Τι θα δηλώσουν οι φετινοί υποψήφιοι της θεωρητικής κατεύθυνσης [2010];

Τι σκέφτεστε να δηλώσετε φέτος?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 56)
  • Νομική (πείτε πόλη)

    Ψήφοι: 11 19.6%
  • Ψυχολογία (πείτε πόλη)

    Ψήφοι: 4 7.1%
  • Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης (πείτε πόλη)

    Ψήφοι: 6 10.7%
  • Παιδαγωγικό Νηπιαγωγών (πείτε πόλη)

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Φιλολογία (πείτε πόλη)

    Ψήφοι: 9 16.1%
  • Ιστορικό Αρχαιολογικό (πείτε πόλη)

    Ψήφοι: 5 8.9%
  • Στρατιωτικές Σχολές του 1ου πεδίου

    Ψήφοι: 1 1.8%
  • Στρατιωτικές Σχολές του 5ου πεδίου

    Ψήφοι: 3 5.4%
  • Τμήμα ΤΕΙ του 3ου πεδίου (πείτε ποιο)

    Ψήφοι: 4 7.1%
  • Άλλο (πείτε τι)

    Ψήφοι: 13 23.2%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

fly

Δραστήριο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 441 μηνύματα.
Η αληθεια ειναι, πως λογικα τα παιδαγωγικα θα αρχισουν να τα δηλωνουν ολο και λιγοτερα ατομα, γιατι δεν ειναι λιγοι εκεινοι (για να μην πω η μαζα), που το διαλεγαν καθαρα και μονο για την αποκατασταση:whistle:... Ετσι λοιπον προβλεπω μια σχετικη πτωση για φετος (αν τα θεματα που θα σας βαλουν βεβαια δεν ειναι εξαιρετικα ευκολα), πραγμα ιδιαιτερα θετικο για εσας!! Αντε, με το καλο να γινουμε συναδερφοι...

απο το στομα σου και στου θεου τ αυτι!!!!να μην δηλωσετε βρε παιδια δεν θα γινουμε ολοι δασκαλοι!!!χαχαχααχα απο μικρο παιδι το ονειρευομαι...μακαρι η αποτυχια στα μαθηματικα να μην μου το στερησει!παντως εχω και εναλλακτικη την φιλολογια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
απο το στομα σου και στου θεου τ αυτι!!!!να μην δηλωσετε βρε παιδια δεν θα γινουμε ολοι δασκαλοι!!!χαχαχααχα απο μικρο παιδι το ονειρευομαι...μακαρι η αποτυχια στα μαθηματικα να μην μου το στερησει!παντως εχω και εναλλακτικη την φιλολογια!
Μαρακι εχω μια απορια... Θελεις να δηλωσεις ντε και καλα Αθηνα?? Παιδαγωγικες σχολες υπαρχουν σε 9 πολεις και ειναι κριμα να μην ακολουθησεις αυτο που αγαπας, μονο και μονο επειδη δεν επιασες την Αθηνα:(!! Θελω να πω πως αν δεν εχετε τρομερο οικονομικο προβλημα και μπορεις να φυγεις, να μη διστασεις να το κανεις... Ειμαι σιγουρος πως δεν προκειται να το μετανιωσεις ποτε, για το απλουστατο λογο πως ακολουθησες το ονειρο σου, ενω αν το αφησεις να παει χαμενο θα το θυμασαι για παντα!! Τεσπα, ευχομαι να κανεις αυτο που σου λεει η καρδια σου...

Υ.Γ: Και συ τι τα θελες τα μαθηματικα:P:P??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

psy1951

Νεοφερμένος

Ο psy1951 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Παιδια οσοι σκεφτονται ψυχολογια σας συνιστω ανεπιφυλακτα Ρεθυμνο!Εκτος του οτι ειναι το πρωτο τμημα που δημιουργηθηκε κ ειναι πολυ οργανωμενο, σαν πανεπιστημιο ειναι τελειο κ η ζωη στην Κρητη απλα υπεροχη.Σας το λεω γιατι ημουν ακριβως στη θεση σας και ειχα ενδοιασμους αλλα τελικα εκανα την καλυτερη επιλογη!!!Υπομονη σας καταλαβαινω σας περιμενει μια σουπερ φοιτιτικη ζωη.:D
Να την ακούσετε τη συνάδελφο εάν σας ενδιαφέρει η επιστήμη της ψυχολογίας.Εγώ πέρασα υπέροχα φοιτητικά χρόνια στο Ρέθυμνο,σε ένα εκπληκτικό τμήμα ψυχολογίας...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fly

Δραστήριο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 441 μηνύματα.
Μαρακι εχω μια απορια... Θελεις να δηλωσεις ντε και καλα Αθηνα?? Παιδαγωγικες σχολες υπαρχουν σε 9 πολεις και ειναι κριμα να μην ακολουθησεις αυτο που αγαπας, μονο και μονο επειδη δεν επιασες την Αθηνα:(!! Θελω να πω πως αν δεν εχετε τρομερο οικονομικο προβλημα και μπορεις να φυγεις, να μη διστασεις να το κανεις... Ειμαι σιγουρος πως δεν προκειται να το μετανιωσεις ποτε, για το απλουστατο λογο πως ακολουθησες το ονειρο σου, ενω αν το αφησεις να παει χαμενο θα το θυμασαι για παντα!! Τεσπα, ευχομαι να κανεις αυτο που σου λεει η καρδια σου...

