Τι θα δηλώσουν οι φετινοί υποψήφιοι της θεωρητικής κατεύθυνσης [2010];

Τι σκέφτεστε να δηλώσετε φέτος?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 56)
  • Νομική (πείτε πόλη)

    Ψήφοι: 11 19.6%
  • Ψυχολογία (πείτε πόλη)

    Ψήφοι: 4 7.1%
  • Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης (πείτε πόλη)

    Ψήφοι: 6 10.7%
  • Παιδαγωγικό Νηπιαγωγών (πείτε πόλη)

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Φιλολογία (πείτε πόλη)

    Ψήφοι: 9 16.1%
  • Ιστορικό Αρχαιολογικό (πείτε πόλη)

    Ψήφοι: 5 8.9%
  • Στρατιωτικές Σχολές του 1ου πεδίου

    Ψήφοι: 1 1.8%
  • Στρατιωτικές Σχολές του 5ου πεδίου

    Ψήφοι: 3 5.4%
  • Τμήμα ΤΕΙ του 3ου πεδίου (πείτε ποιο)

    Ψήφοι: 4 7.1%
  • Άλλο (πείτε τι)

    Ψήφοι: 13 23.2%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Αφού δηλωσω τη σχολη , κ θεωρητικα εχω περασει , δινω κ τα αθληματα η παραλληλα με τις πανελληνιες?
Tα αθληματα τα δινεις πριν βγουν οι βασεις, αλλα δε θυμαμαι ποτε ακριβως!! Νομιζω μεσα στο καλοκαιρι... Παντως μη φοβασαι, δεν κοβεται κανενας στα αθληματα των ΤΕΦΑΑ, μονο προσθετικα στο βαθμο σου μπορουν να λειτουργησουν!! Και να θυμασαι πως το Φεβρουαριο που θα σας δωσουν κατι χαρτια στο σχολειο, πρεπει να δηλωσεις πως επιθυμεις να εισα υποψηφια για τα ΤΕΦΑΑ, γιατι αλλιως δε θα μπορεσεις να περασεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

superman

Δραστήριο μέλος

Ο superman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Tα αθληματα τα δινεις πριν βγουν οι βασεις, αλλα δε θυμαμαι ποτε ακριβως!! Νομιζω μεσα στο καλοκαιρι... Παντως μη φοβασαι, δεν κοβεται κανενας στα αθληματα των ΤΕΦΑΑ, μονο προσθετικα στο βαθμο σου μπορουν να λειτουργησουν!! Και να θυμασαι πως το Φεβρουαριο που θα σας δωσουν κατι χαρτια στο σχολειο, πρεπει να δηλωσεις πως επιθυμεις να εισα υποψηφια για τα ΤΕΦΑΑ, γιατι αλλιως δε θα μπορεσεις να περασεις...
εκτος απο ενα φιλο μου που κοπηκε προπερσι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Fay_

Νεοφερμένος

Η Φωτεινή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
α τελεια.
νταξει ειναι τα αθληματα.
και αυτα τα χαρτια που δινουν τον φεβρουαριο τι ειναι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
εκτος απο ενα φιλο μου που κοπηκε προπερσι :P
Η θεια μου εχει τελειωσει γυμναστρια και απ'οτι ξερω, δε γινεται να κοπεις στα αθληματα των ΤΕΦΑΑ εξ ορισμου!! Απλως καταγραφουν τους χρονους σου και αναλογα με το ποσο καλοι ειναι, λειτουργυον προσθετικα στο βαθμο σου... Εκτος αν κανω τοσο μεγαλο λαθος πια, που δεν το νομιζω!

α τελεια.
νταξει ειναι τα αθληματα.
και αυτα τα χαρτια που δινουν τον φεβρουαριο τι ειναι?
Μην ανησυχεις, τιποτα δεν ειναι!! Σας τα δινουν στο σχολειο και επιλεγεται κατευθυνση, μαθημα επιλογης και αυτο που σου ειπα πριν... Οταν ερθει η ωρα τους θα καταλαβεις!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Fay_

Νεοφερμένος

Η Φωτεινή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
ευχαριστώ!:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:
Μετά λοιπόν απαυτη την πολύωρη ανάκριση μου...

νομίζω ήρθε η ώρα να απαντήσω στο τόπικ.
θέλω να περάσω ΤΕΦΑΑ:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

superman

Δραστήριο μέλος

Ο superman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Η θεια μου εχει τελειωσει γυμναστρια και απ'οτι ξερω, δε γινεται να κοπεις στα αθληματα των ΤΕΦΑΑ εξ ορισμου!! Απλως καταγραφουν τους χρονους σου και αναλογα με το ποσο καλοι ειναι, λειτουργυον προσθετικα στο βαθμο σου... Εκτος αν κανω τοσο μεγαλο λαθος πια, που δεν το νομιζω!
κοιτα εγω που ειχα ρωτησει την αδελφη του μου πε επι λεξει:"Κοπηκε στα αθληματα".
τωρα πως ειναι δυνατον να κοπηκε στα αθληματα και να περασε στα ΤΕΦΑΑ δε ξερω...παιζει να ναι αυτο που λες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
κοιτα εγω που ειχα ρωτησει την αδελφη του μου πε επι λεξει:"Κοπηκε στα αθληματα".
τωρα πως ειναι δυνατον να κοπηκε στα αθληματα και να περασε στα ΤΕΦΑΑ δε ξερω...παιζει να ναι αυτο που λες
Τι να σου πω, ισως να τα ξερει καλυτερα η αδερφη του!! Αλλα στασου, γιατι με μπερδεψες, "ποιος κοπηκε στα αθληματα και περασε στα ΤΕΦΑΑ"... Αν μιλας για τον φιλο σου, τοτε στα λογια μου ερχεσαι, δεν ειναι δυνατο να κοπηκε:)!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

