Τι όνειρο είδατε χτες;

dimitris199

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
γιατι δεν βλεπω και γω τετοια ονειρα? Εχει κανεις ζησει lucid dreams ? Εγω ποτε. Και τι ακριβως ειναι ? κανεις οτι θες ? δλδ?
εγω αλλα πιο παλια..βασικα ειχα την αισθηση οτι βρισκομαι σε ονειρο αλλα και παλι συμβαιναν <<περιεργα>> πραγματα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mel!n@

Νεοφερμένος

Η μελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
εγω πηγαινα απο καβαλα δραμα και εβγαζα φωτογραφιες απο το αμαξι το κολοσαιο.. και στο 2ο ονειρο που ειδα ειμασταν εκδρομη με το σχολειο στο βατικανο (που ειχε θεα τη θαλασσα), μετα μπηκαμε σε ενα πλοιο (μου επεσε το πεδιλο στη θαλασσα) και σε κανενα 5λεπτο φτασαμε θασο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3v@Ki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η V for Vlammenh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
εγω πηγαινα απο καβαλα δραμα και εβγαζα φωτογραφιες απο το αμαξι το κολοσαιο.. και στο 2ο ονειρο που ειδα ειμασταν εκδρομη με το σχολειο στο βατικανο (που ειχε θεα τη θαλασσα), μετα μπηκαμε σε ενα πλοιο (μου επεσε το πεδιλο στη θαλασσα) και σε κανενα 5λεπτο φτασαμε θασο
αχαχαχαχαχχαχαχαχαχχαχαχαχ ...αυτο θα πει κοσμογυρισμενη:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Το ειδα Τασο. Σαν ταινια 3Δ. Δεν μπορουσα να κρατησω την κοιλια μου απο τα γελια οταν ξυπνησα:P. Δεν το ειδα χθες. Εξεταστικη ειχα οταν το ειδα (τυχαιο; δε νομιζω)
αμ έτσι εξηγείται!! πες το ντε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Ένα τεράστιο ΠΕΟΣ.
.
.
.
.
.
φαινόντουσαν και οι φλέβες :worry: Τι να σημαίνει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
Ένα τεράστιο ΠΕΟΣ.
.
.
.
.
.
φαινόντουσαν και οι φλέβες :worry: Τι να σημαίνει?

οτι θα πεσει που**ος :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Ένα τεράστιο ΠΕΟΣ.
.
.
.
.
.
φαινόντουσαν και οι φλέβες :worry: Τι να σημαίνει?

Μεγαλη πορτα θα διαβεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Πολύ θα 'θελα να περιγράψω τα όνειρά μου μα με το που ξυπνάω τα ξεχνάω σχεδόν αμέσως.....lol
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RandomHero

Νεοφερμένος

Ο RandomHero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Μπορει να φανει παραξενο,,
Θυμαμε πολυ λιγο απο το ονειρο μου.
Καθαριζα τους εξωτερικους τοιχους του σπιτιου μου με τον Kurt Cobain.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jack of Spades

Περιβόητο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,431 μηνύματα.
Χθες το βράδυ είδα σε αγιογραφία το Χριστό να με δείχνει...και μόλις με έδειξε άρχισα να πετάω,ώσπου ξύπνησα!

Τι να σημαίνει άραγε;Θα αποδημήσω;:eek:

Μου είπαν πάντως πως είναι πολύ καλό...άντε να δούμε!:D

Ένα τεράστιο ΠΕΟΣ.

Μάλλον είσαι πια τόσο χορτασμένος από νιμού,που τα λέτε με τον δικό σου τις νύχτες!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Χθες το βράδυ είδα σε αγιογραφία το Χριστό να με δείχνει...και μόλις με έδειξε άρχισα να πετάω,ώσπου ξύπνησα!

Τι να σημαίνει άραγε;Θα αποδημήσω;:eek:

Μου είπαν πάντως πως είναι πολύ καλό...άντε να δούμε!:D
Περίεργο... κοίτα να προσέχεις αυτές τις μέρες και καλού κακού κάνε και κανένα σταυρό πριν βγεις από το σπίτι!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jack of Spades

Περιβόητο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,431 μηνύματα.
Ωχ,και οδηγάω πολύ τις καθημερινές!:P

Thanks...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Για την ακρίβεια προχθες.. Είδα τη μαμά μου έγκυο και σαν να θυμαμαι την αδερφη μου με κιτρινο φουστανι. Χωρις να ειμαι σιγουρη. Κακο λενε...:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
ενα συνειδητο οπου εκανα σεξ με την belluci
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top