Τι σημαίνει το iSchool για εσάς;

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Το 1ο μου ψηφιακο σπιτι :smoke:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgia...!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η π = 3,14159 26535... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 379 μηνύματα.
κοινωνια με ολες τις εννοιες..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τίποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Άλλο ένα μέρος για να τρολλάρεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
To ischool..ε, δεν ξέρω, είναι κάτι παραπάνω από ένα απλό forum. Νιώθω πολύ οικεία και είναι σαν να είμαστε όλοι μια μεγάλη παρέα. Υπάρχουν άτομα με τα οποία έχω πιο στενή επαφή, κάποια άλλα τα οποία δεν συμπαθώ, αλλά όπως και να έχει, εδώ μέσα περνάω πολύ ωραία. Είναι κάτι το οποίο έχω συνδέσει με την εφηβεία, τα μαθητικά χρόνια, και σίγουρα είναι κάτι που θα το θυμάμαι, όπως και τα περισσότερα μέλη από εδώ μέσα.
Ελπίζω να συνεχίσω να γράφω, ακόμη και αφού τελειώσω το σχολείο. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Στο παλιό ischool (2008-2010) ήμασταν ειλικρινά όλη μια παρέα!!! :D
Νιώθαμε το forum δικό μας.
Και εγώ έχω έναν λόγο παραπάνω που θεωρώ το παλιό ischool ό,τι καλύτερο έχει συναντήσει μέχρι τώρα στο internet!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Isom1312

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Isom1312 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 254 μηνύματα.
Ακομη ενα μερος για να τρολλαρεις και να σπασεις πλακα οταν εισαι σπιτι και βαριεσαι.
Αυτο που δε χορταινω ομως στο στεκι ειναι να διαβαζω ποστ του rempeskes.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Το iSchool μαρεσει γιατι, λόγω της ανωνυμίας, μπορώ να πώ ΟΤΙ θελω, να ρωτησω ότι θελω, να πω τις απόψεις μου για κάποια θέματα που δεν τα έχω συζητήσει με κανέναν άλλον και να πω μερικα προβλήματα που δεν έχω πει ποτέ σε κανέναν. Μου αρέσει που υπάρχουν άτομα που μοιραζονται μαζι μου το ιδιο πάθος για την φυσικη, τα ιταλικα, που εχουν τις ιδιες αποψεις με εμενα για καποια θεματα που με τις κολλητες μου ούτε που διανοηθήκαμε ποτε να συζητήσουμε... Ειναι το σαιτ που, ότι και να θέλω να κάνω στον υπολογιστή, είναι ανοιχτό! Εχω γνωρισει παρα πολύ αξιολογα άτομα εδω μέσα, έχω αλλάξει απόψεις για πολλα θεματα, έχω μάθει πάρα πολλά καινούργια πράγματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

panagiotists13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,490 μηνύματα.
Θα συμφωνήσω απόλυτα με την σινιόρα Ιταλιάνα από πάνω (:P) αλλά υπό έναν όρο.Για την ανωνυμία δεν μπορείς ποτέ να είσαι σίγουρος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Θα συμφωνήσω απόλυτα με την σινιόρα Ιταλιάνα από πάνω (:P) αλλά υπό έναν όρο.Για την ανωνυμία δεν μπορείς ποτέ να είσαι σίγουρος...

Η Σινιορα Ιταλιανα απο πανω το εγραψε αυτο το 2013 και θα επιθυμουσε να διαγραφει καθε δραστηριοτητά της στην εν λόγω σελίδα από τον Νοέμβριο του '14 και πριν... :whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lowbaper92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lowbaper92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,504 μηνύματα.
Στο τότε:
- Ένα φόρουμ που ανακάλυψα ψάχνοντας για Μαθηματικά Γ' Λυκείου. Βοήθησα και βοηθήθηκα αρκετά σ' αυτό το θέμα.
- Μια μικρή ώθηση, μεταξύ άλλων, για την έναρξη πολιτικοποίησής μου.
- Ένας χώρος που κυκλοφορούσαν επικά τρολς, οπότε έμπαινα για το χαβαλέ.

Στο τώρα:
Ένα φόρουμ που μπαίνω απλά από συνήθεια. Οι περισσότεροι χρήστες που θεωρούσα αξιόλογους έχουν αποχωρήσει, τα προαναφερθέντα τρολς έχουν μπαναριστεί, τα πολιτικά θέματα έχουν συγχωνευτεί σε ένα, με αποτέλεσμα να νεκρώσουν, οπότε τα περισσότερα threads μου είναι αδιάφορα. Κανά τραγουδάκι, καμιά σειρούλα και τέλος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Ενας χωρος που συνομιλεις με τα πιο εξυπνα παιδια της ελλαδος:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Το 1 μου φορουμ και το βρηκα εντελως τυχαια και πριν δεν ηξερα καν οτι υπαρχει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

S¡mos

Νεοφερμένος

Ο S¡mos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νοσηλευτικής Πελοποννήσου (Τρίπολη). Έχει γράψει 95 μηνύματα.
Για μένα το iSchool ήταν, είναι και θα είναι ο προσωπικός μου βοηθός.. Όποια απορία και αν έχω ξέρω ότι εδώ θα βρω την απάντηση που χρειάζομαι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Το μερος που πουλησα βοηθηματα που αλλιως θα επιαναν χωρο στη βιβλιοθηκη μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Πλέον τίποτα...
2008-2011 ήταν κορυφή.
Κρίμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

magician2000

Νεοφερμένος

Ο magician2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Άρτεμις (Αττική). Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Χωρος που μπορουσα να συζητησω τις ανησυχιες μου κατα τις πανελληνιες κ πιο πριν,χωρος ανταλλαγης ιδεων.Εβλεπα ατομα με τις ιδιες ανησυχιες.Πλεον μπαινω σπανια και τα θεματα συνηθως με αφηνουν αδιαφορο,υπαρχουν καποια αξιολογα τρολλ ακομα.Α! Και εδω ειχα την τυχη να κανω γνωριμια με ενα πολυ αξιολογο ατομο που ετυχε να περασουμε στην ιδια πολη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Είμαι μέλος κοντά 4 χρόνια στο ischool. Παλιά ήταν η αγαπημένη μου σηνήθεια, έμπαινα συνέχεια και έχω γνωρίσει πολύ αγαπημένα άτομα από εδώ με τα οποία έχω επαφή εκτός φόρουμ. Πλέον μπαίνω μόνο για να πω καμιά χαζομάρα στο τσατ άντε και σε κανένα θέμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Ωπ ωραίο θέμα.!

Το ανακάλυψα το 2010 ψάχνοντας πληροφορίες για κατευθύνσεις κλπ, έχω ρωτήσει για διάφορα πράγματα που με ενδιέφεραν, έχω κάνει ωραίες συζητήσεις και το σημαντικότερο γνώρισα κάποια υπέροχα άτομα με τα οποία κρατάω και θέλω να πιστεύω ότι θα κρατάω επαφή για πολύ καιρό ακόμα πέρα από εδώ. Πλέον είναι μια απλή συνήθεια 4+ χρονών που σιγά σιγά επιτέλους πάει για κόψιμο. Nothing more, nothing less. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top