Τι ποτά πίνετε;

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Καλο το ποτο αλλα με μετρο,πρεπει να ξερεις ποτε θα σταματησεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom Dizzle

Νεοφερμένος

Ο Boom Dizzle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Δεν ειμαι εξαρτημενος...απλα οταν πινω το τσουζω πολυ κ γινομαι γκολλλλ
κ πεταγα μεγαλα λογια κ γινομουν μπ**ρδ*λο με ολους...Πλεον απλα θα ειμαι προσεκτικος πινοντας καμια μπυρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos175

Νεοφερμένος

Ο Mitsos175 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Σχεδον καθε μερα μια μπυριτσα το λιγοτερο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lowbaper92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lowbaper92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,504 μηνύματα.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALadinX

Νεοφερμένος

Η ALadinX αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Δεν πίνω και δν μου αρέσει οταν βλέπω κορίτσια της ηλικίας μου ( για τα αγόρια δν με νοιάζει ) να το κάνουν.
Εινα -για μενα- λιγο αστείο αυτο λες και προσπαθούν να δείξουν πιο μεγάλες :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Καθόλου σεξίστρια η από πάνω.
NEEEEEXT.

αργοπορημένο έδιτ:
Μην πίνετε, θα κάνετε πράγματα που δεν θέλετε να γίνουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
δεν πίνω πολύ, καλύτερα να ξέρω τι μου γίνεται :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Εγώ το πιο "βαρύ" ποτό που έχω πιει είναι βότκα μέσα σε πορτοκαλάδα :P
Άμα βγω έξω, θα πάρω κανα breezer ή κανένα gordon's. Η μπύρα δεν μου αρέσει για κάποιο λόγο...
Η μόνη φορά που έχω ψιλο-μεθύσει ήταν πριν κάτι χρόνια που είχα τολμήσει να πιω ούζο σκέτο σε ένα γλέντι με συγγενείς :P
Κατά τ' άλλα αισθάνομαι ξενέρωτος όταν βλέπω συμμαθητές μου να πίνουν συστηματικά αλλά τέσπα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pop corn

Πολύ δραστήριο μέλος

Η pop corn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
μεθύστε ρεεεε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

steve391242

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Στέφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 146 μηνύματα.
Εγω πινω πολυ συχνα αλλα μικρες ποσοτητες..συνηθως στα 3 ποτα να σταματησω,αντε και κανα 2 σφηνακια στα κεφια.Εχω ομως το προβλημα οτι δεν μεθαω με τιποτα,και γενικα με πειραζει και ευκολα.Η δεν θα το νιωσω η θα γυρισω σπιτι,θα τα βγαλω 2-3 φορες(με τον εμετο πλεον εχω ιδιαιτερη σχεση απο τοτε που αρχισα να πινω :redface:)και θα ξαπλωσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
παιδια,ειδα παραπανω στο φορουμ οτι σε πολλους αρεσει η mcfarland και η erdinger.αυτες τις βρησκεις παντου?γιατι εγω ειδικα την mcfarland πρωτη φορα την ακουσα.και κατι αλλο.η corona extra σας αρεσει?ή καποια αλλη μπυρα που να μην ειναι πολυ πικρη εως καθολου ξερετε?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
παρτε ουζο ρεε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
κοιτα mcfarland νομιαω υπαρχει σχεδον παντου

Btw τι ειναι καλυτερο ουζο ή τσίπουρο???(I vote TSIPOURO)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
παιδια,ειδα παραπανω στο φορουμ οτι σε πολλους αρεσει η mcfarland και η erdinger.αυτες τις βρησκεις παντου?γιατι εγω ειδικα την mcfarland πρωτη φορα την ακουσα.και κατι αλλο.η corona extra σας αρεσει?ή καποια αλλη μπυρα που να μην ειναι πολυ πικρη εως καθολου ξερετε?:hmm:
Paulaner θες να πιείς εσύ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
κοιτα mcfarland νομιαω υπαρχει σχεδον παντου

Btw τι ειναι καλυτερο ουζο ή τσίπουρο???(I vote TSIPOURO)

Τσίπουρο κι ας πεθάνω. <3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Τσίπουρο, αν και δεν πίνω συχνά. Ο νταντι ως οινολόγος μου χει κάνει εντατικά μαθήματα από μικρή τι κάνει και τι δεν κάνει να πίνω.
Πάντως το ποτό δεν με αγαπάει ούτε εγώ αυτό. Στο ένα ποτήρι κρασί είμαι χαλαράαα :P στη μισή μπύρα έχω γίνει σκνίπα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xx-Giota-xX

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γιώτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 156 μηνύματα.
παιδια,ειδα παραπανω στο φορουμ οτι σε πολλους αρεσει η mcfarland και η erdinger.αυτες τις βρησκεις παντου?γιατι εγω ειδικα την mcfarland πρωτη φορα την ακουσα.και κατι αλλο.η corona extra σας αρεσει?ή καποια αλλη μπυρα που να μην ειναι πολυ πικρη εως καθολου ξερετε?:hmm:

Κοίτα αυτά που θα σου πω δεν ξέρω αν θα σε βοηθήσουν ιδιαίτερα :P Εδώ στη Σλοβακία που είμαι Erdinger βρίσκεις ακόμη και στο πιο ακυρομάγαζο ever!! Μια ΥΠΕΡΟΧΗ μπύρα είναι η τσέχικη VELVET η οποία δεν είναι καθόλου πικρή...Κάποιοι τη θεωρούν ''γυναικεία'' μπύρα λόγω του βελούδινου αφρού που σχηματίζει αλλά δεν υποστηρίζω καθόλου αυτή την άποψη γιατί από αλκοολικούς βαθμούς δεν είναι με τίποτα ''γυναικεία'' !!Είναι η αγαπημένη μου πάντως :)Από τύπου lager θα σου έλεγα τη Zlaty Bazant κλασσική σλοβάκικη,σε ξεδιψάει αμέσως σε σχέση με την VELVET που είναι πιο πηχτή και καθόλου πικρή...Είμαι λάτρης της μπύρας και μόνο αυτής καθώς με τα άλλα αλκοόλια ( :P ) δεν τα πάω πολύ καλά :P Λογικά τις μπύρες που σου είπα Θεσσ/νικη σίγουρα θα τις βρεις ιδικά τις τσέχικες! Τώρα αν σου άρεζαν οι λιιιγο πιο πικρές έχω να σου προτείνω αρκετές :P :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Kozel ρε. Μια που αναφέρατε και τσέχικες δηλαδή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lowbaper92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lowbaper92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,504 μηνύματα.
Desperados. Απ'τις αγαπημένες μου μπύρες. Μπύρα με τεκίλα είναι βασικά, και γι'αυτό έχει ιδιαίτερη γεύση.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 13 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top