Τι θα αλλάζατε πάνω σας;

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,801 μηνύματα.
Το ηλίθιο παντελόνι φόρμας που φόρεσα και του έχει κοπεί το λάστιχο και όλο μου πέφτει.



Η χαρά της μέσης Ελληνίδας (συμ)φοιτήτριας ...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Θα ήθελα μην κλαίω τόσο εύκολα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iwalkinamaze

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η iwalkinamaze αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Θα ήθελα μην κλαίω τόσο εύκολα.

Αχ πες τα χρυσοστομη!Να θες να διατυπωσεις ενα επιχειρημα της προκοπης και να σε πιανουν τα κλαματα απο τα νευρα/ενταση και να νομιζει ο αλλος οτι στεναχωριεσαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Αχ πες τα χρυσοστομη!Να θες να διατυπωσεις ενα επιχειρημα της προκοπης και να σε πιανουν τα κλαματα απο τα νευρα/ενταση και να νομιζει ο αλλος οτι στεναχωριεσαι.

:O Αυτό ακριβώς. Δε μπορώ να τσακωθώ. Σπάει η φωνή μου όταν νευριάζω και βουρκώνω κατευθείαν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Κι εμένα αυτό με το βούρκωμα ώρες ώρες με πιάνει και δεν μπορώ να το αποφύγω...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Κι εμένα αυτό με το βούρκωμα ώρες ώρες με πιάνει και δεν μπορώ να το αποφύγω...;)
Φαντάσου να το πάθαινες κάθε φορά που βρίσκεσαι σε δύσκολη θέση ή νιώθεις αμήχανα.
Δε μπορώ να το ελέγξω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πύρος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πολιτισμού & Δημιουργικών Μέσων & Βιομηχανιών Θεσσαλίας. Έχει γράψει 1,736 μηνύματα.
Εγώ θα άλλαζα αρκετά πράγματα... κυρίως το άγχος μου... θα μου έβαζα περισσότερη αυτοπεποίθηση..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariannouli

Νεοφερμένος

Η mariannouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Να μην τα παρατουσα με το πρωτο εμποδιο που θα σταθει μπροστα μου.ειναι πραγματοκα οτι χειροτερο.χειροτερο και απο τν εμφανιση μου xixixixi
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kurosaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kurosaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 286 μηνύματα.
Θα ασκούσα αυτοκριτική στον εαυτό μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariaal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mariaal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Θα σταματούσα να σκέφτομαι. Μακάριοι οι πτωχοί τω πνεύματι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Do gods wanna change themselves? I dont think so :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

phneloph !!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η πηνελοπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 174 μηνύματα.
Να μην κοκκινιζω ...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

buffon85

Δραστήριο μέλος

Η buffon85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Νέος Κόσμος (Αττική). Έχει γράψει 516 μηνύματα.
Να μην κοκκινιζω ...:redface:

θα αλλαξει με τον καιρο πιθανοτατα..
κι εγω το ειχα σε απιστευτο βαθμο μεχρι τα 20-21 μου και το χειροτερο μου ηταν να μου λενε ωχου το μωρε κοκκινισε, εκει επαιρναν φωτια τα μαγουλα μου! τωρα δεν εχω κανενα θεμα..
αλλα παντως ειναι πολυ χαριτωμενο!:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,801 μηνύματα.
Θα φρόντιζα να γίνω πιο αναλώσιμος όπως θέλει η εποχή: αποτριχωμένο γυμνασμένο σώμα με μούσι, σκουλαρίκι, μαλλί, γυαλί ηλίου φίρμα και τατουάζ φιλοσοφημένο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Η Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4,687 μηνύματα.
Θα φρόντιζα να γίνω πιο αναλώσιμος όπως θέλει η εποχή: αποτριχωμένο γυμνασμένο σώμα με μούσι, σκουλαρίκι, μαλλί, γυαλί ηλίου φίρμα και τατουάζ φιλοσοφημένο

κανενας σοφρων άνθρωπος δε θα σε ηθελε κοντά του τοτε. Θα γινόσουν αποδεκτός στη μαζα και δε θα ειχες την ευκαιρία να συναναστραφεις με ανθρώπους πιο ουσιαστικους.:)
Γιατί να γίνεις σαν τους πολλούς? Η μοναδικότητα ειναι σπουδαιότερη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Selestian

Δραστήριο μέλος

Ο Selestian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 591 μηνύματα.
... το ύψος μου. :P

Καλύτερα πάντως να επικεντρωνόμαστε στην εσωτερική αλλαγή,
στην οποία δεν υφίστανται όρια και περιορισμοί!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nenoula

Δραστήριο μέλος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 540 μηνύματα.
Θα θέλα να σταματήσω να προσέχω συνέχεια μη στεναχωρηθούν οι άλλοι γύρω μου και στο τέλος να πληγώνομαι εγώ...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,801 μηνύματα.
κανενας σοφρων άνθρωπος δε θα σε ηθελε κοντά του τοτε. Θα γινόσουν αποδεκτός στη μαζα και δε θα ειχες την ευκαιρία να συναναστραφεις με ανθρώπους πιο ουσιαστικους.:)
Γιατί να γίνεις σαν τους πολλούς? Η μοναδικότητα ειναι σπουδαιότερη!

H πραγματικότητα άλλα δείχνει. Όσο και να λένε αρκετοί αυτό που λες εσύ, λίγοι το πιστεύουν. Οι περισσότεροι λένε νουθεσίες αλλά στην πράξη επιδιώκουν άλλα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
κανενας σοφρων άνθρωπος δε θα σε ηθελε κοντά του τοτε. Θα γινόσουν αποδεκτός στη μαζα και δε θα ειχες την ευκαιρία να συναναστραφεις με ανθρώπους πιο ουσιαστικους.:)
Γιατί να γίνεις σαν τους πολλούς? Η μοναδικότητα ειναι σπουδαιότερη!
Να πηδήξει θέλει ο άνθρωπος! Καλά κάνει..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πρίνσες Λέια

Νεοφερμένος

Η Πρίνσες Λέια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Να μην αγχώνομαι και σκέφτομαι πράγματα που δεν θα έπρεπε.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top