Τι παράπονα έχετε απ'τους καθηγητές των αγγλικών σας;

tasosple

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tasosple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 231 μηνύματα.
στα ιδιαιτερα π δν ερχονται στην ωρα τους κ φευγουν κ κανα τεταρτο νωριτερα

τωρα θ μ πειτε ανθρωποι ειναι κ αυτοι κ μπορει κατι ν τους ετυχε, αλλα δν μπορει συνεχεια ν τους τυχαινει αυτο κ ν μν το αναπληρωνουν τν χρονο π αργουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1994kc

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 1994kc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Καστοριά (Καστοριά). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
αδυνατον να γινει αυτο στα πλαισια μιας ταξης ειδικα οταν πρεπει να βγαλεις μια συγκεκριμενη υλη μεχρι τις εξετασεις. Εαν ο καθηγητης διαπιστωση αδυναμια καπιου μαθητη σε συγκεκριμενο τομεα οφειλει να του δινει εξτρα δουλεια και αν αυτο δεν καλυψει τα κενα του να ενημερωσει τους γονεις προκειμενου ο μαθητης να ξεκινησει καποια ιδιαιτερα μαθηματα.
Η ταξη δυστυχως δεν προχωραει με τους ρυθμους του πιο αδυναμου μαθητη....
αυτό που λες εννοώ...
δε συμβαίνει κάτι τέτοιο...
ή για παράδειγμα αν κάποιο παιδί αξίζει και μπορεί να προχωρήσει σε ανώτερο επίπεδο δεν έχει και καμιά στήριξη!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~D FOR EVER~

Νεοφερμένος

Η ~D FOR EVER~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
η καθηγητρια μας ηταν η χειροτερη που εχω συναντησει ποτε!!!
ολη την ωρα μας προσβαλε,δεν εδινε καμια σημασια στις αναγκες μας,:mad:και δεν της ενοιαζε η επιτυχια μας αλλα ο μισθος που θα παρει κτλ.:nono:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fragl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η fragl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 326 μηνύματα.
στα ιδιαιτερα π δν ερχονται στην ωρα τους κ φευγουν κ κανα τεταρτο νωριτερα

τωρα θ μ πειτε ανθρωποι ειναι κ αυτοι κ μπορει κατι ν τους ετυχε, αλλα δν μπορει συνεχεια ν τους τυχαινει αυτο κ ν μν το αναπληρωνουν τν χρονο π αργουν
Πλάκα κάνεις!!!Απλά πες τους το ή άλλαξε καθηγητή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ssalex

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ssalex αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
λόγω του ότι έχουν το φροντιστήριο καμια 20ρια τουλάχιστον χρόνια έχουν και μία τάδε πείρα, αν εξαιρέσω ελάχιστες στιγμές που πραγματικά ήρθα στα όριά μου οι καθηγητές στο φοροντιστήριο ταύτο ήταν εξαιρετικοί,
ένα ευχαριστώ στον mr. Andreas στην Mrs. Mary στην Mrs. Jenny και δεν ξεχνώ και την Mrs. Fani
:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαφνη300

Νεοφερμένος

Η Λωρη! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Εγώ το παράπονα που έχω είναι πάρα πολλά !! Δυστυχώς μένω σε χωριό και έχουμε μόνο μια καθηγήτρια αγγλικών η οποία κάνει σε όλα τα τμήματα μάθημα μόνο απο 45 λεπτά και μας παίρνει 70 ευρώ το μήνα !!! Επίσης κάποιες φορές είναι αγενής μαζί μας και πολύ χαλαρή !!!Με όλα αυτά που σας έχω πει πιστεύετε ότι αυτή η γυναίκα πρέπει να διδάσκει ??:rtfm::rtfm::rtfm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Εγω το παραπονα που εχω ειναι παρα πολλα !!Δυστυχως μενο σε χωριο και εχουμε μονο μια καθηγιατρια αγγλικων η οποια κανει σε ολλα τα τμηματα μαθημα μονο απο 45 λεπτα και μας περνει 70 ευρω το μηνα !!!Επισης καποιοες φορες ειναι αγενης μαζι μας και πολυ χαλαρη !!!Με ολα αυτα που σας εχω πει δεν πιστευετε οτι αυτη η γυναικα πρεπει να διδασκει ??:rtfm::rtfm::rtfm:
Σε κάτι τέτοιες περιπτώσεις μια είναι η απάντηση: εσείς φταίτε που την ανέχεστε! Οκ κατανοώ ότι σε ένα χωριο είναι περιορισμένες οι επιλογές αλλά και πάλι μπορούν να της μιλήσουν οι γονείς σας για να συμπεριφέρεται καλύτερα και να κάνει πιο καλά τη δουλειά της.
Τα λεφτά μου φαίνονται ελάχιστα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Σε κάτι τέτοιες περιπτώσεις μια είναι η απάντηση: εσείς φταίτε που την ανέχεστε! Οκ κατανοώ ότι σε ένα χωριο είναι περιορισμένες οι επιλογές αλλά και πάλι μπορούν να της μιλήσουν οι γονείς σας για να συμπεριφέρεται καλύτερα και να κάνει πιο καλά τη δουλειά της.
Τα λεφτά μου φαίνονται ελάχιστα! :P