Υ.Γ: Και συ τι τα θελες τα μαθηματικα:P:P??

μια σκεφτομαι να φυγω μια οχι...ειναι και θεμα οικονομικο αλλα οχι και τοσο,δεν πειναμε δηλαδη.απλα ειχα στο νου μου διαφορα πραγματα που θα μπορουσα να κανω στην αθηνα σαν φοιτητρια!:):):) ειναι και οι φιλοι μου ο φιλος μου ολα αυτα που ενταξει ισως φαινονται μηδαμινα μπροστα στο γεγονος οτι θα ακολουθησω αυτο που θελω...δεν ξερω τι θα κανω!θα δειξει!!!:)
Υ.Γ τα λατρευα τα μαθηματικα και τα λατρευω...ισως ηθελα να αποδειξω σε ολους τους καλοθελητες οτι μπορει και ενα παιδι της θεωρητικης να τα καταφερει...και τα πηγαινα μια χαρα ,παρα πολυ καλα μπορω να πω....αλλα αγνωσται αι βουλαι του κυριου!!!:):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eupatridis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Για παραψυχολογία νεκρών ψαριών στην Νεκρά Θάλασσα,με κόβω με τέτοιους βαθμούς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Για παραψυχολογία νεκρών ψαριών στην Νεκρά Θάλασσα,με κόβω με τέτοιους βαθμούς...
Aχαχαχ. Θεϊκό.

Same here. Δράμα η κατάσταση.=/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrysa2912

Νεοφερμένος

Η Χρύσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
εγω "διεθνων και ευρωπαικων σπουδων"αλλα δεν ειμαι σιγουρη ακομα!σκεφτομαι και ΦΠΨ ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZETAXA

Δραστήριο μέλος

Η ZETAXA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
πειτε μου τη γνωμη σας τι να διαλεξω νηπιαγωγων η φιλολογια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzanakos2010

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tzanakos2010 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
πειτε μου τη γνωμη σας τι να διαλεξω νηπιαγωγων η φιλολογια?
Εγώ θα σου πρότεινα φιλολογία καθώς οι σπουδές θα σε βοηθήσουν καλύτερα στην μετέπειτα ζωή σου, ασχέτως που θα μπορείς μέχρι να διοριστείς( μέσω ασεπ πάντα) να κάνεις ιδιαίτερα. Βέβαια, αν αλλάξει το σύστημα εισαγωγής στην τριτοβάθμια τότε δεν ξέρω πως θα ζήσουν τόσοι αδιόριστοι καθηγητές όλων των ειδικοτήτων , μάλλον θα φυτοζωούν. Το παιδαγωγικό νηπιαγωγών δε νομίζω να σου προσφέρει και πολλά (από άποψη παιδείας) αλλά σίγουρα μπορείς να διοριστείς ευκολότερα στο δημόσιο.Αυτά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pennyy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η πεννυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
Και γω θέλω Ψυχολογία Αθήνας! Σε νιώθω ;P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

marie!!!!

Νεοφερμένος

Η marie!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
αχ και εγω φιλολογια θελω.. ποσο λετε να πεσει η φιλολογια κρητης ?? περισυ ηταν 15.804
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pennyy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η πεννυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
λενε οτι θα πεσουν οι βασεισ.ελπιζω να ισχυει

ποσο εχεις γραψει ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

marie!!!!

Νεοφερμένος

Η marie!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
15.604.. δεν εγραψα οσο ηθελα..

τι λες???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

pennyy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η πεννυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
ρε κρητη θα πεσουν ΣΙΓΟΥΡΑ.εισαι μεσα πιστευω.κανεις μας δεν πηγε οπως περιμενε.εγω ειμαι 197 μορια πανω απο την περσινη αλλα φοβαμαι γιατι μενω αθηνα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marie!!!!

Νεοφερμένος

Η marie!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
μακαρι να ειμαι μεσα... οσο για εσενα δεν το συζηταω! εισαι σιγουρα μεσα!! χαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pennyy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η πεννυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
μακαααριιι, η μ***** ειναι οτι ο καθε βλακας βγαινει κ λεει οτι θελει.ομως η ψυχολογια επεσε κ περσι που ολα ανεβηκαν.αυτο σκεφτομαι.βαλε κ κοινωνικων σπουδων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

βίκυ1993

Νεοφερμένος

Η lolitaaaaaaaaaaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
όταν λέμε στρατιωτικές σχολές 1 0υ πεδί0υ τι ενοουμε?σχολή ευελπίδων εν0εί?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZETAXA

Δραστήριο μέλος

Η ZETAXA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
[ quote = βίκυ1993 ? 2418248 ] όταν λέμε στρατιωτικές σχολές 1 0υ πεδί0υ τι ενοουμε ; σχολή ευελπίδων εν0εί ; [ / quote]

Oχι ΣΑΣ στρατολογικο και ψυχολογων εννοουμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

βίκυ1993

Νεοφερμένος

Η lolitaaaaaaaaaaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
α μάλιστα...=)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZETAXA

Δραστήριο μέλος

Η ZETAXA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
[ quote = βίκυ1993 ? 2418260 ] α μάλιστα ...=)[/ παράθεση ]


Για εκει σκεφτεσαι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top