Τι επάγγελμα δε θα μπορούσατε με τίποτα να κάνετε;

paul95

Δραστήριο μέλος

Ο paul95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 421 μηνύματα.
Καθηγητής, Δάσκαλος, Φυσικός, Ηλεκτρολόγος, Μηχανολόγος, Οικονομολόγος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
Καθηγητής, Δάσκαλος, Φυσικός, Ηλεκτρολόγος, Μηχανολόγος, Οικονομολόγος

άσε,το'χω..θες γιατρός! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τίτης

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Τίτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 217 μηνύματα.
Δεν θα ήθελα αστυνομικός γιατί θεωρώ πως ο ρόλος,η αξία και η σημασία του επαγγέλματος σε αυτήν την χώρα έχει εκμηδενιστεί.Επίσης ούτε πολύ επιστημονικά επαγγέλματα γιατί φοβάμαι μην μιζεράσω και μαμουχαλιασω....Ε κάτι άλλο δεν έχω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

...Αλεξάνδρα...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η. ..Αλεξάνδρα... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 871 μηνύματα.
θα πω και αλλα


δολοφονος , πολιτικος ,νεκροθαυτης....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrusa!

Νεοφερμένος

Η xrusa! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 95 μηνύματα.
Νηπιαγωγός, νοσηλεύτρια, χειρούργος, οδοντίατρος, κτηνίατρος, μικροβιολόγος, αστυνομικός, στρατιωτικός, γυμνάστρια, φυσικός, χημικός, καθηγήτρια ξένων γλωσσών και άλλα πολλά....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Νηπιαγωγός, νοσηλεύτρια, χειρούργος, οδοντίατρος, κτηνίατρος, μικροβιολόγος, αστυνομικός, στρατιωτικός, γυμνάστρια, φυσικός, χημικός, καθηγήτρια ξένων γλωσσών και άλλα πολλά....

Υπάρχει κάτι που να θέλεις να κάνεις?:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

άντζυ

Δραστήριο μέλος

Η άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 651 μηνύματα.
Φιλόλογος κ γενικά καθηγητής σε σχολείο(σε φροντιστήριο ή ιδιαίτερο μπορεί κ να τα κατάφερνα..!) κ ότι έχει σχέση με υπολογιστές...!
Γενικά είναι πολλά περισσότερα αυτά που θα ήθελα να κάνω αλλά δεν μπορώ, παρά αυτά που δεν μου αρέσουν, σε αντίθεση με τη χρύσα..!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akrione

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο akrione αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 202 μηνύματα.
μεγαλες κουβεντες μη λεμε,γιατι η ζωη δε ξερουμε πως τα φερνει.εγω θα απαντησω σα το θεμα του τοπικ να ειναι ποια δουλεια δε σας αρεσει οχι πια δουλεια δε θα κανατε ποτε.λοιπον δε μου αρεσει ο οδηγος λεωφορειου...νιωθω οτι πνιγομαι.πολυ λιγος χωρος πολυς θορυβος και κουραση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Summer rainbow

Νεοφερμένος

Η Summer rainbow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
δε θα μπορουσα με τιποτα να κανω τη δασκαλα και γενικα το καθηγητιλικι σε δημοσιο σχολειο( γιατι ο,τι καψονια, κοροιδειεσ, παρατσουκλια κανουμε στους καθηγητες, θα μου κανουν τα ιδια...)
επισησ δε μπορω τα επαγγαλματα που δε χρειαζεται να σκεφτεσαι πολυ οπως οδηγος, σερβιτορος, γραμματεας, πιλοτοσ, αεροσυνοδοσ... 9α επληττα !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
γιατρος,αστυνομος πολυ χασιμο υπνου ρε παιδι μου ... Α ! ξεχασα και αυτο του μαθηματικου και του φυσικου :/: τα μισω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Ι.δε θα μπορουσα με τιποτα να κανω τη δασκαλα και γενικα το καθηγητιλικι σε δημοσιο σχολειο( γιατι ο,τι καψονια, κοροιδειεσ, παρατσουκλια κανουμε στους καθηγητες, θα μου κανουν τα ιδια...)
ΙΙ.επισησ δε μπορω τα επαγγαλματα που δε χρειαζεται να σκεφτεσαι πολυ οπως [...] πιλοτοσ
Ι. Δηλαδή στο ιδιωτικό δε συμβαίνουν αυτά;
ΙΙ. Εχμ, δε χρειάζεται να σκέφτεται ο πιλότος ενός αεροπλάνου; Εχμ, εχμ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
δε θα μπορουσα με τιποτα να κανω τη δασκαλα και γενικα το καθηγητιλικι σε δημοσιο σχολειο( γιατι ο,τι καψονια, κοροιδειεσ, παρατσουκλια κανουμε στους καθηγητες, θα μου κανουν τα ιδια...)
επισησ δε μπορω τα επαγγαλματα που δε χρειαζεται να σκεφτεσαι πολυ οπως οδηγος, σερβιτορος, γραμματεας, πιλοτοσ, αεροσυνοδοσ... 9α επληττα !!!