Σε όλες τις τάξεις -πλην της lower- έδινα 55 ευρώ.:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
Σκέψου όμως ότι αναγκαστικά ΌΛΟΙ πάνε σε αυτήν αφού είναι η μόνη καθηγήτρια, αν το δεις από αυτή τη σκοπιά ε, δεν είναι και λίγα :redface:


Καμιά πόλη ή πιο αναπτυγμένο χωρίο εκεί γύρω δεν υπάρχει να πηγαίνεις εκεί;
Θα φας ταλαιπωρία, αλλά αν μιλάμε για απόσταση 15-20 λεπτών δεν είναι και τίποτα σπουδαίο, εδώ έχεις φάει 45λεπτα από τη ζωή σου με αυτή τη καθηγήτρια που δεν αξίζει κιόλας..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Εγώ το παράπονα που έχω είναι πάρα πολλά !! Δυστυχώς μένω σε χωριό και έχουμε μόνο μια καθηγήτρια αγγλικών η οποία κάνει σε όλα τα τμήματα μάθημα μόνο απο 45 λεπτά και μας παίρνει 70 ευρώ το μήνα !!! Επίσης κάποιες φορές είναι αγενής μαζί μας και πολύ χαλαρή !!!Με όλα αυτά που σας έχω πει πιστεύετε ότι αυτή η γυναίκα πρέπει να διδάσκει ??:rtfm::rtfm::rtfm:
Θα συμφωνησω με την evangelie σε τετοιες περιπτωσεις εγω μαζι της δε θα συνεχιζα και θα προτιμουσα να δινω κεφτα σε βενζινη και κλπ παρα να δινω λεφτα για ενα πτυχιο θα'δινα αργοτερα και θα επρεπε να το ξαναδωσω διοτι δε θα το περνουσα. Πιστεψε με εχω αλλαξει 3 καθηγητριες μονο και μονο απο δικη μου παραξενια αλλα τελικα η παραξενια μου μου βγηκε σε καλο. Και στην τελικη προτιμω να δινω 70 ευρω το μηνα στη βενζινη και να εχω μια καλη καθηγητρια παρα να δινω 70 ευρω σε καποια που δεν το αξιζει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαφνη300

Νεοφερμένος

Η Λωρη! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Δυστυχώς η γονείς μου δεν ευκαιρούν να με πηγαίνουν στην πιο κοντινή πόλη και όλα τα υπολειπα χωριά είναι μικρότερα από το δικό μου !!!!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Δυστυχώς η γονείς μου δεν ευκαιρούν να με πηγαίνουν στην πιο κοντινή πόλη και όλα τα υπολειπα χωριά είναι μικρότερα από το δικό μου !!!!:mad:
:eek: Τοτε θα πρεπει να πατε να της τριξετε λιγακι τα δοντια διοτι 45 λεπτα μαθημα ειναι σα να μην κανεις καθολου μαθημα. 45 λεπτα για μενα ειναι αρκετα για ενα μαθητη της Junior αλλα επειδη εισαι γυμνασιο 1.5 ωρα 2 φορες την εβδομαδα (που εκανα και εγω σου ειναι αρκετες) εκτος και αν μιλαμε για επιπεδο B2 και πανω που απο τοτε ξεκινησα τα διωρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαφνη300

