.
Συμφωνώ.Aλλωστε η συγκεκριμένη σχολη αν ήταν στην Αθηνα θα είχε βάση πάνω από 16000. :P
Είναι γνωστό ότι οι περισσότεροι κοιτάνε την πόλη και μετά την σχολη.
η αντιστοιχη στο πανεπιστήμιο Κρητης είναι στα 16349...................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
στην ελλαδα υπαρχει δυστυχως η αντιοληψη να περασει το παιδι σε ενα αε οτι να ναι οπου ναι και ας ορνιζαρει μονο το πτυχιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Koan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Koan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Εσθονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 140 μηνύματα.
στην ελλαδα υπαρχει δυστυχως η αντιοληψη να περασει το παιδι σε ενα αε οτι να ναι οπου ναι και ας ορνιζαρει μονο το πτυχιο

σου ειπανε και αλλοι και συμφωνω σε αυτο οτι οντως ισχύει.. αλλα υπάρχουν και πιο χαμηλοβαθμες σχολές που για λογους οπως η πόλη τις κρατά χαμηλά στις προτιμήσεις των υποψηφίων....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

@my_07

Νεοφερμένος

Η @my_07 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
με τετοιες μικρες βαθμολογιες δεν υπαρχουν καλα αει αλλα τελεια τει.ξεκολλατε με την ιδεα του αει.το πτυχιο του αει της κολοπετινιτσας δεν θα σας δωσει λεφτα.ξεκολλατεεεεεεεε
:no1::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Koan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Koan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Εσθονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 140 μηνύματα.

RottenCrusader!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο RottenCrusader! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
To επίπεδο μιας σχολή εξαρτάται άμεσα απο το επίπεδο των φοιτητών.Και το επίπεδο των φοιτητών,είναι ανάλογο της θέλησης τους.Δηλαδή,αν σε ένα τμήμα έχουμε 100 φοιτητές και οι 60 ενδιαφέρονται για το αντικείμενο που σπουδάζουν,άρα και τη σχολή τους,τότε και το ΤΕΙ κωλοπετινίτσας να ταν,θα χε επίπεδο σπουδών.Τη σχολή δε την κάνουν ούτε οι καθηγητές,ούτε η πόλη.Κινητήριος δύναμη είναι(θα έπρεπε τουλάχιστον),η φοιτητική δραστηριότητα;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Koan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Koan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Εσθονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 140 μηνύματα.
To επίπεδο μιας σχολή εξαρτάται άμεσα απο το επίπεδο των φοιτητών.Και το επίπεδο των φοιτητών,είναι ανάλογο της θέλησης τους.Δηλαδή,αν σε ένα τμήμα έχουμε 100 φοιτητές και οι 60 ενδιαφέρονται για το αντικείμενο που σπουδάζουν,άρα και τη σχολή τους,τότε και το ΤΕΙ κωλοπετινίτσας να ταν,θα χε επίπεδο σπουδών.Τη σχολή δε την κάνουν ούτε οι καθηγητές,ούτε η πόλη.Κινητήριος δύναμη είναι(θα έπρεπε τουλάχιστον),η φοιτητική δραστηριότητα;)
αν δεν πληρώνεσαι για να εισαι "φοιτητης" (δες μπατσους κλπ) η σχολη δεν αξιζει ....:thanks::thanks::thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RottenCrusader!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο RottenCrusader! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
αν δεν πληρώνεσαι για να εισαι "φοιτητης" (δες μπατσους κλπ) η σχολη δεν αξιζει ....:thanks::thanks::thanks:
Αλήθεια στην αστυνομία,ποιο είναι το γνωστικό αντικείμενο που αποκτάς?Ποια η παιδεία?Γιατι εγώ σπουδάζω κατι,μαθαίνω κατι που με κάνει δυνητικά χρήσιμο στη κοινωνία,και πιο ολοκληρωμένο ως άνθρωπο.Και ταυτοχρόνως,μη όντας εσώκλειστος,κοινωνικοποιούμαι,αποκτάω και μαθήματα ζωής.Εν ολίγοις εγώ μπαίνω σκεπτόμενος και βγαίνω σκεπτομενος,με εμπειρίες επιστήμης/ζωής και χρηστό μέλος της κοινωνίας μου.Οι μπάτσοι ΤΙ βγαίνουν,τι αποκτούν,ώστε να συγκριθούν έστω μαζι μου?