πες μου ότι αστειεύεσαι τώρα..Ε-Ι-Λ-Ι-Κ-Ρ-Ι-Ν-Α,θέλω να ακούσω ότι κάνεις πλάκα!η τακτική αεράμυνας κι αν δε θέλει σκέψη κι ευστροφία,όπως κι η διαχείριση ολόκληρου αεροσκάφους...θέλει πολλή μαγκιά και μυαλό για να γίνει κανείς πιλότος!προσωπικά είναι το επάγγελμα που θαυμάζω ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΟΛΑ!-όχι λόγω δήθεν παραπάνω κύρους και κομπλεξικών στερεοτύπων,αλλά για την υπέρμετρη δυσκολία αυτού και των συνθηκών στις οποίες εκτελείται,πόσο μάλλον στην πολεμική αεροπορία-(άμα δεν ήθελε σκέψη τότε όλες οι αεροπορίες όλων των κρατών θα ήταν κορυφαίες..εμ,δεν πάει έτσι..Η ουσία έγκειται στο ποιος έχει την καλύτερη μέθοδο και τακτική να αμύνεται στον εναέριο χώρο για τη χώρα του,πράγμα το οποίο είναι πλήρως ΣΥΝΥΦΑΣΜΕΝΟ με τη σκέψη!δεν είναι ποδήλατο το αεροπλάνο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis36

Νεοφερμένος

Ο giannis36 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
σκουπιδιαρης....γιατι βρωμαει:0
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
δε θα μπορουσα με τιποτα να κανω τη δασκαλα και γενικα το καθηγητιλικι σε δημοσιο σχολειο( γιατι ο,τι καψονια, κοροιδειεσ, παρατσουκλια κανουμε στους καθηγητες, θα μου κανουν τα ιδια...)
επισησ δε μπορω τα επαγγαλματα που δε χρειαζεται να σκεφτεσαι πολυ οπως οδηγος, σερβιτορος, γραμματεας, πιλοτοσ, αεροσυνοδοσ... 9α επληττα !!!

σε ιδιωτικο νομιζεις πως ειναι καλυτερα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AntziWin

Διάσημο μέλος

Η Κουφό Χρυσόψαρο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,096 μηνύματα.
Δεν θα μπορουσα με τιποτα να γινω παιδαγωγός(γενικα το θεμα με τα παιδια τα μικρα δεν το κατεχω και πολυ,και δεν εχω και πολυ υπομονη μαζι τους οταν αρχιζουν και κλαψουρίζουν και ετσι. ):redface:
και το δευτερο ειναι η μαιευτικη.(η ιδεα και μονο στο να ξεγεναω καποια η γενικα να ειμαι παρων σε ολη αυτη την διαδικασια πιστευω οτι θα με εκανε να λιποθυμήσω στο πρωτο πενταλεπτο..!! ):look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ορεστης12345

Νεοφερμένος

Ο ορεστης12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών Θράκης (Ξάνθη). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
κτηνιατρος μαγκες!μονο αυτο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
εγω θελω να γινω καθηγητρια αλλα με τιποτα: αγγλικης φιλολογιας ( σιχαινομαι τα αγγλικα!), γυμναστρια ( ελεος αυτη η γυμναστικη!) οικ. οικονομιας ( πολλα απο αυτα που μαθαινεις ειναι αχρηστα! οχι ολα καποια ειπα!), μουσικος ( ΕΛΕΟΣ!) και θεολογος! ( αηδιαζω μονο στην ιδεα!) χημικος ή κατι που να εχει λιγο ενδιαφερον ΜΕΣΑ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

infinity

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 190 μηνύματα.
Παππας :P...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.

nikolaos p.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nikolaos p. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 203 μηνύματα.
Γιατρός!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top