Νεοφερμένος

Η Λωρη! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Τις έχουν μιλήσει πολύ γονείς αλλά εκείνη τίποτα !!!Το μόνο που μπορώ να κάνω είναι να διαβάζω όσο περισσότερο μπορώ και του χρόνου να πάω ιδιαίτερα και να κάνω εντατικά και το καλοκαίρι για να κερδίσω όσο περισσότερο καιρό μπορώ !!! Αυτό που με ενοχλεί και προβληματίζει περισσότερο όμως είναι ότι όταν μεγαλώσω θέλω να σπουδάσω αγγλική φιλολογία και πιστεύω πως είναι σαν να εξευτελίζει τον τομέα αυτό:mad: !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Εγώ από την καθηγήτρια μου είμαι πολύ ευχαριστημένος! Είναι πολύ μπροστά σε σχέση με άλλους καθηγητές και καθηγήτριες που το παίζουν αρχηγοί... Έχει χιούμορ και είναι σχετικά ανοιχτή σε εμάς... Δεν έχω κάποιο μεγάλο παράπονο αλλά εντάξει κάποια flaws υπάρχουν σε όλους τους ανθρώπους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Τις έχουν μιλήσει πολύ γονείς αλλά εκείνη τίποτα !!!Το μόνο που μπορώ να κάνω είναι να διαβάζω όσο περισσότερο μπορώ και του χρόνου να πάω ιδιαίτερα και να κάνω εντατικά και το καλοκαίρι για να κερδίσω όσο περισσότερο καιρό μπορώ !!! Αυτό που με ενοχλεί και προβληματίζει περισσότερο όμως είναι ότι όταν μεγαλώσω θέλω να σπουδάσω αγγλική φιλολογία και πιστεύω πως είναι σαν να εξευτελίζει τον τομέα αυτό:mad: !!!
Ειναι ασχετο αυτο που θα σου επειδη τυχαινει να λατρευω και εγω με τη σειρα τα γερμανικα ηθελα γερμανικη αλλα δυστυχως ειναι καμμενο χαρτι οποτε βρες κατι αλλο (μη το συζητησουμε εδω περιτερω διοτι θα μας παρουν με τις πετρες αν θες μονο πμ:/:)
Δευτερον μηπως να πατε και γονεις και παιδια διοτι επειδη αυτη ειναι η αχρηστια προσωποιημενη εσυ δε χρωστας σε τιποτα να καθεσαι να κανεις ιδιαιτερα το καλοκαιρι:confused:
Τριτον νομιζω οτι πρεπει οπωσδηποτε να αλλαξεις καθηγητρια με οτι και αν αυτο συνεπαγεται, με το να καθεσαι να κανεις μαθημα με'κεινην διακινδυνευεις πολλα πραγματα και πανω απο ολα τις σωστες βασεις που χρειαζεται οπωσδηποτε ενας μαθητης προκειμενου να παρει ενα πτυχιο (οποιο και αν αυτο ειναι) με εναν καλο βαθμο :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Σε όλες τις τάξεις -πλην της lower- έδινα 55 ευρώ.:confused:
Το μήνα? :confused:
Που ζεις? :P Μέχρι το λοουερ που πήγαινα σε φροντιστήριο έδινα περίποου 200 ευρώ το δίμηνο και μετά 20 ευρώ την ώρα γιατί έκανα ιδιαίτερα... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Το μήνα? :confused:
Που ζεις? :P Μέχρι το λοουερ που πήγαινα σε φροντιστήριο έδινα περίποου 200 ευρώ το δίμηνο και μετά 20 ευρώ την ώρα γιατί έκανα ιδιαίτερα... :/:

Αλήθεια.:P
Μέχρι την λόουερ έδινα 55, και στη λόουερ 150.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
απο την καθηγητρια στο σχολειο πολλα! Νομιζει πως ειναι αγγλιδα και δεν ξερει καν αγγλικα
απο την καθηγητρια στο φροντιστήριο κσνενα! Ειναι πολυ καλη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

laurentides

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η laurentides αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
Εμένα δεν μίλαγε καν αγγλικά στο μάθημα , κράταγε συνέχεια λυσσάρι , δεν ήξερε αρκετό λεξιλόγιο και εκθέσεις δεν μου έβαζε όσες θα ήθελα για να εξασκηθώ με λίγα λόγια τα έμαθα μονάχη μου τα αγγλικά :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πύρος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πολιτισμού & Δημιουργικών Μέσων & Βιομηχανιών Θεσσαλίας. Έχει γράψει 1,736 μηνύματα.
Δεν έχω κάποιο παράπονο από την καθηγήτρια μου... απλά είναι πολύ πεισματάρα, δεν δέχεται τα λάθη της, ότι πει είναι σωστό, έχει άποψη για τα πάντα και μερικές φορές το μισό μάθημα το περνάω ακούγοντάς την να μιλά για κάτι άσχετο που την ρώτησα.. :P :P :P αλλά σε γενικές γραμμές είναι πολύ καλή!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top