Τι ποτά πίνετε;

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Και το ούζο καλό είναι, μωρέ:D

Εγώ είχα πιει και Λεμοντσέλο κάποτε:P Κι εκείνο ωραίο είναι8)
Πολυ γλυκο, αλλα αμα σαρεσουν τα γλυκα ποτα πχ ουζο οντως μοιαζει, απλα σε πιο ελαφρυ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
αααααα. Που να δεις το συσκευασμενο κοσμοπολιταν.

Why on earth should you try cosmo in the first place?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.

spiros332

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Spiros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 277 μηνύματα.
Vodka (πορτοκάλι)!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Σαν ποτο ειναι πολυ ωραιο!Σα μαρτινι ειναι.

Αν καταφέρεις να κάνεις κεφάλι με cosmo,εγώ θα φάω το καπέλο μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 565231

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Bloody Mary :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Διάβασα ότι το bloody mary έχει και ταμπάσκο μέσα και μου κίνησε το ενδιαφέρον.
Θέλω πολύ να δοκιμάσω, αλλά ούτε λεφτά, ούτε όρεξη έχω για να πιω :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
ρε παιδια εγω δεν εχω πιει ποτε αλκοολ!!!ειμαι η ξενερωτη με το τσαι η την κοκα κολα στην παρεα!!χαχαχαχαχχαχαχα:)οχι οτι με χαλαει βεβαια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fretoe

Δραστήριο μέλος

Ο fretoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 692 μηνύματα.
Το αλκοολ ειναι ωραιο, μεχρι την στιγμη που θα γινεις πραγματικα κουρουμπελο και θα ξερασεις. Εκεινη την στιγμη θα το σιχαθεις και δεν θα θελεις να ξαναδοκιμασεις ποτε, ως ενα χρονικο διαστημα τουλαχιστον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 565231

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ναι εχει ταμπασκο!Επισης εχει πιπερι και αλατι,γενικα ειναι παρα πολυ πικαντικο (εγω ποτε δε μπορω να πιω κατω απο το μισο γτ απλουστατα καιγομαι!).Βεβαια μπορεις να το ζητησεις πιο “ελαφρυ“.Μην ανησυχεις,τα λεφτα κ η ορεξη ειναι 2 πραγματα που πανε και ερχονται,κ το ανττιστροφο. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
Έχει αρχίσει και μ' αρέσει η ρακή. Παλιότερα ούτε να τη μυρίσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olina11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η olina11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ελληνικής Φιλολογίας Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 184 μηνύματα.
βοτκα λεμονι, ουρσους για πιο χαλαρα και κοκκινο κρασι κυριως ζαγκρια...αααα και το jagermeister μου αρεσει πολυ...για το τελευταιο τι εχετε να πειτε???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GiannosFloyd

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο GiannosFloyd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πόρτο Λάγος (Ξάνθη). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Το καλύτερο casual ποτό για να ξεκινήσει η βραδιά κατα τις 10 ειναι η sprite με γρεναδινη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Chivas με 2 παγους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GiannosFloyd

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο GiannosFloyd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πόρτο Λάγος (Ξάνθη). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Μιλώντας για λυκειοπαιδα παντα οι φοιτητές μπορούν να προσπερασουν την αρχή :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life.goes.on

Νεοφερμένος

Η life.goes.on αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
απο τα λίγα που έχω δοκιμάσει.

τεκίλα και τα παράγωγά της :P
malibou
και μερικές μπύρες οκ
ρε συ αηδιασα με αυτο που εχεις για υπογραφη... :sick::sick::sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darklord

Νεοφερμένος

Ο Darklord αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
ρούμι( bacardi/havana ) το καλοκαίρι, jack στα κρύα και από cocktails κλασσικά tequila sunrise :whistle: .άντε και καμιά πράσινη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Natassa.SP

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Natassa.SP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Δεν είμαι πολύ του ποτού, ή θα είναι πολύ γλυκό ή πολύ αηδία ή πολύ πικρό ή θα βγάζω φωτιά. Η μόνη γεύση που μου αρέσει ειναι η ξινή οπότε δεν έχω βρει και κανένα ποτό που να μου αρέσει. Γενικά όμως πίνω: Μπύρα (αγαπημένη η Kaiser), gordon space (το οποίο είναι χειρότερο από τη μπύρα οπότε δεν πίνουμε πλέον), έχω δοκιμάσει και havana club (δεν τρελάθηκα) και Μαλαματίνα, παλία μου άρεσε και το κρασί αλλά μετα τη τελευταία φορά αποφάσισα να μην ξαναπιω (βλακείες λέω τώρα που θα κάνει ο παππούς μου πάλι θα πιω:P)

Πίνω συνήθως με παρέα αλλά και μόνη μου να είμαι πάλι θα πιω, το θέμα με μένα δεν είναι αν το "τραβάει" η παρέα αλλά η μουσική δηλαδή, είμαι σε ένα club με τους καλύτερους μου φίλους, θα πιω 1-2 μπύρες. Αν είμαι σε ένα ροκάδικο μόνη μου τότε άνετα μπορώ να πίνω μέχρι να φύγω... :):clapup:

Γενικά όμως δεν μ αρέσει να μεθάω το έχω κάνει 1-2 φορές και απλά ξενέρωσα με τον εαυτό μου, προτιμώ το "κεφαλάκι" ή το τιποτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 13 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top