superman

Δραστήριο μέλος

Ο superman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Τι να σου πω, ισως να τα ξερει καλυτερα η αδερφη του!! Αλλα στασου, γιατι με μπερδεψες, "ποιος κοπηκε στα αθληματα και περασε στα ΤΕΦΑΑ"... Αν μιλας για τον φιλο σου, τοτε στα λογια μου ερχεσαι, δεν ειναι δυνατο να κοπηκε:)!!
Επαναλαμβανω: η φιλη μου ειπε οτι ο αδελφος της κοπηκε στα μαθηματα αλλα τελικα ο ιδιος περασε στα ΤΕΦΑΑ σε επαρχια...
απο κει και περα δε ξερω,εσυ foreverfreak φαινεται οτι εισαι καλυτερα ενημερωμενος απο μενα:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Επαναλαμβανω: η φιλη μου ειπε οτι ο αδελφος της κοπηκε στα μαθηματα αλλα τελικα ο ιδιος περασε στα ΤΕΦΑΑ σε επαρχια...
απο κει και περα δε ξερω,εσυ foreverfreak φαινεται οτι εισαι καλυτερα ενημερωμενος απο μενα
Μπα, μην το λες, απλα τυχαινει να γνωριζω καποια πραγματα παραπανω, καθως ενας πολυ καλος μου φιλος περασε στα ΤΕΦΑΑ στην Κομοτηνη:)!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Fay_

Νεοφερμένος

Η Φωτεινή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Και 'γω Κομοτηνή 'θέλω' !! πφφφ
Μέχρι τώρα που δεν είχα αποφασίσει που θέλω να περάσω
ήμουν πολύ χαλαρή , από τότε που έμαθα ότι
(γτ οχι) με 13.500 περνάω ΤΕΦΑΑ στην Κομοτηνή..
μόνο αυτό σκέφτομαι και έχω αρχίσει εντατική μελέτη αυτές τις μέρες.
Τελικά ο στόχος σε ωθεί να κάνεις προσπάθεια.
Στην αρχή ήμουν κάπως.. :
"εεεε οκ.. σύμφωνα με ότι γράψω , θα δηλώσω και μια ανάλογη σχολή..."
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΠΑΛΤΣ.

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Νομικήήήή! 1 ψήφο έχει μέχρι στιγμής...κανείς άλλος για Νομική (Αθήνα, Θεσ/νικη, Κομοτηνή δεν υπάρχει πρόβλημα!);;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

superman

Δραστήριο μέλος

Ο superman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
αγαπητη Χριστινα,κι εγω το ιδιο θα ψηφιζα , αλλα το θεμα απευθυνεται αποκλειστικα και μονο στα παιδια που δινουν Πανελλαδικες το 2010,οποτε καλυτερα να αφαιρεσεις τη ψηφο σου:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΠΑΛΤΣ.

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
αγαπητη Χριστινα,κι εγω το ιδιο θα ψηφιζα , αλλα το θεμα απευθυνεται αποκλειστικα και μονο στα παιδια που δινουν Πανελλαδικες το 2010,οποτε καλυτερα να αφαιρεσεις τη ψηφο σου:xixi:

Το πρόσεξα -διαφορετικά δεν θα ψήφιζα!- κ ευχαριστώ για την παρατήρησή σου γιατί δεν είχα προσέξει ότι η τάξη μου δεν έχει αλλάξει. Φέτος δίνω πανελλήνιες εγώ:jumpy:! Και επί τη ευκαιρία ας μου πει κάποιος πώς μπορώ να αλλάξω την τάξη, γιατί παρόλο που έχω εγγραφεί στο forum από όταν ήμουν Β' Λυκείου, φαίνεται ότι ακόμα δεν έχω προβιβαστεί στη Γ ' Λυκείου!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Grego

Νεοφερμένος

Ο Grego αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Δημοσιογραφία Αθήνας...ή τουρκικές και σύγχρονες ασιατικές σπουδές (τμήμα του καποδιστριακού)!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexia1992

Νεοφερμένος

Η Αλεξια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
M.M.E (καποδιστριακο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikodim14

Νεοφερμένος

Ο nikodim14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
ΣΣΑΣ Νομικη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

minouki

Νεοφερμένος

Η Μίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Φιλολογία Πάτρας :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

daffy3

Νεοφερμένος

Ο daffy3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Μάλλον Νομική Θεσσαλονίκης, αλλά δεν είμαι τελείως σίγουρος...:hmm:

ΣΣΑΣ Νομικη!

Προφανώς εννοείς ΣΣΑΣ Στρατολογικό. Πάντως επειδή το σκέφτομαι και εγώ, να ξέρεις ότι τους στρατοδίκες δεν τους παίρνουν από τη σχολή, αλλά προκηρύσσονται αργότερα θέσεις και νομίζω μπορείς να δηλώσεις ακόμα και αν έχεις τελειώσει απλά Νομική;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fly

Δραστήριο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 441 μηνύματα.
παιδαγωγικο αθηνας!!!(μακαρι παναγιαααα μου) αλλα γενικα θα δηλωσω ολα τα παιδαγωγικα!και αν δεν πιασω κατι μετα φιλολογια αθηνας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
παιδαγωγικο αθηνας!!!(μακαρι παναγιαααα μου) αλλα γενικα θα δηλωσω ολα τα παιδαγωγικα!και αν δεν πιασω κατι μετα φιλολογια αθηνας!
Καλη επιτυχια σου ευχομαι και ελπιζω με το καλο να γινουμε συναδερφοι:D:D!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top