Δεν αναφέρω τα παραπάνω για να προσβάλω τη θέση σου.Παραθέτω μια ειλικρινή απορία,και περιμένω να μου απαντήσεις με την ίδια ευκολία που απαξίωσες όλες τις σχολές εκτος αστυνομικών/στρατιωτικών;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Koan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Koan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Εσθονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 140 μηνύματα.
Αλήθεια στην αστυνομία,ποιο είναι το γνωστικό αντικείμενο που αποκτάς?Ποια η παιδεία?Γιατι εγώ σπουδάζω κατι,μαθαίνω κατι που με κάνει δυνητικά χρήσιμο στη κοινωνία,και πιο ολοκληρωμένο ως άνθρωπο.Και ταυτοχρόνως,μη όντας εσώκλειστος,κοινωνικοποιούμαι,αποκτάω και μαθήματα ζωής.Εν ολίγοις εγώ μπαίνω σκεπτόμενος και βγαίνω σκεπτομενος,με εμπειρίες επιστήμης/ζωής και χρηστό μέλος της κοινωνίας μου.Οι μπάτσοι ΤΙ βγαίνουν,τι αποκτούν,ώστε να συγκριθούν έστω μαζι μου?

Δεν αναφέρω τα παραπάνω για να προσβάλω τη θέση σου.Παραθέτω μια ειλικρινή απορία,και περιμένω να μου απαντήσεις με την ίδια ευκολία που απαξίωσες όλες τις σχολές εκτος αστυνομικών/στρατιωτικών;)
μα ειρωνικα το ειπα συμφωνω με όσα λες ΑΠΟΛΥΤΑ... χθες εγραψα αν το προβλημα καποιου ειναι τα λεφτα δε χρειαζεται να παει μπατσος τον βαζουμε σε ενα κλουβι και του δινουμε οτι θέλει .. το ιδιο δεν είναι??... ή πας μπατσος για να προστατέψεις την κοινωνία (:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:) με το πολυ μεγαλο πνευματικο επιπεδο που αποκτας εκει μεσα?.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.
Αλήθεια στην αστυνομία,ποιο είναι το γνωστικό αντικείμενο που αποκτάς?Ποια η παιδεία?Γιατι εγώ σπουδάζω κατι,μαθαίνω κατι που με κάνει δυνητικά χρήσιμο στη κοινωνία,και πιο ολοκληρωμένο ως άνθρωπο.Και ταυτοχρόνως,μη όντας εσώκλειστος,κοινωνικοποιούμαι,αποκτάω και μαθήματα ζωής.Εν ολίγοις εγώ μπαίνω σκεπτόμενος και βγαίνω σκεπτομενος,με εμπειρίες επιστήμης/ζωής και χρηστό μέλος της κοινωνίας μου.Οι μπάτσοι ΤΙ βγαίνουν,τι αποκτούν,ώστε να συγκριθούν έστω μαζι μου?

Δεν αναφέρω τα παραπάνω για να προσβάλω τη θέση σου.Παραθέτω μια ειλικρινή απορία,και περιμένω να μου απαντήσεις με την ίδια ευκολία που απαξίωσες όλες τις σχολές εκτος αστυνομικών/στρατιωτικών;)


Να σε ενημερωσω πως στην σχολη αστυφυλακων που ξερω τουλαχιστον,εχουν κανονικα μαθηματα και μελετανε,παιρνουν γνωσεις δηλαδη κλπ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Koan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Koan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Εσθονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 140 μηνύματα.
Να σε ενημερωσω πως στην σχολη αστυφυλακων που ξερω τουλαχιστον,εχουν κανονικα μαθηματα και μελετανε,παιρνουν γνωσεις δηλαδη κλπ.
κατι κανουν και στην αξιωματικων αλλα μη κολας σε αυτο αλλα δες το γενικο τροπο ζωης που προβαλουν (εισαι αστυνομικος πλεο δεν εισαι πολιτης πρεπει να απαιτεις σεβασμο.... κλπς μακακιες)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top