Τι θα κάνετε μόλις τελειώσουν οι πανελλήνιες;

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
υπνος μεχρι το μεσημερι, μπανακι στη θαλασσα με φιλους, ταβερνιτσα, καφεδακι και μετα το βραδυ βολτα για κανα ποτο!! Κοινως μια μερα μονο με τους φιλους μου!!!!!!!!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
μετά το άνχος των εξετάσεων, κατευθείαν θα αρχίσει το άνχος των αποτελεσμάτων και των βάσεων:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Ισως μια βολτα,ισως υπνος κατα βουληση. Δεν ξερω εξαρταται και απο το πως θαχω γραψει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alchemia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η alchemia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Το μονο που θελω ειναι να τελειωσω και να παω σε οσα περισσοτερα μερη μπορω:P Αχ αντε να ρθει εκεινη η ωρα που θα βγαινω και θα σκεφτομαι " για κατσε δεν εχω τιποτα να κανω, μπορω να γυρισω μεθαυριο":D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Ύπνος χωρίς να με ξυπνήσει κανείς. :redface:
Μετά για μπάνιο με φίλους, ή καφέ, ή φαγητό. Γενικά έχω φανταστεί ότι θα είμαι ξέγνοιαστη, ήρεμη, ανακουφισμένη κτλ, δε ξέρω συγκεκριμένα πράγματα είναι πολύ νωρίς ακόμα, το μόνο που ξέρω είναι ότι ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΣΚΑΣΩ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,095 μηνύματα.
Μια μέρα τις πανελλαδικές κάνουμε σκονάκια για τα ενδοσχολικά ώστε να έχουμε ένα καλό βαθμό στο απολυτήριο λυκειόυ και να μπορούμε εύκολα να κτυπήσουμε δουλειές τύπου ΟΤΕ μετά.

Μια μέρα μετά τις ενδοσχολικές πηγαίνετε να βγάλετε δίπλωμα οδηγησης.

Δε θα έχετε ποτέ ξανά τέτοιο καθισιό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
εννοειτε πως θα πατε και διακοπες...εχετε τιποτα κατα νου?:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Μια μέρα τις πανελλαδικές κάνουμε σκονάκια για τα ενδοσχολικά ώστε να έχουμε ένα καλό βαθμό στο απολυτήριο λυκειόυ και να μπορούμε εύκολα να κτυπήσουμε δουλειές τύπου ΟΤΕ μετά.

Μια μέρα μετά τις ενδοσχολικές πηγαίνετε να βγάλετε δίπλωμα οδηγησης.

Δε θα έχετε ποτέ ξανά τέτοιο καθισιό.

Βασικά όχι κατευθείαν για δίπλωμα, πρώτα θα μάθουμε πώς να το βάζουμε μπρος και μετά από Σεπτέμβρη σχολή.
Σκονάκια σε εξετάσεις δεν έκανα ποτέ, άσε που δε θα έχω καν όρεξη για να πάω να δώσω.
Διακοπές εννοείται ότι θα πάμε, ίσως πάω με φίλους, ίσως με το bf ΑΛΛΑ σίγουρα θα πάω, τώρα το πού άγνωστο, δεν κάθομαι Αθήνα. Να προλάβω να πάω πριν βγουν τα αποτελέσματα βέβαια γιατί μετά θα κλαίω.:P


Επίσης, επειδή έχουν πολλές φίλες έχουν γενέθλια το Μάη μετά τις εξετάσεις θα έχουμε πολλά πάρτις. 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
εννοειτε πως θα πατε και διακοπες...εχετε τιποτα κατα νου?:worry:

Κατα την αποψη μου επιβαλεται Σαντορινη(πηγα ηταν τελεια), Μυκονος ή Ροδος(σας περιμενω:D)!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

λακούβα93

Νεοφερμένος

Η λακούβα93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Εμενα η μερα μετά τις πανελλαδικές και τις ενδοσχολικές θα με βρεί απομονωμένη στο σπίτι πάνω στο βουνό ( εξοχικό μας )....με την παρέα....να καθόμαστε όλη μέρα...να ακούμε/παίζουμε μουσική...να παίζουμε διαφορα παιχνίδια...να πίνουμε-να ψήνουμε...και να ονειροπολούμε για το μέλλον και τις διακοπές μας...ολα αυτά μέχρι να έρθουν να μας μαζέψουν ή να τελειώσει το φαί...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Ρε παιδια, να ρωτησω κατι?
Εσεις τωρα που τελειωσαμε, τι κανετε ολη μερα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaou2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 264 μηνύματα.
Ξυπναω κατα τις 11, αν εχω κανονισει να παω για κανενα μπανιο, παω αλλιως ανοιγω λιγο το air condition και τον υπολογιστη ή διαβαζω ενα βιβλιο που εχω... το απογευμα αν εχω κανονισει κατι βγαινω, αλλιως παω και κανω αστροπαρατηρηση... Μαλακιες να περασει η ωρα, αλλα στις 22 φευγω για Λονδινο και στις 9 Αυγουστου για Καρπαθο (και λογικα μεσα Σεπτεμβρι οριστικα για Ηρακλειο :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Βόλτες με το ποδήλατο. Είδα προχτές μια παράσταση στο θέατρο (μέτρια ήταν :( ), πήρα εισιτήρια για μία παράσταση από το Διεθνές Φεστιβάλ Χορού Καλαμάτας. Βόλτες στην παραλία της Καλαμάτας. Τελικά, βαριέμαι να κάνω μαθήματα οδήγησης. Και το πιο βασικό: ύπνος μέχρι αργά!!! :D :P
Δεν έχω ξεκινήσει ακόμα μπάνια... :(
Εσύ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
Ρε παιδια, να ρωτησω κατι?
Εσεις τωρα που τελειωσαμε, τι κανετε ολη μερα?

PC (games internet) PC (games internet) PC (games internet) PC (games internet) PC (games internet) PC (games internet) PC (games internet) PC (games internet) PC (games internet) PC (games internet) PC (games internet) PC (games internet) PC (games internet) PC (games internet) βολτα το βραδυ ,υπνος repeat
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
εγω οσο και αν περιμενα να ερθει αυτη η περιοδος για να κοιμαμαι σαν ανθρωπος..καθε πρωι ξυπναω σχεδον απο τις 9...δεν μπορω να κοιμηθω περισσοτερο :hmm::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Εγώ δουλεύω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Και εγω δουλευω.μην το ξαναδω αυτο το πραγμα στην αρχικη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Εγω μαλλον θα πιασω δουλεια τον αλλο μηνα (περιπου) σε ενα βιβλιοπωλειο...
Θελω πολυ να μαζεψω χρηματα (μονη μου) για να παρω διπλωμα πριν ξεκινησουμε μαθηματα στην σχολη...
Εσεις παιδια που δουλευετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Χμμ, λες να ψάξω και εγώ για βιβλιοπωλείο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Η αληθεια ειναι πως το Σεπτεμβρη εχουν πολλη δουλεια, οποτε προσλαμβανουν τελος Αυγουστου για να μαθουν και δυο πραγματα στους υπαλληλους...
Τουλαχιστον σε μενα καπως ετσι παει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top