Τι θα κάνετε μόλις τελειώσουν οι πανελλήνιες;

nikos_sp

Νεοφερμένος

Ο nikos_sp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 114 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Παιδιά πραγματικά και γω έχω χάσει πολύ ύπνο, τον χρειάζομαι οπωσδήποτε επομένως με το που γυρνάω γερός ύπνος και την επόμενη μέρα καφεδάκι με τα φιλαράκια, παίζει επίσης με τους συμμαθητές μου να πάμε σε καμμιά ταβερνούλα έτσι να πούμε τα νέα μας και να "αποχαιρετιστούμε", όχι πως θα χαθούμε με όλους αλλά όσο να νε με μερικά άτομα δε πρόκειται να βλεπόμαστε συχνά. Πραγματικά, αν και θέλω να τελειώσει το σχολείο, από την άλλη όμως δε ξέρω, οι καθηγητές, γενικά σχεδόν όλοι από το σχολείο ακόμα και το ίδιο το σχολείο όσο να νε θα μου λείψουν....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andromeda

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 198 μηνύματα.
Θα κάνω make-over.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dhmhtrhs

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
αχαχαχ αρε Zod..Μου βαλες ιδεες...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zod

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Μπα,παιδια,μολις τελειωσω με λατινικα παιρνω το μηχανακι,παω στον φιλο μου,μετα καφες,μετα βολτα,μετα ποτο,ξανα ποτο,ξανα ποτο...Μεχρι να ξημερωσει!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

george_k214

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 338 μηνύματα.
Θα κοιμηθώ,θα πάω για μπάνιο-καφέ-ταινία-κλαμπάκι κλπ,θα λιώσω στο prison break/lost και σε άλλες αμερικανιές,θα πάω πολλές διακοπές με την παρέα και.....θα κοροιδεύω τον ξαδερφό μου που θα κάνει καλοκαιρινά φροντιστήρια(χαχαχαχαχχαχαχα)...πόσο τα λυπάμαι τα καημένα τα παιδάκια που τώρα τελειώνουν τη β λυκείου..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geogytheio

Νεοφερμένος

Ο giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γύθειο (Λακωνία). Έχει γράψει 118 μηνύματα.
παρασκευη τελειωνω...... παραλια (μαυροβουνι-γυθειο τυφλα να εχει η μυκονος!!!!) μεχρι να νυχτωσει μετα ποτακι μεχρι τις 7-8 το πρωι...την επομενη μερα beach party με την παρεα μου... τον ιουλιο θα παω και διακοπουλες παρο λεμε....γυμναστηριο να χασουμε κανα κιλο γιατι παχυναμε φετος.... κλασσικα παραλια-ποτακι καθε μερα!!!θα δουλευω κιολας......και φυσικα ΤΡΕΛΟ SEX!!!!!!!!!!!!!!!!!!να πανε κατω τα φαρμακια των πανελληνιων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.

Alreena

Νεοφερμένος

Η Alreena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ελληνικό (Αττική). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Πρωινο κατευθείαν για ύπνο κι όταν ξυπνήσω pokeraki μέχρι το πρωι
Πρωινό πάλι ύπνος και μετά λιώσιμο μπροστά στο pc με ότι έχω κατεβάσει τους τελευταίους 2 μήνες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris_mvp

Νεοφερμένος

Ο grigoris_mvp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
δεν θα ξερω τι να πρωτοκανω...πραγματικα.
μαλλον ολη μερα εξω και αραλικι...ας ερθει πρωτα και θα δουμε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VirusX2

Νεοφερμένος

Ο Panos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
θα κοιμαμε και θα μεθαω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕλένηΚρ

Νεοφερμένος

Η Ελενη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Μύρινας (Λέσβος). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
θα έχω να κάνω τόσα πολλά που τελικά δε θα κανω τίποτα. Αλλα λεω να βγω:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σ.Σ

Νεοφερμένος

Η Σ.Σ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Θα ηρεμησω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕλένηΚρ

Νεοφερμένος

Η Ελενη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Μύρινας (Λέσβος). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Δε σου λέω.

Ελα βρε Γιαννούδι, δεν είναι και κρυφο.... Η ΓΙΑΝΝΑ ΜΑΣ (είναι και δικιά μου:P) ΠΑΝΤΑ ΣΚΙΖΕΙ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dafnousaki

Νεοφερμένος

Ο dafnousaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
μπανιο μετα το ΑΟΘ μετα φαι ταβερνα
μετα καφε ματα σπιτι το βραδυ στο παρτι που διοργανωνει η Χιος για αυτουσ που διναν παννεληνιες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theodim

Νεοφερμένος

Ο Θοδωρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Τεταρτη βραδυ τελικος champion's league
Πεμπτη βραδυ απειρο μπέκριασμα στο κέντρο!!
Τελειώνουν οι π******ς!!! :jumpy::lol::D;):no1:
XAXAXA Πολυ χαρά!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

boubou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλονή (Λέσβος). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
διακοπες!!!!!!!!!!!!!το σαββατοκυριακο στη θαλασσα κ το καλοκαιρι ναξο!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

opaoktsis4

Νεοφερμένος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
πρώτη μέρα για manager, champions league και στη συνεχεια για καμια βολτιτσα. και οταν γυρισω εχει το zodiac στο nova. αν το προλαβω καλως, αλλιώς μεχρι το πρωι εξω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Δεν παω σπιτι μου λεμεεεεεε! Θα παω να γραψω και θα γυρισω την Πεμπτη σπιτι..!!! ΑΝΤΕ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΝ ΟΙ Π......Σ !!! ΣΕ 12 ΩΡΕΣ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ,ΧΩΡΙΣ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣΣΣ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Πολλά τόπικς αναφέρονται για τη μέρα των πανελληνίων(τι;πώς;γιατί; )και συνοδεύονται από το απαραίτητο άγχος της στιγμής.
Εγώ θα σας πάω μια μέρα μετά το τέλος των πανελληνίων:clapup:
Φανταστείτε λοιπόν,πως το ''μαρτύριο'' τελείωσε και οτι είστε ελεύθεροι να κάνετε οτι θέλετε.
Πως φαντάζεστε τη μέρα αφότου τελειώσουν οι πανελλήνιες;Ποιό είναι το πρώτο πράγμα που θα κάνατε;Τι σας στερεί το υπερβολικό διάβασμα και οι θυσίες που κάνετε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top