Τι επάγγελμα δε θα μπορούσατε με τίποτα να κάνετε;

FRIENDLY GIRL

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η FRIENDLY GIRL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Οτι εχει σχεση με ιατρικη.Και ειδικα σε νοσοκομειο.Δεν θα αντεχα με τιποτα.Θα ειχαν καθε μερα στο νοσοκομειο απο μια δικια μου λυποθυμια.Θελει πολυ δυναμη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paul95

Δραστήριο μέλος

Ο paul95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 421 μηνύματα.
Δε θα μπορούσα με τίποτα να ανοίξω γραφείο διαιτολόγου (αν και θεωρώ πολύ ενδιαφέρουσα την επιστήμη), γιατί θα είναι σαν να μου λένε οι πελάτες "Δάσκαλε που δίδασκες και νόμο δεν εκράτεις" και ο νοών νοείτω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aliona

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Aliona αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 370 μηνύματα.
Δεν θα μπορούσα να γίνω:
1.καθηγήτρια(βαριέμαι να μιλάω ΤΟΣΟ πολύ και να εξηγώ τόσες ΠΟΛΛΕΣ φορές)
2.γιατρός(δεν μπορώ τους αρρώστους)
3.αποκλειστική(σιχαίνομαι απίστευτα :mpliaks: )
4.νοσοκόμα(απαπαπαπαπα)
5.χειρουργός(θέλει λεπτότητα και υπομονή.πράγματα που δεν έχω.)
6.νηπιαγωγός(δεν έχω πρόβλημα με τα παιδάκια,αυτά με φοβούνται.δεν ξέρω γιατί.:hmm:)
7.ιερόδουλη(όχι ότι δεν το σέβομαι σαν επάγγελμα.το σέβομαι και μάλιστα πάρα πολύ.δόξα το θεό που υπάρχουν και δεν έχουμε ανώμαλους στους δρόμους ελεύθερους. :crazy: απλά δεν θα μπορούσα να το κάνω.αρνούμαι.)
8.φιλόλογος(τους βαριέμαι όσο δεν πάει.ακόμα κι αν ήμουν φιλόλογος θα βαριόμουν εγώ η ίδια τον εαυτό μου και το μάθημα μου.)
9.κτηνίατρος(φοβάμαι όλα τα ζωάκια εκτός από τις γάτες)
10.ότι έχει σχέση με υπολογιστές(απλά δεν τα παίρνω!!)
και πολλά πολλά ακόμα που τώρα δεν μου έρχονται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
7.ιερόδουλη(όχι ότι δεν το σέβομαι σαν επάγγελμα.το σέβομαι και μάλιστα πάρα πολύ.δόξα το θεό που υπάρχουν και δεν έχουμε ανώμαλους στους δρόμους ελεύθερους. :crazy: απλά δεν θα μπορούσα να το κάνω.αρνούμαι.)
off topic but...

Νομίζεις μόνο οι ανώμαλοι πάνε στις ιερόδουλες; Επίσης, οι ιερόδουλες δεν νομίζω να κάνουν το κέφι του ανώμαλου, ο ανώμαλος θα ψάξει αλλού. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rakels

Δραστήριο μέλος

Η Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 720 μηνύματα.
Πιλότος.
Και μόνο στη σκέψη ότι ένα μικρό μου λάθος μπορεί να βάλει σε κίνδυνο τις ζωές τόσων ανθρώπων... μπρρρρ. δεν μπορώ απλά.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
off topic but...

Νομίζεις μόνο οι ανώμαλοι πάνε στις ιερόδουλες; Επίσης, οι ιερόδουλες δεν νομίζω να κάνουν το κέφι του ανώμαλου, ο ανώμαλος θα ψάξει αλλού. :P
Άμα πληρώνει ο άλλος μέχρι και σεξ χωρίς προφυλακτικό προσφέρουν, σε μερικές "ανωμαλίες" θα κολλήσουν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aliona

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Aliona αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 370 μηνύματα.
off topic but...

Νομίζεις μόνο οι ανώμαλοι πάνε στις ιερόδουλες; Επίσης, οι ιερόδουλες δεν νομίζω να κάνουν το κέφι του ανώμαλου, ο ανώμαλος θα ψάξει αλλού. :P

Όχι δεν πιστεύω πως μόνο ανώμαλοι πάνε σε ιερόδουλες.Αλλά υπάρχουν πολλοί που πάνε.Επίσης πάνε άνθρωποι που έχουν πρόβλημα στο ερωτικό τομέα.Δεν έχουν γυναίκα για παράδειγμα και πρέπει να ικανοποιήσουν κάπως την ανάγκη τους αυτή.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
πολιτικος!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Natassa.SP

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Natassa.SP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Γιατρός ή κάτι τέτοιο που να έχει σχέση με αίματα :sick:
χμμμ και δικηγόρος νομίζω δεν θα μ άρεσε να γίνω...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilakos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Linköping University και μας γράφει απο Ασπρόπυργος (Αττική). Έχει γράψει 999 μηνύματα.
ΦΥΣΙΚΟΣ.....:mpliaks::mpliaks::sick::sick::sick::sick::sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αίτνα

Νεοφερμένος

Η ΄Οπως και της γιαγιάς :) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Δημόσιος υπάλληλος σε γραφείο μπροστά σε πι-σι....Καλύτερα να με σκοτώσουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sevkys

Νεοφερμένος

Ο Κυριάκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Μπάτσος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Καταρχας μπατσος οπως ο φιλος απο πανω!! Επισης..ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
Αν τα γράψω όλα θα απλωθεί σεντόνι....
Το πρώτο όμως που μου ήρθε στο μυαλό, νεκροθάφτης
και το δεύτερο χειρούργος, ιδιαίτερα παιδοχειρούργος, δε ξέρω πως νιώθουν όταν σώζουν ζωές, αλλά σε καμία περίπτωση δεν θα άντεχα να ξέρω ότι ξεψύχησε άνθρωπος πάνω στο χειρουργικό τραπέζι εννοώ η οικογένεια του είχε στοιβάξει τις ελπίδες της πάνω μου, πόσο μάλλον σε περίπτωση παιδιού-μωρού που δεν πρόλαβε να ζήσει τίποτα... ανατριχιάζω μόνο που το σκέφτομαι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
νεκροφαθτης :bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Δημοσιος υπαλληλος και μπατσος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Περιπτεράς. Θα έτρωγα όλα τα δρακουλίνια και τα παγοτίνια. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Οτιδήποτε έχει σχέση με το στρατό καθώς και νηπιαγωγός.........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dei Gratia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Dei Gratia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 252 μηνύματα.
Φιλόλογος ...θεέ μου! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Οτιδήποτε έχει σχέση με το στρατό καθώς και νηπιαγωγός.........

Θα συμφωνήσω! Το ίδιο ισχύει και για μένα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top